Протеинови вафли 

Фитнес ентусиаст
Март0
  • Тук е от 21 окт 2007
  • 93 мнения

Според вас тези вафли добър избор ли са : http://redis.bg/bg/product-view/30.html  И ако може давайте съвети за други протеинови вафли горе доло на скромна цена

14 фев 2011 00:06
Фитнес ентусиаст
Стоянчо  

Тези са румънски, но дали са родни или на северните ни съседи за мен е все едно, защото сме едни и същи цигани. За съжаление западните са скъпи. Любимите са ми Supreme bar с протеин изолат (но за жалост не отговарят на финансовия ти критерий).

14 фев 2011 00:14
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
freaker
  • Тук е от 14 яну 2009
  • 11 мнения

На Редис вафлите са вкусни, но протеинови е много силно казано.. за мен са си чиста калорийна бомба.. за останалото колегата бе пределно ясен.

14 фев 2011 00:20
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Бойко

Ял съм на редис от фафлите, но уейбар- еми за толкова пари толкоз. Казано иначе стават за закрепване на положението и едно кисело мляко, като вкараш, ако си по задачи някъде и си 6 точки : )

изтрит подпис

14 фев 2011 00:23
3 гласа ?
Фитнес ентусиаст
tra^la^la

Аз също като Стоянчо не бих се доверил на тези протеинови вафли.Ако имам средства - нещо реномирано и американско.Ако нямам - храна отвкъщи/импровизации.

ако не изпитвате удоволствие от секса...значи сте ръка !!

14 фев 2011 00:29
1 глас ?
Фитнес ентусиаст
PullTheTrigger

Най ме кефи това - “една вафла е еквивалентна на 85 грама говеждо месо.”   И как точно го изчислиха това.... Хапвай си от тези вафли от време на време (след тренировка), но недей да наблягаш много, особено ако си с бавен метаболизъм. На тази цена се сещам само за вафлите на Нутрим, които също не ти препоръчвам да консумираш в големи количества.

14 фев 2011 01:35
Няма гласове
Street Fitness
Johnny Bravo
  • Тук е от 27 юни 2005
  • 99 мнения

Подкрепям Стоянчо, Supreme bar са много добри и доста вкусни, но скъпички.

14 фев 2011 02:30
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Vlado89

Да и аз подкрепям Стоянчо за Supreme баровете. Опитвал съм ги и наистина засищат и са най-доброто откъм съдържание. Но и цената им е хубава. А за тия на Редис + кисело мляко и ще се закърпи положението

Get big or go home !

14 фев 2011 14:46
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Бойко

На нутрим са по-добри, но и са двойно повече пари... за вносните лошо не мога да кажа, но пък там цената е х4 спрямо тия... инак истинска храна винаги е за предпочитане пред всичко останало...

изтрит подпис

14 фев 2011 14:50
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Nikolay
  • Тук е от 20 яну 2008
  • 616 мнения
  • От Франкфурт на Майн
  • Дневник

Като гледам и на цена го докарват като говеждото месо, по- добре си хапвай от него

14 фев 2011 15:19
1 глас ?
Фитнес ентусиаст
agolemanov
  • Тук е от 29 юни 2007
  • 4 мнения

На  Екстрийм Нутришън - “Фитнес протеин бар” са най-вкусните и най-качествените. Един бар е 2.50 лв, уникални са като вкус и ги има навсякаде в мрежата на ОМВ.  Докато повечето барве лепнат по зъбите като дъвка, тези се ядът нормално и са изключително вкусни...  До сега не съм срещал по-добри барове, а съм ял на всички фирми, които се внасят в България

13 яну 2012 22:15
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Phxxx
  • Тук е от 15 авг 2011
  • 898 мнения

А Growth Factor на Phd,аз когато знам че няма да мога да хапна гледам а имам един ткаъв под ръка...

