Herbalife

Прескочи до:
PA

25.09.09
16:56

Някой купувал ли е продукти на herbalive?
Днес ходих на една тяхна презентация и там рекламираха храна която е изключително богата на витамини и минерали мисля че в точно тази имаше 114 цената на кутията беше 76 лева като казаха че за едно хранене са ти необходими 1.40лева значи за  около  50 хранения.Също така рекламираха алое вера пак тяхно просизводство като енергийна напитка.
Искам да попитам някой употребявал ли е тези продукти и ако да какви за резултатите

15.10.09
13:31

Пълни глупости.Ако ще си вземаш нещо натурално по-добре да е от ЛР имат Фризениус сертификат!Ако те интересува пиши ми на лични...

20.10.09
22:35

Zdr
  V momenta se namiram i jiveq v Anglia ili Ostrova kakto mu kazvat i slu4aino popadnah na tezi komentari, tai kato iskah da razbera kakva e distribuciata na producta i dali ima sresti v staranata na koito da se razqsnqva za tqhnata istoria, na4in na upotreba i deistvieto im.
  Ako e palna Glupost NQMASHE DA E NA PAZARA VE4E 29 GODINI. A NE KATO NQKOI IZMISLENI FIRMI KOITO BALVAT NQKAKVA PRODUKCIA OT KOQTO NE SE ZNAE NA KAKVO STE ZAPRILI4ASH SLED PET GODINI UPOTREBA. Za Informacia na vseki koito se interesuva ne samo ot Zdravoslovni NO I KA4eStveNI Producti, TOVA E EDINSTVENIA NA PAZARA, ZASTOTO:
1. Parvo kakto kazah ve4e, Prodava se ot 29 GODINI
2. Sazdaden e ot Vodesti Doctori Dietolozi v Sveta na Zdravoslovnoto Hranene, kato ediniat ot tqh E i NOSITEL NA NOBELOVA NAGRADA
3. Prodava Se V 72 Strani PO Sveta
4. A i da ne zabravim 4e i e Oficialen Sponsor Na NeBezizvestnite - LA GALAXY i INTER MILAN
5. Ima NAD 1.9 Miliona Distributori po Sveta
  Ako ima nqkoi koito e dobre s Angliiskia eto i saita na producta : www.herbalife.com
  Tova e stranicata na HL v USA. Moje da pro4ete za nesto koeto vi e neqsno ili vi interesuva.
  Ako ima nqkoi koito se 4udi zasto smenqm goleminata na bukvite, TOVE E ZASTOTO ISKAM DA NABLEGNA NA FAKTI, za da se razbere che ne e Nesto izmisleno Vchera sutrinta na chasha kafe.
  I za zaklu4enie, Vseki ima pravo na Mnenie. 
  Moito, izpolzvam productite i se chustvam dobre ot tqh. Rabotata mi ne e leka i ponqkoga ima i psihi4esko natovarvane ne samo fizichesko.
  Nadqvam se pone da sam dal malko polezna informacia.

Петко К - кирилица!

Мнението беше редактирано от Петко К на 05.12.09 23:23.

21.10.09
21:15

Tova e piramida!!!Poviarvai mi!!!!!!!!

Оо да хербалайф ти си моят път към рядко щастие...Без майтап,тази храна е куп пари и е то соя +това добавям и често газоотделяне  :lol:

22.10.09
09:49

В тоя сайт се пише на български!

Скоро се запознах отблизо с продуктите на въпросната фирма.
По-конкретно с тъй наречените им “заместители на хранене”. На 100 грама съдържа 32 гр протеин (добре), но от соя (зле). Въглехидратите бяха фруктоза(добре), но 32 гр !!!!!!!!!!!! (зле)(зле)(зле)(зле)(зле)(зле)(зле)(зле)(зле)(зле)(зле)(зле) !!!!!!!!!!!
Съответно има още витамини, минерали и т. н. Истината е, че аз такова нещо не бих пил никога, нито бих препоръчал на някой да ползва като заместител на здравословно хранене. Да не говорим,че не си струва парите. Дори да са по-качествени като продукти от другите на пазара (в което силно се съмнявам) това не оправдава двойните и тройните им цени.

Намерете си някоя баба от село да си взимате яйца и добър месарски магазин, яжте плодове и зеленчуци пак от проверени магазини, взимайте допълнително витамини, спортувяйте и няма да имате проблеми ...другото са глупости и мързел!

Мнението беше редактирано от Иван Фъртунов на 05.12.09 10:13.

