списанието МУСКУЛИ И ФИТНЕС

Фитнес ентусиаст
eAGLeT_НадъХАНия
  • Тук е от 23 юни 2005
  • 249 мнения
  • От Варна

искам да ви попитам - решил съм да стана редовен клиент на тва спесание демек да си  купуавам всеки брои / то нали излиза 1 брои през 3 седмици/ искам да ви попитам и да ми отговорите честну:
има ли смисъл да си го купувам - знам че списанието се води с доста голяма класа сред всички други списания и е на голямо ниво...но както разбрах едно момче ми каза че вътре пишело програми от културисти за културиси - демек напримерно  15 серии за бицепс...и то някви тежки  - маи са само за състезатели, или пък добавките - по 10 добавки на ден , витамини,креатин,глутамин,протеин,казеин,карнитин,ацитал и още други....демек искам да попитам дали да си го взимам или да не го взимам защото е само за напреднали и то доста напреднали / програми много сложни и тежки само за състезатели / ???

17 дек 2005 01:08
Фитнес ентусиаст
ivaivalito
  • Тук е от 5 апр 2005
  • 352 мнения
  • От Burgas

А бе човек от когато се занимавам с фитнес това са 4 години почти не съм изтървал брой на списание .Било то “Олимп ”  “Мускули”  “Мускули и фитнес вестника” “Мускули и итнесс списанието ” и “Фитнесс и културизъм на Еню Рангелов .От всичките тези които съм прочел най ми допадат на Еню  Списанията .Докато бях в щатите не пропусках брой на “FLEX”  и “Muscle & Fitness ” както знаем БГ списанията черпят от там информация и е много кофти когато  прочетеш в “FLEX”  или в “Muscle & Fitness”  дадена статия и след месец я виждаш на БГ в “Олимп ”  и “Мускули и фитнес ” а защо не и в ” Мускули” Вземам списания темата хранене се повтаря в другите 2 излиза че аз съм си я взел просто ей така .Та продължавам да ги взимам защото винаги намирам дори и един полезен ред .Така че купувай си всичко по добре от знанието няма .А и то да няма само трнировки в културизма я има и други фактори които влияят на формата .

17 дек 2005 01:27
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
YODA
  • Тук е от 8 ное 2004
  • 2201 мнения
  • От Dagobah, Outer Rim

Аз си купувам и двете, но повече си заслужава Олимп, има повече авторски статии, по-малко реклами. Програмите са същите като в МиФ. Винаги обаче има нещо различно. Аз предпочитам Олимп, но за нищо на света не бих пропуснал да видя статията (прочетох я вече) за Бертил Фокс - която е уникална. На мен лично много ми хареса. Недостатък е че в Олимп не можеш да видиш интервюта на състезатели на Нутрим, ОН и Христомир вече. Така че ако имаш възможност си взимай и двете.

БТВ: От вчера МиФ струва 5лв, но на 100 страници

For the Jedi,
There is no emotion,  there is peace.
There is no ignorance,  there is knowledge.
There is no passion,  there is serenity.
There is no death,  there is the Force…

17 дек 2005 02:30
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
ASTOR
  • Тук е от 11 март 2004
  • 8795 мнения
  • От Район - Ботевград

Aз бях фен на М и Ф защото интервюта даваха БГ културисти , но днес взех последния брой , няма да го купувам вече просто не виждам нещо интересно в него

17 дек 2005 10:33
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
tigra
  • Тук е от 6 фев 2004
  • 666 мнения

За мен М и Ф е нещо като мъжки вариант на” Космополитан” ...некадърно,недоносено и безумно безполезно списание !

:-)

17 дек 2005 10:57
Няма гласове
Бодибилдър
Ради Хаджирадев  
  • Тук е от 9 авг 2004
  • 6018 мнения

Преди си купувах и Олимп и М&Ф, но спрях Олимпа. Ако искате ми вярвайте спрях го заради типографията и “дизайна” по страниците. В М&Ф поне различавам фон от текст. Нито заглавията нито текстовете в Олимп са четими!
Още не съм го чел новия М&Ф, но като го разлистих ми се вижда много “празен”. Нищо не ми хвана окото. От време на време превеждат по някоя интересна статия от Флекс и това е. В Олимп ми харесваше най-много статиите на тема “Медицина” или както се казваше, сещате се за какво говоря.

Продължавам да си купувам М&Ф, но чета все по-малко и по-малко от него.

