Амбиция -видими мускули за 1 месец-6ейлка

Фитнес ентусиаст
6eilka
  • Тук е от 30 май 2010
  • 25 мнения
  • От гр.Добринище
  • Дневник

Здравейте,реших и аз да се запиша в дневниците за 1 месец.Искам да видя какво ще постигна с прием на файър и л-карнитин и тренировки тае бо.Качвам снимки от преди седмица ,почнах да пия добавките вчера.
Днес:
8ч.-л-карнитин 1 файър
8 и 30 -тае бо-30 мин.
9 и 30 -купичка кисело мляко с ръжени ядки
14ч.-два ръжени сандвича с кашкавал,чушка и топено сирене,не на последно място киселите краставички
17:30-файър
18:00-ядки 50 гр. сурови
имам неизрасходвана енергя можеби ще направя едно тае бо ей сега.
Целта ми е да покажа мускул ,а не само тапицерия ,пък да видим какво ще стане...

файър.jpg
31 май 2010 20:20
Фитнес ентусиаст
Anelia

По този начин ще си стопиш и малкото останал мускул на тялото. Ще отслабнеш много, но няма да са само мазнините. Подходът ти е абсолютно погрешен, както тренировките, особено храненето, също и времето за постигане на целта. Но това си е твое виждане, давай.

Редактирано на 31 май 2010 20:46 от Anelia

Old Zen Proverb “I ride my bicycle to ride my bicycle.”

31 май 2010 20:41
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
6eilka
  • Тук е от 30 май 2010
  • 25 мнения
  • От гр.Добринище
  • Дневник

Кое правя не както трябва?Пиша тук,за да ми дадете съвет.Не съм сигурна кое е правилно, попитах какво е необходимо ,за да постигна резултатите , които искам и ми казаха да започвам с файър,л-катнитин и кардио...Ако можеш да ми дадеш по-добър съвет,ще се радвам..отворена съм за предложения

31 май 2010 20:47
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
fam0us

Ти и без това не ядеш много много, апък и файър-а като подтисне апетита, направо не ми се мисли кво ще стане.

31 май 2010 20:51
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
6eilka
  • Тук е от 30 май 2010
  • 25 мнения
  • От гр.Добринище
  • Дневник

Стига бе хора,по принцип си хапвам,просто днес не съм яла...хммм вчера опрасках 2 чушки бюрек,салата с голямо парче сирене  голямо парче питка,фреш портокал от 6 портокала,пуканки,печено бобче,картофено пюре.Проблемът ми е ,че съм вегетарианка.
Хм,май ще трябва да доказвам,че и вегетарианците,могат да правят мускули
Сега видях,че не съм писала мерки:
1,69 -56 кила
26 години

31 май 2010 20:58
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Anelia

1. започни да ядеш.
2. това кардио е много
3. вземи малко тежести в ръце
4. не си поставяй цел 1 месец, а се опитай здравословното хранене и трениране да ти стане ежедневие години напред.
Това ще стане, когато започнеш да се храниш поне 3 пъти на ден. По-добре дори 4 или 5, защото ме съмнява със свития ти в момента корем да успяваш да се нахраниш. Ядките не са храна, позлват се за запълване на калории между храненията - закусчици.

Old Zen Proverb “I ride my bicycle to ride my bicycle.”

31 май 2010 21:02
Няма гласове
Верен BB-Team-ър
Инис

Абе могат вегетарианците, но на теб не са ти в повече мускулите....ще сваляш ли или мускули ще правиш? Иначе за свалянето добре си се ориентирала, така се прави, но ти и сега си слаба, а след това какво ще остане...Хората обикновено правят релеф, след като са понатрупали мускули, иначе точно си става тапициран скелет.

31 май 2010 21:07
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
6eilka
  • Тук е от 30 май 2010
  • 25 мнения
  • От гр.Добринище
  • Дневник

Ок,нека да поясня,нямам амбиция да ставам страшно релефна ,искам да стана слаба с очертани секси мускули, в/у които няма мазнини и тем подобни екстри ,прикачам снимка какво точно имам предвид

marissa-miller.jpg
31 май 2010 22:01
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
6eilka
  • Тук е от 30 май 2010
  • 25 мнения
  • От гр.Добринище
  • Дневник

Нещо като първия или по-скоро 2-рия модел.Ако това е тапицирания скелет ,значи такава е целта ми.С това , скоето съм се захванала,ще стане ли?

