Обичай тялото си и то ще те обича :)

inabambina
Канадски борец

Ето ме тук. На почти 34 . Години,не килограми.  Цел,която съм си поставила-по-малко подкожни мазнини,повече обем в бедрата,по-развити рамене,идеален корем.Изобщо -да си върна формата отпреди 1,5г.  Никога не съм изглеждала толкова зле и чак сега разбирам тези,които имат да свалят над 10кг... Ще споделям прогреса си с вас .

Редактирано на 6 юни 2013 01:07 от inabambina
25 апр 2013 20:45
ivetass
Верен BB-Team-ър
  • Тук е от 27 яну 2013
  • 226 мнения

Ами най-добре е първо сама да огледаш статиите в сайта, да прочетеш дневниците на момичетата и да се поориентираш. След това напиши тук какво си си решила, какво целиш и съфорумците ще започнат да помагат

25 апр 2013 22:39
ans
Фитнес ентусиаст

какво целиш? в момента какви са храненето и тренировките? мерки? както ти пише ивето най-добре първо прочети разделите хранене 101, хранителни режими, фитнес 101 и фитнес програми

25 апр 2013 22:51
inabambina
Канадски борец

Ще ми се  да повдигна още мааалко дупето,да понатрупам още мускулна маса там и да постигна плосък корем. Честно казано,това е всичко,което искам(то пък като че ли е малко,хехе) Никакво отслабване(макар че ,преди си бях 64 кг. и се чувствах добре,а сега като че ли с 66-68 костите ми го усещат...),защото така се харесвам повече-не си падам по кльощавината,така да се каже. Никога не съм тренирала за ръце,но реших,че няма да е лошо и ето днес ми понесе добре,въпреки хаотичната тренировка и малкото повторения за рамена,гръб и бицепси... По-нататък ще се измервам и ще пиша за храната в дневника,че сега малкото отроче определя кой кога какво да прави .До скорооо 

27 апр 2013 01:16
vania p
Фитнес ентусиаст

Здравей, добре дошла и успех с целите
И аз като теб се боря с корем и паласки след бременностите. Определено си трябва дисциплина, храната е много важна.

27 апр 2013 06:24
inabambina
Канадски борец

Благодаря за подкрепата,ще имам нужда от нея

27 апр 2013 19:42
inabambina
Канадски борец

Taкаааа....Да ‘’цопна’’ и аз в морето от доклади за деня   Снощи не спах добре(на малкия му растат зъби  и е голяма мъка) и както можеше да се очаква,днес ме подгони голям глад. Ето с какво го заситих:
9.30ч  две филии плн .хляб -едната с йоркширска шунка, другата- с испанска ‘’серрано’‘+1 ч соево неподсладено мляко,ама аз го подсладих с 1ч.л мед
11ч една ябълка
12.20-2 блокчета  от  шоколад ‘’Линдор’’ +6 сушени сливи
Събота и неделя няма как да ходя в залата,за това вкъщи:
12.30-12.50 малко йога за стречинг,че ме боляха мускулите-добре ми дойде,после 2х10 клека с гири х2.5кг-дойдоха ми малко леки,ама ме домързя да отида до гаража  за тези от по 5
Чувствам се слаба и ненаспана и от вчерашната първа за мен тренировка за гръб и рамена  малко ме боли гърбината.
13.35-билков чай с канела и кардамон
14.10-това е (часът за обяд за мен) -салата ,която  си направих от
-1/2 краставица
-2 малки домата
-шепа сурови орехови ядки
-1.с.л мляно ленено семе с годжи бери
-1 авокадо
-1 малка шепа спанак
-2 скилидки чесън
-1 топка моцарела
Всичко полях с малко орехово масло . Дойде ми множко,но го изядох 
Вечеря 20.30 - печена сьомга с броколи на пара. Десерт- в процес на унищожение-кисело мляко с 3 сушени сливи-убивам си желанието за сладко . И срам не срам ,да споделя,че снощи опуках един цял бял  шоколад ‘’Линдор’’ . Луда работа. Не ми е известно така да се са появили ‘’плочките’’ на някой,ама нейсе. Ще въдворя ред. Не съм започнала да си меря грамажа на храната,но ако преценя или ме посъветват,ще го правя. Имам  купища въпроси,но трябва да си ги записвам и  ще ми трябва вашата помощ. Лека нощ на всички,тук в Англия е вече 12 вечерта а вие сигурно отдавна спинкате... Ще чакам коментари,до скоро

