долна част на гърдите

Фитнес ентусиаст
EmPttY
  • Тук е от 14 дек 2007
  • 36 мнения

може ли да ми кажете някои упражнения за долнаа част на гърдите освен обратна лежанка ... часта на гърдите под зърното .. иксам да покача маса там
  Благодаря предварително

20 яну 2010 21:33
Бодибилдър
Владимир92

Кофички на успоредка

ДАЙ МОМЧЕЕЕ

20 яну 2010 21:35
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
me4oka83
  • Тук е от 26 март 2009
  • 211 мнения
  • От с.Чепинци-София
казано от Владимир92 на 20 яну 2010 21:35:

Кофички на успоредка

X2 и лег от обратен наклон

20 яну 2010 22:10
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Dorian Y.
  • Тук е от 7 дек 2009
  • 56 мнения
казано от EmPttY на 20 яну 2010 21:33:

може ли да ми кажете някои упражнения за долнаа част на гърдите освен обратна лежанка ... часта на гърдите под зърното .. иксам да покача маса там
  Благодаря предварително

20 яну 2010 22:15
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Стоянчо  

Обикновено там се омазнява по-лесно. Да не би да си омазнил и да си мислиш, че чрез покачване на ММ ще оправиш положението? Ако е така, то по-добре недей да тренираш с акцент на долните гърди. Ако моето предположение е грешно, то кофите е отговора на въпроса ти.
Ако пуснеш снимка ще е по-лесно.

21 яну 2010 13:56
Няма гласове
Бодибилдър
Велин Иванов
  • Тук е от 8 май 2007
  • 589 мнения
казано от EmPttY на 20 яну 2010 21:33:

Благодаря предварително

Според мен най-доброто упражнение за тази част на гърдите е и си остава “Кофички”!
Всичко останало е “Вариации” на същото. Дори и да не можеш (в случй че е така) се постарай да опиташ.
По-гояма бройка повторения с оптимални серии. 3-4х20-30 повторения ще ти свърши работа. В началото 1 път в седмицата. По възможност независимо от цялостната тренировка за гърди. В последствие можеш да ги включиш към общата такава. Важното е в началото да им дадеш индивидуален начален тласък, а в последствие да поддържаш нивото, без да навлизаш във фазата на застоя.
Успех!

инж. Иванов

21 яну 2010 14:07
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
btkadsl
  • Тук е от 20 юли 2009
  • 168 мнения

Флайс от обратен лег.

21 яну 2010 14:13
Няма гласове
Боен изкуствовед
Георги Попов
казано от Стоянчо на 21 яну 2010 13:56:

Обикновено там се омазнява по-лесно. Да не би да си омазнил и да си мислиш, че чрез покачване на ММ ще оправиш положението? Ако е така, то по-добре недей да тренираш с акцент на долните гърди. Ако моето предположение е грешно, то кофите е отговора на въпроса ти.

Значи ако е омазнена долната част трябва да тренира повече нея.Така ли? Питам, защото и аз имам подобен проблем.

За да станеш добър, имам предвид наистина добър в нещо, ти трябва да отделиш цялото си време за него, дори да се вманиячиш в достигането му. Едва тогава имаш някакъв шанс да постигнеш целта си!!!

21 яну 2010 15:42
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Стоянчо  
казано от anxiety на 21 яну 2010 15:42:

Значи ако е омазнена долната част трябва да тренира повече нея.Така ли? Питам, защото и аз имам подобен проблем.

Всъщност съм написал точно обратното. Ето логиката: да речем, че си омазнил, но решаваш да развиваш именно долните гърди; резултатът е още по-голямо увисване, защото мускулът хубаво растен, но и мазнината си седи, тя не се превръща в мускул.

21 яну 2010 16:16
Няма гласове
Боен изкуствовед
Георги Попов
казано от Стоянчо на 21 яну 2010 16:16:
казано от anxiety на 21 яну 2010 15:42:

Всъщност съм написал точно обратното. Ето логиката: да речем, че си омазнил, но решаваш да развиваш именно долните гърди; резултатът е още по-голямо увисване, защото мускулът хубаво растен, но и мазнината си седи, тя не се превръща в мускул.

И разрешаването на проблема се крие само в режима на хранене? Има ли някакви упражнения, които ще помогнат за премахването на мазнината.

За да станеш добър, имам предвид наистина добър в нещо, ти трябва да отделиш цялото си време за него, дори да се вманиячиш в достигането му. Едва тогава имаш някакъв шанс да постигнеш целта си!!!

21 яну 2010 16:35
Няма гласове
Бодибилдър
Владимир92

Да. Кардио с оптимален за горене на мазнини пулс. Лично мое мнение е, че ако искаш гърдите ти да не изглеждат “увиснали” акцентирай не на долната, а на горната част от пекторалиса !

ДАЙ МОМЧЕЕЕ

21 яну 2010 16:39
Няма гласове
Боен изкуствовед
Георги Попов

Ами в интерес на истината без да съм знаел за това твое мнение, преди време тренирах само горна част, а след това добавих и средна и чак към края долна.В интерес на истината горната и средната част на гърдите ми се стегнаха, самата гърда се оформи, но в долната част още има мазно.Тренирам от 7 месеца и още не съм стопил мазнинката в долната част.Сега правя една програма за сила.Надявам се след нея да мога да правя кофички и набирания и мисля, че с малко лостове и кофички всичко щеси дойде на мястото.

21 яну 2010 16:54
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
kashalota
  • Тук е от 9 март 2010
  • 11 мнения

А ако си омазнил целите гърди има ли начин да стопиш мазнините и да се появат музкули?

18 март 2010 16:22
Няма гласове