лежанка,с поставка за скотово,крака и флаис.2 дъмбела,лост,'Z"лост,80 кг тежести.цена 300лв.

Темата е заключена.

22.10.07
09:58

на свен е и е запазена,ако някои се инт да ми каже да му прата снимчиците,че тука нз как да ги прикача.от софия съм.тел:0886124076.благодаря ви предварително!успех:)

Темата беше редактирана от shushi20 на 22.10.07 10:01.

22.10.07
13:52

Здравей,

Аз съм Виктор и съм от София.Офертата не е лоша и цената е приемлива за това ,което предлагаш.Мейла ми е viction@abv.bg .Ако може да пратиш по подорбни снимки на тежестите,лоста,лежанката и дъмбелите.Интересува ме колко кг. са тези дъмбели?

22.10.07
18:24

значи утре ще гледам да я зглобя и да ти я пратя.преди няколкомесеца ме оперираха и от тогава е зглобена,аз заради това ч и продавам де,немога да вдигам тейко поне 1 година,само ми заема място така.на дъмбелите можеш да сложиш всичките 80 кг,защото са правени. и се побира мн повече от колкото на стандартните.педи време взех вс мн по скъпо,но са кат немога да го използвам го давам на безценица!

PhoebosS

22.10.07
19:55

аре прати ми снимки и на мен батка :) да видим за какво става въпрос

24.10.07
16:10

продадено!!!

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1