28 апр 2013 00:30
ans
Фитнес ентусиаст

защо не замениш соевото с краве мляко?—> http://www.bb-team.org/articles/1302_riskovi-hrani-anonimno-vredni
за шоколада те разбирам, всеки си има такива дни. защо вместо бял линдор не си вземеш този от 70% какао, нито е много горчив, нито е толкова сладък(абе перфе си е :д) а авокадото как го консумираш? един път си взех и не измислих как да го използвам :Д

28 апр 2013 10:46
Petq Pavlova
Фитнес ентусиаст
казано от ans на 28 апр 2013 10:46:

защо не замениш соевото с краве мляко?—> http://www.bb-team.org/articles/1302_riskovi-hrani-anonimno-vredni

То от тази статия не излиза ли точно обратното, че соята е по-малко рискова храна.

28 апр 2013 11:29
Petq Pavlova
Фитнес ентусиаст
казано от inabambina на 28 апр 2013 00:30:

Taкаааа....Да ‘’цопна’’ и аз в морето от доклади за деня   Снощи не спах добре(на малкия му растат зъби  и е голяма мъка) и както можеше да се очаква,днес ме подгони голям глад. Ето с какво го заситих:
9.30ч  две филии плн .хляб -едната с йоркширска шунка, другата- с испанска ‘’серрано’‘+1 ч соево неподсладено мляко,ама аз го подсладих с 1ч.л мед
11ч една ябълка
12.20-2 блокчета  от  шоколад ‘’Линдор’’ +6 сушени сливи
Събота и неделя няма как да ходя в залата,за това вкъщи:
12.30-12.50 малко йога за стречинг,че ме боляха мускулите-добре ми дойде,после 2х10 клека с гири х2.5кг-дойдоха ми малко леки,ама ме домързя да отида до гаража  за тези от по 5
Чувствам се слаба и ненаспана и от вчерашната първа за мен тренировка за гръб и рамена  малко ме боли гърбината.
13.35-билков чай с канела и кардамон
14.10-това е (часът за обяд за мен) -салата ,която  си направих от
-1/2 краставица
-2 малки домата
-шепа сурови орехови ядки
-1.с.л мляно ленено семе с годжи бери
-1 авокадо
-1 малка шепа спанак
-2 скилидки чесън
-1 топка моцарела
Всичко полях с малко орехово масло . Дойде ми множко,но го изядох 
Вечеря 20.30 - печена сьомга с броколи на пара. Десерт- в процес на унищожение-кисело мляко с 3 сушени сливи-убивам си желанието за сладко . И срам не срам ,да споделя,че снощи опуках един цял бял  шоколад ‘’Линдор’’ . Луда работа. Не ми е известно така да се са появили ‘’плочките’’ на някой,ама нейсе. Ще въдворя ред. Не съм започнала да си меря грамажа на храната,но ако преценя или ме посъветват,ще го правя. Имам  купища въпроси,но трябва да си ги записвам и  ще ми трябва вашата помощ. Лека нощ на всички,тук в Англия е вече 12 вечерта а вие сигурно отдавна спинкате... Ще чакам коментари,до скоро

Сьомга и броколи любимата ми комбинация, добра вечеря, ама след нея този шоколад... вземи си “chromium picolinate” доста хора казват, че притапява искането на сладко.
Повечето жени много обичат шоколад, добре че на мен ми е гаден и гнусен.

28 апр 2013 11:44
ans
Фитнес ентусиаст

да, обърках се с линковете :д

Соево мляко и соеви млечни продукти
Соевото мляко е с леко различен и в някои случаи трудно приемлив вкус, поради което често се налага неговото овкусяване с ванилова, шоколадова или плодова есенция. По-предпочитан продукт за консумация остава соевото кисело мляко.
Важно е обаче да се отбележи, че и двата продукта са отлични доставчици на белтъчини за хората, които проявяват алергични реакции към обикновеното мляко. Вегетарианците и веганите често използват соева сметана за приготвянето на различни сосове и супи.

