Болка  в задната  страна  на  коляното ??

Фитнес ентусиаст
ivo_the_monster
  • Тук е от 31 май 2007
  • 373 мнения

Значи  вчера  правих клек неска  изпитвам болка  задната част  на коляното !!Болката е  точно  кога  разгувам  крака  има  го само в единия крак!! кво да  права ??

ИМА  ЛИ  ЖЕЛАНИЕ ИМА И НАЧИН

9 юни 2007 06:11
Фитнес ентусиаст
Симеон Гълъбов
  • Тук е от 11 авг 2006
  • 44 мнения
  • От София

Болка само при разгъване говори най-вероятно за разтежение на някой мускул от задната група на бедрото. Това, което можеш да направиш, съм описал тук. При положение, че няма подобрение, пиши пак

9 юни 2007 09:05
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
ivo_the_monster
  • Тук е от 31 май 2007
  • 373 мнения

ами нз  ама  болката  не е мноо силна  !!Има  едно  топче което се показва когато разганеш крака и на едния крак  ме  боли леко !!като го пипам  осещам  болка!! Ако  болката  спре  до другата  седмица да правя ли крака ???Да  си  потурся  ли наколенки  за  да не стаа  проблеми!!

9 юни 2007 09:19
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Симеон Гълъбов
  • Тук е от 11 авг 2006
  • 44 мнения
  • От София

Подуване? Предполагам, че се е формирала киста, което състояние не е опасно и най-често отминава без лечение. Въпреки това, понякога се получават усложнения, а и от разстояние не може да се каже със сигурност на какво се дължи подуването

9 юни 2007 09:50
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
ivo_the_monster
  • Тук е от 31 май 2007
  • 373 мнения

Кардио натоварвания  трябва ли да  избявам  сварзани  с  тичане  вело и др. Неска пробвах  вело и не ме  боля  хич  мястото  а пак като ходя  поече  ме боли!

9 юни 2007 09:55
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Симеон Гълъбов
  • Тук е от 11 авг 2006
  • 44 мнения
  • От София

Така или иначе проблемът си остава. Пак казвам - от разстояние може само да догаждаме

9 юни 2007 10:51
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
ivo_the_monster
  • Тук е от 31 май 2007
  • 373 мнения

Мислиш ли че ако  1 месец не праа  крака  ше  оправи?? Колко време  да  изчакам преди да  отида на лекар??

9 юни 2007 11:07
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Симеон Гълъбов
  • Тук е от 11 авг 2006
  • 44 мнения
  • От София

Ами виж, кистата не би трябвало да предизвиква постоянна болка..може би само лека схванатост. Болка се появява само, когато тя се пуква, а това става периодично. При положение, че не травмираш колянната област, всичко ще отмине от седмица до 2-3.

Възможно е обаче болката да е резултат от нещо по-сериозно

9 юни 2007 15:21
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
ivo_the_monster
  • Тук е от 31 май 2007
  • 373 мнения

Неска  вече  не  осещам  болка    даже забравих кои  крак ме болеше!! явно не е  нищо !! Блаодаря все  пак за  савета !!!

10 юни 2007 15:23
Няма гласове