Email-а на Рони колман ?

06.12.07
15:02

Гледах 1 филм за Рони  Колман и след филма беше изписан адреса и емаила му и си викам да му пратя писмо
а тои взе,че ми отговори,но дълбоко се съмнявам(почети съм сигурен,че не е тои)
питах го колко грама Въглехидати и белтъчини приема на ден
Well I do feel strong enough to get my 9th title. I eat about 500 grams a day and about 600 grams of protein, I don’t count the fats.
Ronnie
ето това ми отговори

ето го и мейла:bigron_coleman@yahoo.com
дали е той......едва ли :)

Темата беше редактирана от QcK на 06.12.07 15:32.

И да е той, едва ли ще има какво да си пишем с него :-)

06.12.07
18:58

е що може да го питаме какво мисли за някоя тренировъчна програма или нещо такова ;]

06.12.07
19:49

Да той Рони ще седи по цял ден на компа да дава съвети :Д

06.12.07
20:21

незнам  какво му е смешното?
RedWalker ми прати емаил и пусни после да видим какво ти е отговорил ;]

филма не е много нов  “The cost of Redemption” се казва

06.12.07
21:16

Т’ва му е имейла,и в майспей му го пише,писал съм си с тоя човек,но какво каза някой по - нагоре “едва ли има какво да си пише с тоя човек” Иначе да т’ва е официалния е-майл за контакти с Рони ;)

ПП са нали не мога да твърдя на 100%,но към 70% :)

Публичен имейл адрес (ама наистина публичен и официален) има всяка звезда, било то от киното, спорта или друга сфера. А вече кой callcenter е дежурен на него, това е предмет на договорка - та ... проследихте ли ми мисълта? :)

07.12.07
16:28

казано от gorki1 на 06.12.07, 20:21:

незнам  какво му е смешното?
RedWalker ми прати емаил и пусни после да видим какво ти е отговорил ;]

филма не е много нов  “The cost of Redemption” се казва

Не, че има нещо смешно просто не мисля, че точно той седи по цял ден на компютъра да гледа кой какво го е питал.Предполагам, че има доста хора, които са решили да го ползват като личен консултант ;) От пощата може да се пише, но едва ли го пише той или поне по-голямата част от писмата не са от него.

07.12.07
18:18

е то е ясно,че не са :)

Email-а... Вие ми дайте банковата му сметка, за какво ми е е-майла.
И ако може там да няма колцентър :)

18.12.07
07:05

Какво значение подяволите има за вас колко грама протеин и въглехидрати на ден приема еди-кой-си-културист. Особено пък професионалисти от такъв клас. Това са генетични-изроди, тренировъчния обем, който могат да понесът и който им е нужен за стимул Е ПЪТИ ПО-ГОЛЯМ ОТ КОЛКОТО НА ВСЕКИ ОБИКНОВЕН “ТРЕНИРАЩ”. На фона на десетилетията стаж, който имат и ОГРОМНИТЕ КОЛИЧЕСТВА СТЕРОИДИ, които приемат въобще няма и опирна точка за сравнение...

“Бодибилдингът е мъртъв”, прочетете тази ужасно интересна и вярна статия:

http://www.t-nation.com/tmagnum/readTopic.do?id=519924&pageNo=0#bottom

18.12.07
07:31

казано от D3BEP на 07.12.07, 20:12:

Email-а... Вие ми дайте банковата му сметка, за какво ми е е-майла.
И ако може там да няма колцентър :)

Хмм..
Ако ще внасяш да ти дам мойта? :P

Veseliq -  не се афектирай. Няма лошо, щом им е любопитно.
С какво се храни Кристина Агилера - не, че е важно...ама на феновете и е интересно, може би. :)

18.12.07
08:51

ронито е беден кат църковна мишка къв меил какви телефони :) хаха.0899490246 е на рони 2 хахаха

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1