имам няколко познати доктори и са ми казвали, че соята при напълно здрави хора без алергии причинява хормонални и метаболитни смущения. соята съдържа вещества, които пречат на функцията на щитовидната жлеза и от там забавят метаболизма. също така на пазара се предлага главно гм соя. а и докато четях коментарите след статията за соята се натъкнах на тези :
Владимир Недков
1 юни 2011 11:15
Ако консумирате сурово брашно от соя, пригответе се за метеоризъм и стомашно-чревни раздразнения. Не ви съветвам.

Innocence
27 май 2011 10:26
Избор винаги има :-) И аз съм вегетарианка, но соята далеч не сред уважаваните от мен храни. Причините са добре описани един коментар по-горе. Не само на мъжете им влияе зле хормоналният дисбаланс и нарушения в метаболизма.
Колкото до протеините - има пребогат избор на храни от растителен произход, които доставят нужното количество и без да посягаме към соята...

28 апр 2013 11:55
inabambina
Канадски борец

Още ми е мъчно ,задето изядох шоколадите... А относно този  ,който е 70%-имам си от него и съм му голям фен,ноооооо ми се ядеше ТОЧНО  от белия Даже мисля  да си взема онзи от 95% -той си е жива отрова и със сигурност отказва от сладкото ,та даже убива и апетита,но просто го нямаше напоследък  тук в супермаркетите  и така.За соевото мляко-  употребявам го не защото мисля,че е полезно(в което има смисъл отчасти),ами защото имам хроничен синузит,който рядко се обажда,но млечните продукти не влияят добре на болестите,свързани със синусите като цяло. Иначе,обожавам краве млкяко . За добавките,които помагат срещу изкушението за сладко-аз все още кърмя сина си съм много предубедена относно всякакви добавки,освен натуралните.  Нещо повече за тази ,която ми предлагате?

28 апр 2013 12:11
inabambina
Канадски борец

Добавката си е чиста химия,гледах инфо за нея. Ще дам път на силната си воля,по-добре,отколкото да си тровя детето

28 апр 2013 13:05
inabambina
Канадски борец

за шоколада те разбирам, всеки си има такива дни. защо вместо бял линдор не си вземеш този от 70% какао, нито е много горчив, нито е толкова сладък(абе перфе си е :д) а авокадото как го консумираш? един път си взех и не измислих как да го използвам :Д[/quote

Разполовявам авокадото,вадя костилката и го дълбая с чаена лъжичка ,ако имам време-го режа на парчета. не го смилам за сос или нещо подобно. А любимата ми  комбинация за сега е  в дупката от костилката да сложа зрънца ядивна  морска  сол + няколко капки лимонов сок. Приказка,ммм

28 апр 2013 13:10
Petq Pavlova
Фитнес ентусиаст
казано от inabambina на 28 апр 2013 13:05:

Добавката си е чиста химия,гледах инфо за нея. Ще дам път на силната си воля,по-добре,отколкото да си тровя детето

Да щом кърмиш по-добре не я използвай.
Аз просто не обичам сладко и не мога да ти кажа от собствен опит, но най-добре си науми, че трябва да го ограничаваш.

28 апр 2013 13:40
Petq Pavlova
Фитнес ентусиаст
казано от inabambina на 28 апр 2013 13:10:

за шоколада те разбирам, всеки си има такива дни. защо вместо бял линдор не си вземеш този от 70% какао, нито е много горчив, нито е толкова сладък(абе перфе си е :д) а авокадото как го консумираш? един път си взех и не измислих как да го използвам :Д[/quote

Разполовявам авокадото,вадя костилката и го дълбая с чаена лъжичка ,ако имам време-го режа на парчета. не го смилам за сос или нещо подобно. А любимата ми  комбинация за сега е  в дупката от костилката да сложа зрънца ядивна  морска  сол + няколко капки лимонов сок. Приказка,ммм

Да авокадото e много вкусно особено Fuerte, Hass не ми харесва толкова има разлика във вкуса.
Вече даже си имам декоративно дръвче.

