Хляб Бонус без брашно

Elitsa
Фитнес ентусиаст
  • Тук е от 4 май 2007
  • 69 мнения
  • От Плевен/ София

Та какво ви е мнението за това хлебче без брашно? Става ли за диета и ако да, за всяка (диета) ли е подходящ?

14 май 2007 05:27
Димитър Михайлов
Верен BB-Team-ър

Забелязъл съм, че е доста предпочитан продукт от потребителите на форума. Засега не се сещам, дали не е подходящ за някоя диета, но също така мисля, че би могло да се замени с друг източник на въглехидрати - не точно този хляб, а хлябът като цяло.

14 май 2007 06:55
Денислав Атанасов
Фитнес ентусиаст

Ако качваш става.Добър източник на въглехидрати и е лесен за носене на работа,училище или кадето ходите.Пък и се води пълнозърнест и аз лично мисля че е по-пълнозърнест от другите предлагани на пазара в БГ,а съм опитвал доста!!!В интерес на истината от тази седмица започнах да го ям защото качвам.Ако се раздуя много около кръста и задника ще ви кажа да го спрете:)))))))))

14 май 2007 10:06
Elitsa
Фитнес ентусиаст
  • Тук е от 4 май 2007
  • 69 мнения
  • От Плевен/ София

а какъв би ми препоръчал, ако не искам да качвам?

14 май 2007 10:17
Jay_C
Фитнес ентусиаст
  • Тук е от 8 окт 2005
  • 789 мнения

Напоследък (няколко седмици) и аз го ползвам понеже времето ми е ограничено и нямам време да приготвям ориз и т.н.Имай предвид,че съм на НВД,храната ми е изключително еднообразна като въглехидрати си набавям само от този хляб и овесени ядки.Слаби места в диетата мисля, че нямам и всичко си върви нормално,чистя се доста доволно и за мен тоя хляб е не лош избор особено при липса на време за приготвяне на нещо друго.
П.С. Имам приател,който познава дъщерята на собственика на фирмата.Той също се занимава с ББ и твърди,че въпросното момиче му е казало,че баща и е забранил да яде от хляба,поради факта че вътре имало какви ли не “боклуци”.Незнам колко е сериозно това твърдение.Факт е ,че моят приятел не използва въпросния хляб.Аз обаче си го ям и съм доволен.Това е с което мога да помогна като информация.
По-здрави.

14 май 2007 10:44
беба
Фитнес ентусиаст

Ох! И аз мислех да започвам да си правя сандвич с този хляб 2 филийки и домат , обаче сега като чета и взех да се разколебавам. От  друга страна, като се замисля, то вече не остана храна в която да е сигурен чеовек, колбасите пълнени с боклуци хляба явно и той киселото мляко с нешесте, направо незнам какво да ядем.

21 май 2007 10:16
kasabov34
Фитнес ентусиаст
  • Тук е от 29 март 2007
  • 19 мнения

Аз си купувм пълнозърнесто брашно и сам си меся и пека хляба!
А и излиоза по-евтино ;-)

24 май 2007 12:23
Георги Гайдов
Верен BB-Team-ър
  • Тук е от 3 фев 2005
  • 5675 мнения

Никога хляб. Това е моето правило. Ако ще без нищо, а не без брашно да е

24 май 2007 13:24
Иван В. Станков
Фитнес ентусиаст
  • Тук е от 21 авг 2006
  • 929 мнения

Новият им хляб с марихуанка е много вкусен, напрао супер як .

24 май 2007 14:41
buhtata
Фитнес ентусиаст
казано от Jorku на 24 май 2007 13:24:

Никога хляб. Това е моето правило. Ако ще без нищо, а не без брашно да е

Аз също предпочитам да не включвам хляб в хранителните си режими.

25 май 2007 06:20
Георги Попов
Фитнес ентусиаст
  • Тук е от 18 фев 2007
  • 417 мнения
  • От София,България

ммм да и аз не ям хляб от нова година насам ... бях на НВД но мисля яе съм на НВЖ (ниско въглехидатен живот) .Нямам си на идея как да започна по повече въглехидрати да ям ... се повече извара ,яйца и мляко набивам ....

26 май 2007 18:14
Crazy_With_Razor
Фитнес ентусиаст
  • Тук е от 8 дек 2006
  • 769 мнения
казано от Goshku88 на 26 май 2007 18:14:

ммм да и аз не ям хляб от нова година насам ... бях на НВД но мисля яе съм на НВЖ (ниско въглехидатен живот) .Нямам си на идея как да започна по повече въглехидрати да ям ... се повече извара ,яйца и мляко набивам ....

Не се ли чустваш зле през деня? .. Аз без въг. съм като парцал..  :roll: .. да не говорим, че тренировките ми хич не вървят като съм на НВД.. ся съм на РБД с около 200гр. въг. на ден ( 80кг. съм ) и направо летя из залата.. :lol: ( пак си свалям мазнинки щот бича яко кардио след трен. )..

26 май 2007 21:37
Георги Попов
Фитнес ентусиаст
  • Тук е от 18 фев 2007
  • 417 мнения
  • От София,България

ами да имаше момент в който 1 тренировка не можех да направя ... тогава започнах да спя през деня 1-2 часа ... по-често да ям и по повече ... това ме “възроди” аммм може би малко повече въглехидрати да ... защото започнах супички (леща,боб,грах,рибена... пилешка ).... което са добри въглехидрати  :lol: и така си и продължавам ...

26 май 2007 22:19