1115_victoria_secret_launch01-1.jpg
31 май 2010 22:05
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Венцеслава Атилова

Емда, това са СИ скелети. Но всеки с идеалите си - споко като понатрупаш малко опит и знания, ще започнеш да оценяваш красотата и силата на здравото женско тяло.
Не знам къде видя мускули на снимката - аз виждам само умрели от глад жени със силикон. Такава визия като момичетата на снимката можеш да постигнеш с глад - само дето увисната кожа после не знам къде ще я събираш.
И между другото - приготви се - има много да гладуваш и много хапчета да изпиеш, докато стигнеш заветните 45 кг. За месец няма да стане.

Аз лично се възхищавам на ето тази жена

ПП И все пак успех.

31521_430869751084_625521084_5587979_5919738_n.jpg
1 юни 2010 06:05
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
6eilka
  • Тук е от 30 май 2010
  • 25 мнения
  • От гр.Добринище
  • Дневник

Нещо циците са изчезнали
Ок, приемам критиката и все пак ,заспочвам експеримента , да видим какъв ще е резултатът след месец

1 юни 2010 07:41
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Петко К  

Ами циците са мазнини Трудно хем слаби и кльощави, хем с цици. Те затова моделите си слагат силикон.
П.П. Мускули за месец? Досега тренирала ли си? Трябват години, за да се направят дори малко мускули.

Редактирано на 1 юни 2010 08:07 от Петко К

Not designed for jogging.

1 юни 2010 07:53
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
G33K
  • Тук е от 16 юли 2006
  • 2026 мнения
казано от 6eilka на 1 юни 2010 07:41:

Нещо циците са изчезнали

Еми има и такива жени-магьосници ... вдигат ръцете и така.
За сметка на това, вратът е достатъчно дебел за да може ако се избръсне нула номер и я взема с мен в залата да се бори да я объркат с някое от по-леките момчета  :lol:

На мен ми харесват целите ти (освен първата и третата на груповата снимка, всичко останало е доста добре), само че за месец не ги виждам много нещата, дано това не те отчая - нещата могат да станат, просто няма да е чак толкова бързо. И най-добре прочети поста на Anelia там май е събрано всичко. С твоя подход не ги виждам нещата много.
Имаше преди около месец тук един друг образ вегетарианец, дето беше тръгнал да доказва, че и вие можете да правите мускули - е, при него нещата с доказателството куцаха, дано ти се справиш по-добре. Съветвам те да преосмислиш подхода само, иначе - успех.

I have come here to chew bubblegum and kick ass… and I'm all out of bubblegum.

1 юни 2010 08:23
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Stanimir Hristov

Венцеслава Атилова ще ме прощаваш но мацките от горните снимки са много готини.... За мен тази която си показала ти е чист травестит.... Ненавиждам яки жени с гръб, трапец и крака като мъже.... Не знам може това да е някаква известна спортистка но няма нищо секси в нея (поне аз не намирам): грозна татуировка на цялата ръка + обеци като на маймуна...

1 юни 2010 09:12
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Венцеслава Атилова

Хич не ми се иска да повдигам пак спора кое е женствено и кое не що се отнася до женската мускулатура. Всеки сам си избира в крайна сметка. Едно време и аз исках да съм като моделите не Викторияс Секрет. Сега просто искам да съм Венцеслава Атилова.
А кой какво ненавижда - ваша си работа, но ако не можете да приемете жена с развити мускули това само говори колко много се водите по наложените стереотипи и конвенционални разбирания. Момиченцата от снимката са поредната изкривена представа за женска красота - skinny fat

1 юни 2010 09:30
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
6eilka
  • Тук е от 30 май 2010
  • 25 мнения
  • От гр.Добринище
  • Дневник

ЕЕЕЕ добре бе Значи имам поддръжници Ами и на мене ми харесват мацките...Тренирала съм тае бо, миналото лято ходих да бягам,сега ходя на народни танци 2 пъти в седмицата.Проблемът ми винаги е бил, тезни мазнинки на бедрата и дупето, затова се и надявах с файъра и л-карнитина да ги махна,иначе отслабването не е трудно,за месец и 10 кила мога да отслабна,но не това ми е целта..Предното лято бях 48 , реших ,че не ми отива,гаджето харесва, да има за пипане .За гърдите, то е яснио,че ще поспаднат ,само се надявам да не почна и аз да правя фокуси хихихиххи.Благодаря на всички за помощта и съветите, радвам се когато има компетентни хора, които да вкарват малко разяснения ,на хора които не разбират много много ,като мене.