17 дек 2005 12:00
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
kaljio
  • Тук е от 10 яну 2005
  • 153 мнения
[quote author=“tigra”]За мен М и Ф е нещо като мъжки вариант на” Космополитан” ...некадърно,недоносено и безумно безполезно списание !

По-скоро Playboy е мъжкия вариант на Cosmopolitan… Все пак в М и Ф май няма вътре истории за другия пол  8)

Има много неща, който ги разбираш, чак когато ги опиташ!!!

17 дек 2005 12:01
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
tigra
  • Тук е от 6 фев 2004
  • 666 мнения
[quote author=“kaljio”][quote author=“tigra”]За мен М и Ф е нещо като мъжки вариант на” Космополитан” ...некадърно,недоносено и безумно безполезно списание !

По-скоро Playboy е мъжкия вариант на Cosmopolitan… Все пак в М и Ф май няма вътре истории за другия пол  8)

Да бе -нямало !Малко ли си показва АнДжи силиконовите цици?:)
Исках да кажа,че е също толкова пошло като Космополитан.Само реклама и текстове написани накрак от некадърни драскачи .Опитват се да правят нещо като лайф-стайл списание,с лесносмилаеми статийки,но резултата според мен е катострофален !

За полиграфията на Олимп и аз нямам думи !

:-)

17 дек 2005 12:19
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Петко К  

Аз го купувах последните няколко месеца, но вече не мисля да го взимам. Навремето черпех някакви знания от пресата, но сега имам по - добри източници на информация Да не казвам колко много статии преди МиФ съм ги чел на http://www.bodybuilding.com (или други места) С една дума - почти не се намира нещо полезно. Не и за 5 лева.

Not designed for jogging.

17 дек 2005 13:48
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
bonnano
  • Тук е от 11 дек 2004
  • 93 мнения

Купувам си тези списания от 98,че май имам и от по-рано. Стават все по-безмислени, не бях взимал около 4 месеца исега взех 2 та последни  броя и надвете ми се струват много слаби. Статиите е ясно от каде ги взимат .  Ако сте си купили 12-13 броя от тях, ще наете всичко което пише. Има по една две статии които си заслужават на брой.

17 дек 2005 16:46
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
eAGLeT_НадъХАНия
  • Тук е от 23 юни 2005
  • 249 мнения
  • От Варна

е в този случеи каква списание да си купувам  - дето наистина е много хубаво и има хубави статии ??? :roll:

17 дек 2005 17:05
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Петко К  
[quote author=“eAGLeT_НадъХАНия”]е в този случеи каква списание да си купувам  - дето наистина е много хубаво и има хубави статии ??? :roll:

Ами няма такова. Чети в интернет, някаква сериозна литература, книги и т.н.

Not designed for jogging.

17 дек 2005 17:48
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
ridddick
  • Тук е от 14 апр 2005
  • 639 мнения
  • От Русе
[quote author=“eAGLeT_НадъХАНия”]е в този случеи каква списание да си купувам  - дето наистина е много хубаво и има хубави статии ??? :roll:

според мен тея 5лв ги спестявай а чети повече в нета.не съм ли прав :wink:

Aз ще успея! Не го казвам от самонадеяност, просто вярвам в себе си!
ARNOLD SCHWARZENEGGER

17 дек 2005 18:36
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
ivang
  • Тук е от 4 май 2005
  • 168 мнения

за тези 5 лева можеш да си купиш нещо за хапване

а да прочетеш нещо интересно от нета за без пари !

the more, the better.

19 дек 2005 00:39
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
ASTOR
  • Тук е от 11 март 2004
  • 8795 мнения
  • От Район - Ботевград

Е и нета е с пари но наистина може да се прескочи информацията им.
Например тук има кой да ти отговори на въпроса която те интересува а там не винаги се получава да четеш това което ти се иска

19 дек 2005 00:45
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
joropower
  • Тук е от 29 апр 2005
  • 259 мнения
  • От plovdiv

