деведесет дневна диета, съчетана с фитнес

Фитнес ентусиаст
Tsvetelina Krasteva
  • Тук е от 11 фев 2012
  • 5 мнения

Тази диета съм я правила няколко пъти и съм имала много добри резултати, но понеже след това не спазвах никакъв режим на хранене и пак качвах.  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=690366.0
Въпросът ми е следният- при положение, че тренирам 5-6 дни в седмицата и поддържам този 90-дневен режим на хранен, какъв ще е ефектът? Ще успея ли да отслабна 5 кг. Ще стане една година, през която се храня основно с протеини и белтъчини, много рядко съм си позволявала въглехидрати/тестени храни/.Свалила съм около 15-итна килограма. Имам нужда и от чистене на мазнини в областта на бедрата и ханша, но доста започна да ми тежи това еднообразно хранене. Дали ако променя режима, ще продължи свалянето на килограмите?

16 яну 2013 22:14
Фитнес ентусиаст
Стоян

На 91 ден как ще се храниш ?

“Biggest competition is up here.”
— Rich Froning, pointing to his brain

16 яну 2013 22:14
5 гласа ?
Фитнес ентусиаст
Tsvetelina Krasteva
  • Тук е от 11 фев 2012
  • 5 мнения

Така, както и сега, с това, което съм се хранила в продължение на 1 година

16 яну 2013 22:18
Няма гласове
Crossfit-ър
Cifrata Cifrov

Много вероятно е ако го смениш да се засили топенето на мазнини, ама може и да се засили трупането.
Като цяло няма значени какво ядеш за да отслабнеш. Важно е калорииния баланс да е отрицателен.
Вече за 1000-1500 калории колко витамини, минерали, фибри и т.н ще си набавиш е КОРЕННО различен въпрос.
Яж мазнини, за да няма после “оуу нямам цикъл” “оуу клати ми се зъб”
Честно казано жените сте много по-нелепи в хранителните режими ..
Масовия случай е “Аз не ям почти нищо, а не слабея” Еми естествено, ти си си сметнала баланса 1500 извадила си 400, ама ядеш такива глупости, че тялото ти се стряска и свиква да се поддържа с 1100 калории, като пести енергия, и ресурси от поправка на зъби, производство на хормони, и к’ви ли не други трудни за разбиране работи.

И това “90 дневна диета” е нелепо ... Пробвай с НВД-ВМ.

И това какъв ще е ефекта, как би трябвало да го разбирам ....

Все едно да те попитам.
Колко литра на сто ще ми харчи колата? Аз я карам нормално бензинова е, преди ми харчеше 10, ама сега ще я карам по леко, колко ще почне да ми харчи ?

Естествено можеш да целиш на посоки и да кажеш нещо по-малко, но каквото и да кажеш реално нещата зависят само от мене.
Как ще я карам? 95 или 100 октана ще и сипвам ? Градско ли ще я карам или не ? Преди тия 10 на 100 градско ли са били или не ? Зимата ли е лятото ли е, щото то според сезона и разхода се променя . ...

Смятай ОБЕЩАВАМ ти, че ще свалиш

Сам човек - хайдутин,
двама - чета,
трима - чета с предател.

17 яну 2013 00:45
Няма гласове
Фитнес ентусиаст
CarnalK

Глупостите на 90-дневната диета са дискутирани надълго и нашироко във форума.
А това “протеини и белтъчини” подсказва лош хранителен режим.

"Едно от наказанията за отказа ви да участвате в политиката е, че ви управляват по-лоши от вас” – Платон

17 яну 2013 02:11
4 гласа ?
Фитнес ентусиаст
Veso Pervazov
  • Тук е от 31 март 2011
  • 869 мнения
казано от bruskach на 16 яну 2013 22:14:

На 91 ден как ще се храниш ?

казано от Tsvetelina Krasteva на 16 яну 2013 22:18:

Така, както и сега, с това, което съм се хранила в продължение на 1 година

И вероятно на 180-тия ден ще пуснеш пак тема, която започва така: “Тази диета съм я правила няколко пъти и съм имала много добри резултати, но понеже след това...”
Така става с “чудодейните” диети...

17 яну 2013 03:23
3 гласа ?