1 юни 2010 09:38
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
6eilka
  • Тук е от 30 май 2010
  • 25 мнения
  • От гр.Добринище
  • Дневник
казано от Венцеслава Атилова на 1 юни 2010 09:30:

Хич не ми се иска да повдигам пак спора кое е женствено и кое не що се отнася до женската мускулатура. Всеки сам си избира в крайна сметка. Едно време и аз исках да съм като моделите не Викторияс Секрет. Сега просто искам да съм Венцеслава Атилова.
А кой какво ненавижда - ваша си работа, но ако не можете да приемете жена с развити мускули това само говори колко много се водите по наложените стереотипи и конвенционални разбирания. Момиченцата от снимката са поредната изкривена представа за женска красота - skinny fat

Венцислава,исках само да питам ,това на аватара ти ли си?Защото тяло ти ,ако е твоето ми прилича точно на втората от моделките.Изглеждаш ми доста слаба(пак повтарям ако си ти..)При условие ,че си сложила този аватар,смятам ,че това ти харесва....хм... знам ли .Аз не мога да кажа ,че не харесвам жени с мускули,просто не харесвам жени ,в които не е останало нищо женствено,та това е засега от мене

1 юни 2010 09:42
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Венцеслава Атилова
казано от 6eilka на 1 юни 2010 09:42:

Венцислава,исках само да питам ,това на аватара ти ли си?Защото тяло ти ,ако е твоето ми прилича точно на втората от моделките.Изглеждаш ми доста слаба(пак повтарям ако си ти..)При условие ,че си сложила този аватар,смятам ,че това ти харесва....хм... знам ли .Аз не мога да кажа ,че не харесвам жени с мускули,просто не харесвам жени ,в които не е останало нищо женствено,та това е засега от мене

Аз съм, но снимката е от преди почти година - сега съм с + 2-3 кг мускули. Но все пак дори и в тогавашното ми състояние - ръцете, раменете и цялата ми горна чат е в пъти по-развита от тази на момичето, закоето говориш, а да не говорим за краката и задника хаха
И последно - тренирай, храни се добре и се обичай. Не се стреми към чужди форми, защото си обречена на провал. Няма 2 еднакви тела.
Сори за спама.

1 юни 2010 09:50
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
fam0us
казано от Stanimir Hristov на 1 юни 2010 09:12:

Венцеслава Атилова ще ме прощаваш но мацките от горните снимки са много готини.... За мен тази която си показала ти е чист травестит.... Ненавиждам яки жени с гръб, трапец и крака като мъже.... Не знам може това да е някаква известна спортистка но няма нищо секси в нея (поне аз не намирам): грозна татуировка на цялата ръка + обеци като на маймуна...

Къде пък и видя краката? Предпочиташ жената да е слаба, но с мазнини по нея, а не да е здрава, макар и по-голяма, което даже е много по-хубаво.

По какво позна, че въпросното момиче не е женствена? Ако някой мъж има ръка 50см, а друг 30, това прави ли тоя с по-голямата ръка по-голям мъж?

1 юни 2010 09:52
Няма гласове
Верен BB-Team-ър
Кольо Пияндето  

6eilka, за един месец може би можеш да свалиш и повече от 10 kg. Дали ще е за сметка на здравето ти и дали ще е трайно, това е друг въпрос. Искам да ти дам един глобален съвет - не бързай. Бързата работа (знаеш) - срам за майстора. Знаеш и какви ги ражда бързата кучка... Тези поговорки важат с пълна сила в тази материя. Щом искаш сериозни резултати, подготви се да направиш перманентни промени в хранителния си режим и тренировките. Ако ще си даваш зор за един месец - по-добре не се занимавай, не си струва усилията и парите.

Jedi Consulars channel the power of the Force for strength in combat and wisdom in diplomacy. Years of arduous training and meditation have sharpened Consulars’ minds to cut to the truth as cleanly as their Lightsabers cut through their foes.