НЕЩО В МЕН СЕ ПРЕЧУПИ.......
от първия брой на вестник “правете мускули”, през вестник “мускули”, следван от вестник и списание “мускули и фитнес”, а сега вече само списание “мускули и фитнес” за 13 години не бях пропускал нито брой до миналия месец. и не за информацията, която получавам от тези издания, а за самата идея. за идеята да съм същия маниак, като на 14 години. но просто вече не издържах миналия месец и дадох команда “свободно” на уважаемия господин Хубенов и целия му екип, който всъщност е просто семейството му. съжалявам много, но някои неща просто си имат граница. моето търпение също.няма да се увличам да правя разбори статия по статия и страница по страница, защото е безсмислено и няма кой да ме чуе. миналата седмица не издържах и дадох 5 лева за вече голямото издание от 100 страници. отново набухватели и автореклама. ( за който не знае - “атлас лаб”, която внася уредите “васил” и т.нар. полска сила, си е фирмата на самия господин хубенов и 4/5 от рекламите му са автореклами. ) няма лошо, ама да се рекламираш, пък и пари отгоре да ми искаш някакси не ми се връзва:):):). влиза периодично и в отношения било с мусаши, било с оптимум и половината списание е пълно с реклами/статии на многознайковци за ползата от техните продукти. и какво остава за верния фен - за 5 лева половин час четене и после списанието да мухлясва при старите издания и да им се радва на голямата купчинка. а колко ме изнервя повтарянето на статии от олимп и м&ф. ужасссссссссс. “олимп” и него го купувам редовно от 98 година . маааалко по - добър боклук, но пак си е боклук - особено стероидните препоръки на недик са абсурдни.
общо взето господин рангелов е единственият, който някога си е заслужавал парите и то не заради статиите за хранене и тренировки, които понякога са несъстоятелни, а най - вече заради мотивациооните си редове. няма равен в това отношение и си личи , че е пълен “психопат” на тая тема:) неговата книга “правете мускули” ме запали 92 година и на тоя човек ще съм му благодарен до гроб.  БЛАГОДАРЯ ГОСПОДИН РАНГЕЛОВ!!!

когато ти не тренираш , някои друг тренира и напредва ( готина мисъл )

19 дек 2005 17:29
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
ASTOR
  • Тук е от 11 март 2004
  • 8795 мнения
  • От Район - Ботевград

И аз така тато Жоро дадох му (на Хубенов) направление
Писна ми от едни и същи муцуни вътре
Вече няма да му пускам в касичката 5 кинта

19 дек 2005 17:42
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
МИЛЕ
  • Тук е от 16 фев 2004
  • 1695 мнения
  • От София

[quote author=“joropower”]НЕЩО В МЕН СЕ ПРЕЧУПИ.......
от първия брой на вестник “правете мускули”, през вестник “мускули”, следван от вестник и списание “мускули и фитнес”, а сега вече само списание “мускули и фитнес” за 13 години не бях пропускал нито брой до миналия месец. и не за информацията, която получавам от тези издания, а за самата идея. за идеята да съм същия маниак, като на 14 години. но просто вече не издържах миналия месец и дадох команда “свободно” на уважаемия господин Хубенов и целия му екип, който всъщност е просто семейството му. съжалявам много, но някои неща просто си имат граница. моето търпение също.няма да се увличам да правя разбори статия по статия и страница по страница, защото е безсмислено и няма кой да ме чуе. миналата седмица не издържах и дадох 5 лева за вече голямото издание от 100 страници. отново набухватели и автореклама. ( за който не знае - “атлас лаб”, която внася уредите “васил” и т.нар. полска сила, си е фирмата на самия господин хубенов и 4/5 от рекламите му са автореклами. ) няма лошо, ама да се рекламираш, пък и пари отгоре да ми искаш някакси не ми се връзва:):):). влиза периодично и в отношения било с мусаши, било с оптимум и половината списание е пълно с реклами/статии на многознайковци за ползата от техните продукти. и какво остава за верния фен - за 5 лева половин час четене и после списанието да мухлясва при старите издания и да им се радва на голямата купчинка. а колко ме изнервя повтарянето на статии от олимп и м&ф. ужасссссссссс. “олимп” и него го купувам редовно от 98 година . маааалко по - добър боклук, но пак си е боклук - особено стероидните препоръки на недик са абсурдни.
общо взето господин рангелов е единственият, който някога си е заслужавал парите и то не заради статиите за хранене и тренировки, които понякога са несъстоятелни, а най - вече заради мотивациооните си редове. няма равен в това отношение и си личи , че е пълен “психопат” на тая тема:) неговата книга “правете мускули” ме запали 92 година и на тоя човек ще съм му благодарен до гроб.  БЛАГОДАРЯ ГОСПОДИН РАНГЕЛОВ!!!