28 апр 2013 13:44
inabambina
Канадски борец

Днес нищо не направих-’‘’дребния’’ не ми даде  Какво успях да свърша-
10.40-овесена каша +30гр.бадемии 25гр орехи с 1.ч.л мед
-11.50-филия плн хл с бадемово масло и мед и още една със зехтин и шунка
14,35-обяд с броколи от снощи,3 големи яйца,малко царевица
15.30-3бл Линдор 70%+ 1 ябълка
16.15-малко загрявка ,малко стреч с йога
3х10 4.5кг гири за всяка ръка
1х40 полу-клек с гирите
‘’гребане’’ 1х20 за всяка ръка-много зле,мисля,че не знам точно как се изпълнява...
2х20 коремни преси от лег с вдигане на изпънати крака
2х10 ‘’махало’‘
Завърших с 20 жабешки клека
Вечеря-20.30 Салата  с домати,краставици,рукола,зехтин лук ,айсберг  и сирене
средна порция свинско задушено с пълнозърнест ориз и зеленчуци,като преди това  настъргах малко кашкавал за вкус в тенджерата
Утре-да видим,нямам тръпение да отида пак в залата .

28 апр 2013 23:29
inabambina
Канадски борец

Хм..това с описването на храната нещо...не ми върви. Чакам да ми изготвят режима и може би тогава ще придобия по-ясна представа. Дотогава-6 дни в седмицата- в залата !

4 май 2013 23:29
Кристияна
Фитнес ентусиаст
казано от Petq Pavlova на 28 апр 2013 13:44:

Да авокадото e много вкусно особено Fuerte, Hass не ми харесва толкова има разлика във вкуса.
Вече даже си имам декоративно дръвче.

Аз слагам авокадото и в салатата понякога.
Също обожавам гуакамоле. Прави се от намачкано авокадо, ситно нарязани домат, лук и чесън. Смесваш ги, подсоляваш, слагаш и сок от лима, да не потъмнява и готово (за да не потъмнява също може да оставиш едната костилка вътре). Можеш да го намажеш на сухарчета и да си хапваш. Уникално е!

Редактирано на 5 май 2013 19:14 от Кольо Пияндето
5 май 2013 12:26
inabambina
Канадски борец

Не ми се описват тренировките. Тоя целулит и неприятно увусналата кожа,когато си сгъна корема,ми развалят настроението. Понякога си мисля,че е изгубена кауза. Друг път-че храната е виновна. Може бия м прекалено много. Докато кърмя,сигурно ще е така. Определено съм станала по-силна,щом мога без напрежение да направя 20 лицеви без почивка и после след почивката да апродължа,а напрежението в бедрата по време на кардиото с велоергометъра вече го превъзмогвам и въртя с много по-малко усилие. На машината за глутеус(ритник) спокойно избутвам малко над 90кг. Успях да вдигна 75 за рамена,аз за бицепс от 5 направо си минах на 10. Все още клековете с щанга ги правя с по-малко тежест-нямам много доверие на коеленете си. Кардио-5-6 дни в седмицата най-малко по 30 мин. След което-силови тренировки. . Ккогато ми е готова тренировъчната програма и я изпитам,ще пиша пак. Дотогава-стискайте палци.

13 май 2013 10:48
inabambina
Канадски борец

Отчет за вчера. В залата:
-20 мин. вело
-50 коремни преси,20 лицеви опори
-2 х10 хакен-клек с щанга @20кг(за глутеуси упражнението е минимум по 12 повторения за серия,но коленете ми не издържаха с тая тежест:( )
-трицепс 2х10 с 20кг(ниво 10 на тежестите на машината,не знам колко е ,но е 20 или повече)
-рамена 1х10@50,4 х65кг
-бицепс 2х10@85кг
-трицепс-на другата машина  2х10@35кг
8 мин. степер
Храната-4 хранения общо. 10.30-Закуска(станахме късно)
-4 бъркани яйца,заляти с мед,филия препечен ПХ,ананас на гладно. Мляко с нес и 2 ч.л меласова захар
Обяд-зелева салата с моркови и 4 шведски кюфтенца(купени от магазина,уж без консерванти)-имат мн. малко сол
След обяд-не се сещам(dull)
Вечеря -тиквички с ориз,настърган кашкавал и чесън(сготвено). Десерт-от тортата за рождения ден на дъщеря ми(домашна),рецептата е дълга. Толкова. Днес съм почивка,болят ме кокалите и гърба-или е настинка,или е от хакен клека вчера...Дано имам време за малко йога днес-тя оправя всички болежки(nok)