1 юни 2010 09:58
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
tra^la^la
казано от fam0us на 1 юни 2010 09:52:

По какво позна, че въпросното момиче не е женствена? Ако някой мъж има ръка 50см, а друг 30, това прави ли тоя с по-голямата ръка по-голям мъж?

Естествено!
Не знаеш ли,че 20 сантиметра на ръката автоматично ти слагат 20 сантиметра на ку*о ?  :lol:

Иначе имам спомен,че момчето харесващо моделките май искаше да прилича на една от тях и не ме изненада с изказването си

ако не изпитвате удоволствие от секса...значи сте ръка !!

1 юни 2010 10:03
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Юлиян Тодоров

Само аз ли виждам, че тя иска хем по-големи от нейните мускули, хем с различна от на нейните форма? Т.е. това няма как да се получи с махане на мазнините, трябва и доста добра тренировъчна програма с акцент на оформянето не само на бедрените мускули...
Все едно някой пич с мазна 37санта ръка да иска да свали мазнините и да получи 40санта с връх.

1 юни 2010 10:04
Няма гласове
Crossfit-ър
Limka

Не съм твърде убедена, че мускулите развалят женствеността
Не виждам нищо неженствено в Jamie Eason, примерно
Женствеността е пропорции...не толкова размери
Всеки с целите си...на мен ми харесва да съм здрава, щастлива, нахранена и да умея да правя разни неща с тялото си... (в другата посока са ненахранени, кисели, криви жени без каквато и да е енергия и тонус...)

jamie-eason-curves.jpg
1 юни 2010 10:06
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Петко К  
казано от Oranje на 1 юни 2010 10:04:

Само аз ли виждам, че тя иска хем по-големи от нейните мускули, хем с различна от на нейните форма? Т.е. това няма как да се получи с махане на мазнините, трябва и доста добра тренировъчна програма с акцент на оформянето не само на бедрените мускули...
Все едно някой пич с мазна 37санта ръка да иска да свали мазнините и да получи 40санта с връх.

Аз затова я питах дали е тренирала преди (тае-бото и другите танци не се броят) и дали има мускули, които да покаже, или тепърва мисли да прави такива. Щото за един месец няма да стане.

Not designed for jogging.

1 юни 2010 10:09
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
biker_boy
  • Тук е от 7 юни 2009
  • 603 мнения
  • От Варна

Джейми е друго нещо,но тя има и ангелско лице и силиконови гърди което много променя нещата.Докато безлично лице,+липса на гърди и много мускули определено не е женствено.А жената от снимката на Венци,има много развит трапец може би това разваля нещата.Аз бих се депресирал до нея,според мен има много тестостерон,не знам дали взема нещо или и е в повече но такива развити мускули трудно се правят от жена.

1 юни 2010 10:17
Няма гласове
Crossfit-ър
Limka

Нищо не взима....освен големите щанги...
И прави мноооого обръщания и изхвърляния...

1 юни 2010 10:18
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
biker_boy
  • Тук е от 7 юни 2009
  • 603 мнения
  • От Варна
казано от Limka на 1 юни 2010 10:18:

Нищо не взима....освен големите щанги...
И прави мноооого обръщания и изхвърляния...

Извинявай и аз съм правил обръщания и като цяло тренировка с големи тежести и за трапец но такъва трапец не съм имал въпреки 90 те си кг.Ако не взема нищо значи има повече мъжки хормоно.То се и вижда,с малък таз и широки рамене е жената.

1 юни 2010 10:36
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
6eilka
  • Тук е от 30 май 2010
  • 25 мнения
  • От гр.Добринище
  • Дневник

Снимката на Jamie е страхотна,като изключим ръцете.Относно това,че обичам по-женствено тяло,държа да поясня, че не визирам никой .Не се стремя да приличам на никой,нито искам да съм точно като моделките ,които качих,просто исках да ориентирам хората ,които могат да ми дадът съвет ,какво искам да постигна с тялото си .Както виждам всеки ме разбира различно,съжалявам ако не съм обяснила много точно,но както споменах ,не съм много компетентна.Относно това ,дали имам изразени мускули-да имам , но мазнинките отгоре  пречат и не могат да се видят.Смятам,че  тъй като файър е за чистене,ще ми помогне с желанието за показването им качих си снимките си,надявайки се ,който разбира и види структурата ми ,да ме посъветва и да ми обясни какво точно да правя.Дала съм си срок 1 месец,защото файъра се пие толкова,това не означава ,че след този месец спирам завинаги и повече нищо не ме интересува 1000 човека 1000 мнения, радвам се обаче ,че има хора , които мислят като мене