Аз съм абсолютно като тебе.Отдавна ми е дотегнало,но по силата на навика все още си го купувам,но освен реклами нищо смислено не виждам.Даже последните 3-4 броя отлежават в къщи и само събират прах.Преди години ги ядях с корицата,ама сега....Що се отнася до Еню Рангелов,имаше абсолютно същото въздействие в/у мене и когато му излязоха книгите,ме върнаха отново в залата след доста време прекъсване.

Не е важно,че ти говорят зад гърба,важното е като се обърнеш ДА МЛЪКНАТ!
Когато сексът стана спорт-на нас ни отредиха място в публиката!

20 дек 2005 11:19
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
joropower
  • Тук е от 29 апр 2005
  • 259 мнения
  • От plovdiv

[quote author=”Миле”][quote author=“joropower”]НЕЩО В МЕН СЕ ПРЕЧУПИ.......

Аз съм абсолютно като тебе.Отдавна ми е дотегнало,но по силата на навика все още си го купувам,но освен реклами нищо смислено не виждам.Даже последните 3-4 броя отлежават в къщи и само събират прах.Преди години ги ядях с корицата,ама сега....Що се отнася до Еню Рангелов,имаше абсолютно същото въздействие в/у мене и когато му излязоха книгите,ме върнаха отново в залата след доста време прекъсване.

и като си спомня, че от първия брой на вестник “правете мускули” не можех цял месец да откъсна поглед и снимките и статиите съм ги гледал под лупа буквално. само че с времето детският ентусиазъм отстъпва място на прагматичността и взискателността и купуването на изданията става навик, който обаче, като всеки навик, след време додява на човек.
друго си е да прочетеш нещо от еню рангелов със заглавие от рода на “здравейте синове на желязото”. :twisted:

20 дек 2005 11:28
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
ivaivalito
  • Тук е от 5 апр 2005
  • 352 мнения
  • От Burgas

Какво стана с този човек имам му всички книги и списания .И няколко броя от вестниците.Разбрах че писъл други книги само че за руския пазар.Еню е отхвърлян от някои, и обичан от други.Много бих искъл да издава пак списание макар че последните броеве малко се комерселиазира .Но не бих отказал и още книги .И както казва той СИНОВЕ НА ЖЕЛЯЗОТО или пък МЪЖЕТЕ СИЛНИ ЖЕНИТЕ СТРОЙНИ.Още ми липсават есетата му за начина на живот.

20 дек 2005 19:56
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
bonnano
  • Тук е от 11 дек 2004
  • 93 мнения

Абе за рекламите не можед го обвиняваме и той хляб яде в олимп пък рекламират само тяхни фирми така, че  за рекламите и те са същите. Друг е въпроса, че нито едно от списанията вече не си заслужава парите. Те са платформа за реклама на продукти. А ние потребителите да го дух...
Спометата от Жоро книга е първото ми четиво за този спорт

20 дек 2005 20:04
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
protein
  • Тук е от 14 окт 2005
  • 184 мнения
  • От София

Абе то от 1 списание неможе да станеш здрав независимо дали е Мусколи и фитнес , флекс, аиран мен, олимп или каквото и да е хубаво е да се чете литература свъразна със спорта за да поддържа оганя да ти подържа интереса пък може и имформация да си набавяш по повечето въпроси ! Ако греша поправете ме !

20 дек 2005 20:22
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
joropower
  • Тук е от 29 апр 2005
  • 259 мнения
  • От plovdiv

в интерес на истината имам едни американски флексове от 94 година. и те са много по-добри като информация и съдържание от сегашните издания. все по-дебели и все по-глупави.

21 дек 2005 09:33
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
ASTOR
  • Тук е от 11 март 2004
  • 8795 мнения
  • От Район - Ботевград

Американците не са от най умните нации нали се сещаш :cry:

21 дек 2005 11:17
Няма гласове
Бодибилдър
Ради Хаджирадев  
  • Тук е от 9 авг 2004
  • 6018 мнения
[quote author=“joropower”]в интерес на истината имам едни американски флексове от 94 година. и те са много по-добри като информация и съдържание от сегашните издания. все по-дебели и все по-глупави.

Аз не бях че и за това си взех септемврииския Флекс .. 300 страници, от тях буквално 240+ бяха реклами! Голям комерс голямо нещо!

21 дек 2005 14:55
Няма гласове