17 май 2013 13:23
vania p
Фитнес ентусиаст

Инче, увисналата кожа на корема и на мен ми е мъка, само дето ме съмнява да се оправи изобщо, поне при мен. Все си мисля, че си е от големия/те корем/и, или просто кожата не е достатъчно еластична, че да си се разпъва и свива винаги. След първото раждане коремът ми пак си стана плосък, но кожата не беше както преди, е, при следващите и коремът не беше плосък Все пак успех с борбата

17 май 2013 21:15
inabambina
Канадски борец

Ваня,Благодаря за окуражителния коментар...Еми,да,нищо не е както,когато си на 25(аз тогава родих първото)... Най-чудното е,че тогава за пръв път в живота си започнах няколко месеца да спазвам нискомаслена диета,без да се замисля,че може да повлияе на количеството на кърмата,но сега като се замисля,пак имах-почти двойно повече от в момента?!! Младост,младоооост   И тая вечер  ме домързя да готвя и реших вместо половин час в кухнята-нека да е за йога,че още ме боли гърбът от вчера. За капак ядох чеснова пица и пилешки дюнер. За още по-голям капак от утре няма да има кой да гледа малкия и не знам какви фокуси ще трябва да правя,за да ходя в залата . Изпадам в паника,тъкмо видях резултати! И вече си поръчах да ми изготвят режим за в зала,абе пълна каша... няма да се предам!

17 май 2013 23:37
vania p
Фитнес ентусиаст

Гледачите са от първостепенно значение Защо не опиташ да тренираш в дом. условия, е, едва ли ще е същото, но пак е нещо, има доста варианти на упражнения, може интервали да правиш кардио и собствено тегло, или дъмбели, ластици, тъкмо ще разнообразиш тренировките, а когато изникне възможност тогава да ходиш в зала? За себе си установих, че най-важно е да съм спокойна, иначе от много припряност дали ще успея с трен. се изнервям, особено ако не ми се получи, знаеш последствията.
М-у другото, пак за кожата на корема - колкото съм чела, все за абдоминопластика пишат, така че не го мисли, в смисъл, че е като увисналите гърди - ядосва те, но не зависи от теб да го оправиш.

18 май 2013 05:50
inabambina
Канадски борец

Гръб,кръст,кокали,всичко ме боли. От два дни  се рея из залата без да знам какво изобщо правя. Поначало не съм знаела,де. Имам много острото чувство,че ям повече,отколкото трябва. Въпреки,че постигнах много от това ,което ми беше цел,има още какво да се желае.

22 май 2013 14:03
Веселина Иванова
Верен BB-Team-ър
казано от inabambina на 17 май 2013 13:23:

Отчет за вчера. В залата:

-рамена 1х10@50,4 х65кг
-бицепс 2х10@85кг

Ей това и да го видя, пак няма да го повярвам

22 май 2013 14:25
inabambina
Канадски борец

Следващия път ,когато съм в залата,ще снимам уредите,на които съм тренирала и така ще стане ясно ,как,да му се не види,съм ‘’вдигнала’’ толкова. Не мога да вдигна нито щанга с толкова килограми,нито дъмбел и т.н...Но на някои  машини  е по-лесно

24 май 2013 22:43
Златина Цонева
Фитнес ентусиаст

Попитай и какви са мерните единици на тежестите на машините. Защото в първата зала, в която ходех аз, се оказа, че скрипците са с тежести в либри (май беше), което е доста далеч от кг и в началото и аз се бях изненадала от нещата, които пише по плочките.

25 май 2013 06:37
inabambina
Канадски борец

Мистерията е разгадана:D Суперуомън се оказа,че не е суперуомън хахах. Мерките са в либри. Е,и аз имах свойте ‘’моменти на слава’‘,които бързо се изпариха . Някой ден,ако достигна поне 50 кг,ще съм доволна

27 май 2013 01:09
inabambina
Канадски борец

Програмата е ясна...не е ясно само до кога моя милост ще продължава с домашните сладкиши?
Закуска- овесени ядки  приготвени с вода и  банан,след нея-шейк-смути с банан,малко мляко,мака,спирулина ,1 грейпфрут и 1 киви. Ммм,симфония за стомаха ))
Тренировка-според тази,дето ми я направиха. Хубаво,ама не ми стигна времето-късно отидох в залата,където разни момченца все още пъшкаха и си помагаха взаимно в граденето на по-обемна мускулатура...Половината упражнения ги забравих как се правят и не ги направих. Другата половина ,да ме беше видял автора на програмата,щеше да избяга по-бързо и от Бен Джонсън,дет’ се вика. Резултат-напуснах НЕуморена,нетренирана,даже не можах пулса да си вдигна,абе все едно се върнах в ‘’първи клас’‘. За вечеря хапнах салата с рукола,спанак,краставица,домати,лук,зехтин,чер пипер,малко овче сирене и авокадо. Нямаше как да не се самонакажа с голямо парче от домашния сладкиш. И не,вече не мисля,че като е със спелтово брашно и мусковадо,ще е по-здравословен...Тръц... Утре-другия комплекс тренировка за вкъщи. Ще го описвам утре.