1 юни 2010 11:14
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
6eilka
  • Тук е от 30 май 2010
  • 25 мнения
  • От гр.Добринище
  • Дневник
казано от fam0us на 1 юни 2010 09:52:
казано от Stanimir Hristov на 1 юни 2010 09:12:

Къде пък и видя краката? Предпочиташ жената да е слаба, но с мазнини по нея, а не да е здрава, макар и по-голяма, което даже е много по-хубаво.

Прочети по-добре изказването ми и ще разбереш,че не си ме разбрал правилно...

1 юни 2010 11:15
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
6eilka
  • Тук е от 30 май 2010
  • 25 мнения
  • От гр.Добринище
  • Дневник
казано от Кольо Пияндето на 1 юни 2010 09:58:

6eilka, за един месец може би можеш да свалиш и повече от 10 kg. Дали ще е за сметка на здравето ти и дали ще е трайно, това е друг въпрос. Искам да ти дам един глобален съвет - не бързай. Бързата работа (знаеш) - срам за майстора. Знаеш и какви ги ражда бързата кучка... Тези поговорки важат с пълна сила в тази материя. Щом искаш сериозни резултати, подготви се да направиш перманентни промени в хранителния си режим и тренировките. Ако ще си даваш зор за един месец - по-добре не се занимавай, не си струва усилията и парите.

Това казвам и аз.Знам ,че мога да сваля,но не това е целта ми.Относно храната,написала съм все пак 1 ден от режима си,защо всички решиха,че се храня неправилно ?

1 юни 2010 11:18
Няма гласове
Верен BB-Team-ър
Кольо Пияндето  
казано от 6eilka на 1 юни 2010 11:18:

Относно храната, написала съм все пак 1 ден от режима си, защо всички решиха, че се храня неправилно ?

Защото си описала един ден глад, т.е. ние няма как да се ориентираме за твоите знания по това, което даде като информация. Това е твърде широко разпространена заблуда, а и споменаваш едномесечен срок... затова е...

Jedi Consulars channel the power of the Force for strength in combat and wisdom in diplomacy. Years of arduous training and meditation have sharpened Consulars’ minds to cut to the truth as cleanly as their Lightsabers cut through their foes.

1 юни 2010 11:24
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
libra

Абе жена та ти си умряла от глад Поразбъркай се малко из дамските дневници да видиш за каква манджа иде реч...
А такива метаморфози за 1 месец...освен до нещо НЕздравословно за теб не знам до какво друго ще те докарат. Другите много добре са те посъветвали, няма какво и аз да се повтарям, но се замисли реално дали си заслужава за 1 месец да изтормозиш организма си, вместо да се опиташ в рамките на по-дълъг период да постигнеш нещо удовлетворяващо те като визия. 
С търпение всичко се постига... така ден до пладне, не става. Не, то може да стане, но не е благоприятно
Ще стане Амбиция - Болна Амбиция!

Хубав ден!

1 юни 2010 12:13
Няма гласове
Верен BB-Team-ър
Хри$то®
  • Тук е от 9 фев 2008
  • 450 мнения

Разни хора разни идела, това е нормално и винаги е било така. Аз мога да ти кажа как би ми харесало повече тялото ти, но това едва ли има някакво значение ако човек вече си има изграден идеал за това как би искал да прилича. Все пак аз ще си кажа меннието и то е, че за мен ти имаш нужда от мускулна маса и сега ако на тази мускули, които имаш в момента изчистиш мазнините до минимум, повярвай ще изглеждаш като щъркел. Добре оформениете и тренирани муслули, които и да са покрити с мазнини в нормални граници разбира се придават съвсем друга визия в сравнение с такава без мазнини, но и без мускули, а точно те придават тази форма и сексапил и при жени и при мъже. Виждал съм манекенки, които имат отвартителни седалищни мускули, по простата причина, че те просто нямат мускули в тази област и разбира се тези плоски задни части винаги вървят в комплект с едни крака приличащи на кокили без грам мускули по вътрешната и задната част на бедрата, които предават тази сексапилна форма която кара хормоните на мъжете да се развълнуват
Разбира се има и манекенки които опредлено тренират с тежести и не приличат на анорексички.
Но искам да подчертая, че това което на мен ми харесва в случая не е толкова важно, все пак - разни хора, разни идеали !