13 яну 2012 23:09
Няма гласове
Бодибилдър
Teen Power

Хапвал съм им милк & егг бара..Уникално вкусен :Д

14 яну 2012 02:58
Няма гласове
Верен BB-Team-ър
Елена

Използвам темата, за да питам дали някой може да ми даде мнение за тези протеинови вафли: http://www.isostar.fr/ww-en/ww-development-muscular-bar-high-protein-hazelnut.html
Подходящи ли са за следтренировъчно хранене, ако целта е сваляне на излишни килограми?

Благодаря предварително!

"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid."

Einstein

29 яну 2012 20:42
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Кико Сан

Аз на тази фирма, са пробвала само тези  и най-ми харесва банан . Много ги ядях по едно време, когато ме мързеше да тичам и изяждах по половин такова.  Добре ми се отразяваха.  За другите им продукти също предполагам, че не са лоши.  Само като product-price ratio нещо ме притесняват.  Но определено е добър продукт Изостар, мисля, че са френски и затова тук са скъпи.  Германците си ценят и лансират собствената продукция.

*А не, швейцарски са явно, както и да е...

29 яну 2012 20:49
Няма гласове
Верен BB-Team-ър
Елена

Не са евтини, вярно е. Но пък са удобни, а щом се предполага, че са и качествени - вероятно ще си купя 1 кутия.

Благодаря ти за мнението!

"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid."

Einstein

29 яну 2012 20:59
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Valdis
  • Тук е от 22 окт 2005
  • 3305 мнения

Не мога да ги открия като цена, но  8гр. протеин на вафла и с него и без него все тая.

29 яну 2012 21:04
1 глас ?
Верен BB-Team-ър
Елена

Благодаря за мнението!

Скъпи са доста... Около 1.50 евро едната.
Надявам се да не досаждам, но колко грама протеин е добре да имат?

Einstein

29 яну 2012 21:24
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Кико Сан

Тези са ужасно вкусни и имат 16.6 гр. протеин на парче. Има ги в DM, но пак са скъпи 1.97 (но идват и в по-голям грамаж, мисля).  Яла съм ги доста пъти, но по една хапка от приятеля ми, защото си имат вкус направо на gainer-и, нали разбираш.  Но Isostar е по-професионална марка, наистина, но за твоите нужди предполагам можеш да намериш и по-изгодни заместители.

29 яну 2012 21:36
Няма гласове
Верен BB-Team-ър
Елена

Тези са 55 гр. едната, а тези, дето аз гледах, са по 31 гр.

Реших, че ще си купя 1-2, защото ми е любопитно, но не си струва явно да се дават пари за цяла кутия.

Благодаря!

Einstein

29 яну 2012 21:43
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Кико Сан

Сподели мнение след това, моля те

29 яну 2012 21:55
Няма гласове
Верен BB-Team-ър
Елена

Добре, няма проблем!

Einstein

29 яну 2012 22:27
Няма гласове
Верен BB-Team-ър
Елена

И така, една от вафлите е изядена. Вкус - отличен (за съжаление нямам база за сравнение с други подобни вафли, но нямат вкус на нещо изкуствено според мен), не се лепят по зъбите, абе много са приятни. Мисля, че са добра алтернатива на “нормалните” вафли или други такива по-нездравословни неща. И за мое учудване, една вафла ми засити глада за сладко. Само да не бяха толкова скъпи...

Einstein

30 яну 2012 18:26
1 глас ?
Фитнес ентусиаст
Кико Сан

Мерси за мнението.  Аз съм изяла доста на Powerbar и даже се мота една в хладилника от края на миналото лято лоооол.  Ще я изям някой път, но те определено се лепят по зъбите и са малко като гумени/дъвчащи.  Вкусът е средна работа, ама за нещо сладко е ОК.  Засища. Очаквах наистина Изостар да са по-добри, ще взема да ги пробвам и аз и да пиша хо хо хо

30 яну 2012 18:35
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
agolemanov
  • Тук е от 29 юни 2007
  • 4 мнения

Модерация: реклама

8 фев 2012 20:16
Няма гласове
Бодибилдър
head_hunter
  • Тук е от 13 фев 2004
  • 5753 мнения
казано от agolemanov на 8 фев 2012 20:16:

Пробвали ли сте тези: ***

Ми не съм, а и не мисля да ги пробвам. Потърсих из първите две страници на гугъл - греда, има английска фирма с подобна марка, която се продава из Европейските сайтове, но е с различно лого и продукти.
Та мисълта ми беше, че зорлем опитно зайче на недоказани продукти няма да ставам, та ако ще не да е най-евтиното, а без пари да се дава. Виж за още мнения, че тук има всякакви екстремисти, които са фенове на евтинки и недоказани марки.