29 май 2013 01:47
inabambina
Канадски борец

Закуска 2 препечени филии ПХ с кашкавал и зелен чай с мед.
Прогамата-ротации,загрявка по 2 кръга и същинската част:
-Гъзен мост ,-30 сек
-Jumpin JAck-30 сек
-Планк -30 сек. Повтарям по 10 пъти всичко. Някои хора тук така загряват,което е на ръба да ме докара до комплекси,но има ли резултат( който ще видим скоро,надявам се)-значи съм от тези,които постигат много с малко хехех-няма ли да е яко?! Що трябва да се напъвам  с програми  с по 20 упражнения-виждам снимки и видеота,на които аз и въпросната дама,примерно,изглеждаме еднакво,само дето тя се претрепва,пък аз-не. Удоволствието е почти перверзно .Да вметна за всеки случай обаче,че съм наясно -може да изглеждаме еднакво,ама възможностите ни се различават-аз съм с по-малка издържливост,хехех(n)
Обяд-салата рукола,спанак,домати,кратсавици,чесън,много магданоз,моцарела,зехтин,черен пипер,едра морска сол. след нея-връзка еспарагус на пара,после залят със зехтин,поръсен с чер пипер. Вкусотия ви казвам .Завърших подобаващо с последното парче от домашния сладкиш. Довечера  мисля да правя малко йога,че днес се събудих  с проблем във врата-схванат май беше,слиза и към плешката.  Утре...утре ще хвърчат глави,както казва един български поет. ))

Редактирано на 29 май 2013 21:33 от inabambina
29 май 2013 17:35
inabambina
Канадски борец

Редактирано на 29 май 2013 22:33 от inabambina
29 май 2013 22:28
inabambina
Канадски борец

Малко спомени

Редактирано на 29 май 2013 22:38 от inabambina
29 май 2013 22:29
Маргарита Манева
Фитнес ентусиаст
казано от inabambina на 29 май 2013 01:47:

И не,вече не мисля,че като е със спелтово брашно и мусковадо,ще е по-здравословен...Тръц...

Защо така мислиш?

30 май 2013 18:09
inabambina
Канадски борец

Защо мисля,че не е здравословно ли? Е,по-добре е в пъти от това, да ги направиш с бяла захар и бяло брашно  (или както е в оригиналната рецепта-захар,че и мед),но...брашното от спелта пак съдържа въглехидрати-които аз мнооооого обичам- и които,май не спомагат много да  топиш мазнини,което пък е моята цел...Та,мисълта ми беше,че е по-добре да се ограничавам,а не да изяждам по-4-5 и да се заблуждавам,че щом са от хубави,био-продукти,може да поглъщам толкова,колкото ми душа иска  ... Какво е твоето мнение?

30 май 2013 23:25
inabambina
Канадски борец

Хоп-аланкааа,очет пред ‘’отбора’’ :
-Късна закуска към 11(който спи до късно...)- 2 филии Пх ,намазани с бадемово масло и мед,зелен чай. Мислех,че както винаги,след 2-3 часа ще съм пак гладна,но явно добре съм намазала  филиите . Довърших и закуската на бебо-3 супени лъжици овесена каша с малко банан ииии,то мина моя час за обяд- 14ч.
-Обяд-някъде към 15ч -царевица ,половин консерва,поръсена с неактивна мая и Б12-пристигна днес и мисля,че е невевроятно вкуснооооо!!!-+ половин краставица. Да не повярва човек,но това ме засити. Или  е от маята,или от това,че спах до късно,но се чувствах много добре през останалата част на деня.
Към 17,30-тренировка. Разтяжки,степ-ъп(4х10)
Вертикален скрипец 4х12(с тия степени на тежест 1,2,3 ит.н.човек не може да си прецени колко кила вдига,да му се не види!)
Bird-dog(това ми беше част от йогата преди)-4х10
арнолд прес-започнах с гири по 9кг,ама се засилих много,та ги смених на по7кг—4х10
Планк-не знам колко(не издържах много)
Страничен планк(с това Радков явно е искал да ми покаже де зимуват раците ) 3х20-и идея си нямам кога ще ги докарам 40…
Гъзен мост на един крак-това ме довърши-3х14
Разтягане  за финал. Излязох от залата ..усмихната. За пръв път,от март месец насам. Просто..усмивка. Която не можех да спра. И за която нямах отговор. Дали от ВВ-team не са магьосници...?(F)

