Дали може такъв прием на протеин ?

06.05.08
15:09

Тренирам вечер от 20 до към 21:30 ... или до 21 ... и мисля да почна да пия протеинови шейкове всеки път след тренировка 30 грама - 3 лева (шейка готов) протеина е :
silabg.com/uf/product/100WheyGS_normal.jpg

Имам няколко въпроса :
1. Заслужава ли си да го пия толко късно вечер, макар и след тренировка, когато приема на протеин отива директно в мускулите (така съм чел, че има прозорец след тренировка до 45 мин ... че протеина отива в мускулите)

2.  Дали не е по добре аз да си купа или 3 лева за 30 грама, е добра цена

3.  Добре ли е за целта ми да го пия само така ( + прием на аминокиселини, мой си в нас Universal Amino 2700)  - качване на чиста ММ ?

4. Няма ли да е малък приема на само 30 грама (само в тренировъчни дни)

П.С. Старая се да хапвам в добър хранителен режим :)

Така ще ти излиза доста по - скъпо. Купи си го отделно. Можеш да го пиеш след тренировка само.

06.05.08
15:45

1.Да, заслужава си на 100%!
2.3лв. за 30 гр. е ОК, но да си купиш инцидентно, иначе излиза скъпо и е по-добре да си купиш същия протеин.
3.И един прием си тежи на мястото, но препоръчителното е всеки ден по 1-2 пъти.
4.Относително понятие е “достатъчно” протеин.

06.05.08
15:52

Като цяло добър варинат така ли да разбирам :)
Иначе, за цял протеин не мога да събера точно сега пари ... мисля докато събера да си пия по 1 шейк след тренировка :)

06.05.08
16:56

В мойта зала е 5 лв такъв шейк ... а според мен сега по-добре не пий и пести. Като събереш пари си вземи по-голяма разфасовка.

06.05.08
17:09

Вместо да даваш 3 лв, спестявай по 2 лв и 1 лев давай за 2 банана :)

06.05.08
17:19

За сега мисля да вкарвам по 1 след тренировка ... по натам като събера пари ще купя личен :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1