п.п. Да не си рекламно лице на тая фирма, че така усърдно ги хвалиш - всичките ти постове в тоя форум са за тези ФаФлички?

8 фев 2012 20:52
2 гласа ?
Боен изкуствовед
The Reem

Май се занимава с рекламите и продажбите на тези “барове” в страната.Нещо повече от рекламно лице ....

HARD WORK BEATS TALENT

8 фев 2012 21:11
Няма гласове
Бодибилдър
Teen Power

Аз си правя пък домашни протеинови вафли и стават много вкусни и разбира се далеч по-стойностни.
Едната ми ляга около 60-70 стотинки без да броя трите дози протеин.

9 фев 2012 00:33
Няма гласове
Бодибилдър
Калоян Цонев

Аз като чистих миналото лято, взех 50 протеинови вафли колкото да ми запълнят дупките. Румънски са, много доволен останах!
Едит - сега гледам имаше едни за по левче идват с отстъпката, но сега ги няма.

"We like it that while you're eating a candy bar and drinking Mountain Dew, we're sucking down a protein shake. You see, that makes it taste even better to us. While you're asleep we're either getting up early or staying up late, hitting the iron, pushing ourselves, learning, succeeding and failing and rising above the norm with every rep."

9 фев 2012 13:35
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
Марин Маринов
казано от Teen Power на 9 фев 2012 00:33:

Аз си правя пък домашни протеинови вафли и стават много вкусни и разбира се далеч по-стойностни.
Едната ми ляга около 60-70 стотинки без да броя трите дози протеин.

Може ли да споделиш рецептата. Предполагам за доста хора ще интересно. Е поне за хора като мен които в кухнята са като слон в стъкларски магазин...

Спортът като начин на живот.

9 фев 2012 13:51
Няма гласове
Канадски борец
Бончо Генчев

взех и аз от тия протеинови фафли от любопитство да вида кво е ..
пробвах някви синта 6 и доста добре ако хапнеш 2 и ще те нахранят ,, а като си и по
слабичък мое и с една да минеш

9 фев 2012 16:54
1 глас ?
Фитнес ентусиаст
Дамян Цветанов
  • Тук е от 14 окт 2011
  • 121 мнения

И какъв е смисъла да дадеш 10лв за 2 вафлички (  1 синта е 5-6лв) При положение, че за същите пари можеш, да си вземеш 1кг качествено месо ?

10 фев 2012 00:00
Няма гласове
Канадски борец
Бончо Генчев

веднага ти казвам къв е смисъла пък и ако ми следиш дневника ще видиш
по колко месо отива на ден ,,, за парите ги взимам доста по - евтино но
не е тука мястото да коментираме та :
когато нямам време да мръдна на някъде ,просто колкото и да ми се иска но няма начин
протеиновата фафла ,, се намесва и то успешно...

10 фев 2012 02:54
Няма гласове
Бодибилдър
Teen Power

@Калоян Цонев

Като чистиш вземаш протеинови вафли? Защо ? Това е една огромна калорийна бомба и нищо повече.Надяваш се и на малко протеин..В момента ги има 1.10 ,като вземеш 50 и ти идват 45 лв с доставка

10 фев 2012 03:31
Няма гласове
Бодибилдър
Teen Power

@Марин Маринов

Рецептата е направена по този клип http://www.youtube.com/watch?v=Dv-LcIC5gtc

Кажи ако не разбираш какви са продуктите или какво трябва да правиш,ще обясня.
Може да се наложи да импровизираш малко,защото аз например за пръв път чувам за бадемово мляко и вместо това слагам сухо такова с по 100 мл вода.

Стават много вкусни , наистина

10 фев 2012 03:33
Няма гласове