Редактирано на 31 май 2013 01:19 от inabambina
31 май 2013 00:30
inabambina
Канадски борец
31 май 2013 14:03
Маргарита Манева
Фитнес ентусиаст
казано от inabambina на 30 май 2013 23:25:

Защо мисля,че не е здравословно ли? Е,по-добре е в пъти от това, да ги направиш с бяла захар и бяло брашно  (или както е в оригиналната рецепта-захар,че и мед),но...брашното от спелта пак съдържа въглехидрати-които аз мнооооого обичам- и които,май не спомагат много да  топиш мазнини,което пък е моята цел...Та,мисълта ми беше,че е по-добре да се ограничавам,а не да изяждам по-4-5 и да се заблуждавам,че щом са от хубави,био-продукти,може да поглъщам толкова,колкото ми душа иска  ... Какво е твоето мнение?

Ти сама си написала какво е моето мнение.
За здравословното - по-добро е от бяло брашно и рафинирана захар.
Но, както и ти си забелязала - здравословното хранене не винаги е свързано с топене на мазнини, т.е има здравословно балансирано хранене, има и такова с конкретната цел загуба на мазнини.

31 май 2013 14:10
Queen Cobra
Бодибилдър

здравей виждам, че мажеш филии с бадемово масло- аз досега съм го познавала само за козметични цели и като базово за ароматерапии и пр. на коя фирма е това, което ползваш, ако не е тайна -може да се излъжа да си купя

31 май 2013 16:02
inabambina
Канадски борец
казано от Queen Kobra на 31 май 2013 16:02:

здравей виждам, че мажеш филии с бадемово масло- аз досега съм го познавала само за козметични цели и като базово за ароматерапии и пр. на коя фирма е това, което ползваш, ако не е тайна -може да се излъжа да си купя

Привет,благодаря за включването Бадемовото масло и бадемовото олио са различни неща. Almond butter -бадемово ‘’чисто ‘’ масло,както му казваме  в Бг,е една не много гъста паста,кафява и мазна. Предлага се със  сол и без. Био-маслото,много ясно,е без никакви добавки. Аз го поръчвам от Amazon.uk , на BIONA -може да го има и в други държави,не съм проверявала. Успешен заместител е на кравето масло и много по-здравословна алтернатива от фъстъченото масло,че и по-вкусна. За сега съм пробвала само филия с маслото +мед,но мисля,че ще върви добре със всичко,дори и с шунка Бадемово масло вероятно можем да си приготвим и сами вкъщи-при смилане на сурови бадеми  с добър блендер-но,не съм експерт,не мога да кажа със сигурност. Ще се радвам,ако съм помогнала с написаното

Редактирано на 31 май 2013 19:50 от inabambina
31 май 2013 19:22
inabambina
Канадски борец

Петък-почивен
Събота- тренировка B- вкъщи
-1Ставни ротации
2Активация
3-отпад 15 сек. за всеки крак с гири  х4.5 кг едната
30 Split Jack
30 сек.ренегатско на лакти
Днес (беше днес,вече е след полунощ...)-тренировка D:
-ротации
-Активации
-Гъзен мост  30 сек
-Jumpin’  Jack 30 сек
-Планк 30 сек.
Голяма анархия с храненето днес...Закуска- шоколадова гранола с прясно мляко
сандвич с пълнозърнесто хлебче,ч.масло и шунка
Бадеми,1 кюфте,салата с мая,1 манго.
1 ябълка,пак кюфте към 20ч и преди малко 50мл бяло вино и за мезе-цяло авокадо.

3 юни 2013 01:46