1 юни 2010 14:06
Няма гласове
Бодибилдър
Анонимен
  • Тук е от 1 ное 2009
  • 1575 мнения
казано от 6eilka на 31 май 2010 20:20:

Здравейте,реших и аз да се запиша в дневниците за 1 месец.Искам да видя какво ще постигна с прием на файър и л-карнитин и тренировки тае бо.Качвам снимки от преди седмица ,почнах да пия добавките вчера.
...

Не можах да разбера какво не си харесваш?! :-0

1 юни 2010 17:20
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
6eilka
  • Тук е от 30 май 2010
  • 25 мнения
  • От гр.Добринище
  • Дневник

ДЕН 3

Днес сутринта бях 55.4кг.
7:20-л-карнитин; файър
8:30-200 гр. овесени ядки,супена лъжица мед,100гр.кисело мляко
12:30-салата(домат ,половин краставица;червено лукче;зехтин,морска сол,ленено масло)
3 филии бонус 6 зърна 100 гр.сиренце 2 твърдо сварени яйца
17:00-файър
17:30-2 кивита
18:30-20:30-народни танци
21:00-филийка тонус с кашкавал

1 юни 2010 19:18
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
maxxi

И аз да се запиша в спора!
Първо - на мен много ми харесва сегашното ти тяло, не зная какво не му харесваш. Съгласна съм с едно по- горно мнение, не зная на кого беше, че човек не може да надскочи природните си дадености. И аз бих искала да съм с 10см. по- висока, ама няма как да стане ))
Ако аз бях на твое място, никога нямаше да си причиня да приличам на жена от концлагер. Като художник ще ти кажа, че красотата на което и да е тяло, независимо дали мъжко или женско, е в пропорциите.

1 юни 2010 19:39
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
old_man
казано от maxxi на 1 юни 2010 19:39:

Ако аз бях на твое място, никога нямаше да си причиня да приличам на жена от концлагер. Като художник ще ти кажа, че красотата на което и да е тяло, независимо дали мъжко или женско, е в пропорциите.

Нека го кажем по-просто-всичко зависи от числото фи ;-)

1 юни 2010 19:57
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Десо

Или числото 42

Относно мадамата, в чиито дневник пиша, надявам се че е разбрала огромната помощ, която и беше предоставена.Вземи предвид съветите, не се вкарвай в невъзможни цели, избери правилния път and go go go

"No beast so fierce but knows some touch of pity."
"But I know none, and therefore am no beast."

1 юни 2010 20:01
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
old_man
казано от RogerF на 1 юни 2010 20:01:

Или числото 42

Малко грешиш,числото за което говориш, в момента е 43 и кусур...но при мен и когато бях на 18 числото ФИ важеше,слушай  maxxi ;-)

1 юни 2010 20:59
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
maria

Като говорим за числа, аз се сещам за сакралното  .

No dream is too big.

1 юни 2010 21:19
Няма гласове
Верен BB-Team-ър
Инис

Пропорциите.... никой не си избира тялото. Макар че всеки може да си го развие съобразно генетичния си и пр. потенциал и по начин, който му се нрави. Не всичко, което е красиво и чаровно, е непременно пропорционално. Аз не съм художник дори и по душа и за мен въпросът чисто практически така стои.....
Авторката - ако снимките са твои, знай, че нямаш грам мускул, не знам какво ще покажеш след месец. Огледай се пак в огледалото, защото ако свалиш драстично просто така, дупето ти ще опре в глезените, а бедрата ти ще се тресат като ходиш, нищо, че ще стигнеш заветните 45 кг. или колкото бяха.
Другото - това тае бо ще ти послужи само да изхарчиш някоя и друга калория. Друго не очаквай от него, от сорта на кой знае какви видими промени, дори да го правиш до пенсия...
Ако искаш красиво тяло, иди в близката фитнес зала и натовари щангата.
И...храната.

1 юни 2010 21:25
Няма гласове