Немски стоки ТСМ

Фитнес ентусиаст

Някой купувал ли си е нещо скоро от този сайт. Преди седмица си поръчах пулсомер, но все още никой не се е свързал с мен. Чудя се дали информацията в сайта е все още актуална и дали изобщо работи. Междудругото някой може ли да ми каже дали и къде има магазин на ТСМ в Бургас. Благодаря Ви предварително

27 авг 2011 22:50
Георги
Бодибилдър
  • Тук е от 16 юни 2011
  • 228 мнения

Аз имам ето такъв пулсомер, малко по-стария модел с малки разлики и го ползвам около година и половина. Много съм доволен!
http://www.sportsdirect.com/karrimor-heart-rate-monitor-mens-754071

27 авг 2011 23:43
Цветан Василев
Лекоатлет

един приятел си взе от магазин на ТСМ и е доволен. аз на тия от сайта им писах - никакъв отговор. освен да намериш магазин в който на място да си го купиш...
друг вариант е онлайн магазините за екипировка - където продават джунджурии за колелета, ще има и пулсомери. за..3-4 пъти повече пари...но поне ще го имаш
също така си помисли какви функции искаш.

28 авг 2011 00:28
Фитнес ентусиаст

Като функции ми трябват максимален, нимимален и среден пулс, както и да известява ако пулсът е достигнал определена честота. Някакъв обикновен пулсомер би ми свършил работа. Днеска ще пътувам за София. Ако някой ми каже къде има магазин на ТСМ, ще съм много благодарен

28 авг 2011 08:25
Владимир Караиванов
Фитнес ентусиаст
казано от default на 28 авг 2011 08:25:

Ако някой ми каже къде има магазин на ТСМ, ще съм много благодарен

- До Халите на ” Екзарх Йосиф”
- В Хаджи Димитър на ул. Ильо войвода има склад
-  с/у Била в Младост
- Младост в блока където бяха корекомите на Квеле има сервиз за телевизори телефони и т.н. и вътре продават и ТСМ - има доста неща.
- Св. Наум като тръгнеш от х-л Хемус поСв. Наум преди сфетофара на Милин камък от дясно се намира.
- Люлин на кооп. пазар.
- От дясната страна на бившия супер Насър на Г.М.Димитров
- На Стамболийски и Одрин - пада се на трамвайната спирка, на пазара Д. Петков - от към Пиротска
- Има един на “Шишман”
- Има два склада. Единият е до митницата на Кукленско шосе,в бившото ЗДМ /Завод за Дървообработващи машини/ Другият е пак на Кукленско до хотел Родопи ,в помещение на бившият завод за Метални конструкции.

28 авг 2011 09:05
Цветан Василев
Лекоатлет

Студентски град бл.54 - има компютърен клуб “Маниа” и ТЦМ на приземния етаж.

28 авг 2011 10:11
Фитнес ентусиаст

Благодаря на всички за помощта

29 авг 2011 23:35