29 години и много промити мозъци. Фирмата има толкова дистрибутори, защото е пирамидална система. Тоя който стои отгоре на пирамидата печели от продажбите на другите под него, а те се надяват със сладкодумност да привлекат повече клиенти, които да им купуват продуктите. Помислете има ли друга фирма за спортни храни, която да обикаля улиците и да говори с хора колко е добре да се пие Формула бла бла или да организира семинари, на които леличка дето не стъпва в зала да казва как с една доза от Формулата и организма и стартира като кола сутрин “Бръммммммммммм” (това са нейни думи, нищо измислено.) или как един дюнер се равнявал на 1 чаша олио от 250 мл. и всички попиват тези глупости без да се замислят, повтаряйки в транс :“1 дюнер=1 чаша олио”. И вие ако вярвате на “компетентността” на тези хора ОК ваша работа. Само не разбирам къде са водещите специалисти доктори по хранене.
Това е мое мнение, и не налагам на никого какво да мисли или чувства към фирмата. Всеки има свободата да изразява мнението си и да преценява за себе си.

05.12.09
12:44

И мойто отношение към тези продукти е негативно, а и ме дразни начина на продажба, чрез разни дистрибутори, всичко е добре измислено и направено за да се печели  ;-) .
Веднъж, преди година, докато чаках на една спирка да ми дойде маршрутката и се загледах в една лепната бележка, на която се рекламираше нещо свързано с отслабването, изкарах си телефона и звъннах. Поканиха ме на някакъв семинар с безплатно пробване на някакви продукти, имах време и на другия ден отидох. Гооооооляма тъпня, някакви две лелки ми се усмихваха изкуствено и мазно, и ми говореха и презентираха продуктите на Хербалайф. Дадоха ми да опитвам там нещо за пиене (хич не го помня какво беше), обесняваха колко е здравословно, как са отслабнали, цял албум със снимки ми показаха на доволни клиенти, а аз само се усмихвах иииии се чудех кога ще свърши тоя цирк и да се измъкна  :) .
Като ги попитах нещо и те почваха някакво такова наизустено да ми отговарят и да ми развиват теории от хиляда и една нощ.
После си тръгнах, казах им, че ще си помисля дали ще ползвам продуктите им, звъняха ми, казах им че не съм заинтересована и това беше.

Просто с много негативно впечатление останах, мразя така да ми се ‘натискат’ и мазнят, и да ми бутат нещо в ръцете.... далеч от такива хора  :) !!

Мнението беше редактирано от maria на 05.12.09 12:50.

Хммм... абе още ли има лековерни хора? Явно, защото тия не са фалирали. За съжаление!

Скоро имах “щастието” някаква лелка от Herbalife да ме заговори по Skype (и там спамят вече!). След почти двучасов интензивен разговор тя не пожела да ми каже какво съдържат препаратите, като държеше да отида на място за повече подробности. Гумена глава, при това - рядко срещана. Говори със заучени фрази, обяснява ми как всъщност тя от “емнайсе” години била консултант по здравословно хранене и но не пожела да ми обясни защо трябва да си купя техните продукти. Даде ми линк към някакъв мърляв нескопосан сайт, на който имаше имена на продукти и цени - нищо повече. Когато аз показах линкове със сходни (но читави) продукти на някои от големите производители в бранша, тя не можа да даде убедителен довод защо Herbalife е по-добра покупка. Честно казано - с ясното съзнание, че ще си загубя времето, проведох този разговор с жената. Определено разчитат на неосведомеността на хората и лековерието им - друг шанс нямат! Макар трудно, лелката се убеди, че ако не ми даде информация за боклуците си аз нямам намерение да ходя на никакви сбирки и няма да купя нищо... съответно - напусна разговора. Лошото е, че се намират хора, които да се хващат на въдицата. Преди около 15-ина години ходих на една такава сбирка (любопитството ме отведе там), но моментално получих същите впечатления като тези на Мария Никифорова, а тогава далеч не разполагах със знанията, които имам в момента (които изобщо не претендирам, че са изчерпателни!).

На всички, които се колебаят дали да посегнат към Herbalife, ще дам съвет - информирайте се за продуктите им и научете повече за балансираното здравословно хранене. Ще се убедите, че се опитват да ви продадат на солидни цени едни меко казано посредствени и неефективни продукти. Цените на продуктите им превишават многократно нормалните за хранителни добавки с такъв състав и качества. Надявам се ще се уверите и в това, че е напълно достатъчно да подредите и коригирате хранителния си режим, вместо да пълните бездънната гуша на една компания от амбулантни търговци. Просто помислете и се поинтересувайте преди да купите нещо с марката Herbalife…

05.12.09
18:14

Бахти! За първи път такова единомислие по отношение на фирма за хранителни добавки. :lol:  Тия направо ги насрахте.( с извинение де  ;-P )
БРАВО. ОДОБРЯВАМ. :-)

Редакция...
Петок К - къде забрави кирилицата?

Мнението беше редактирано от Претренирвам на 07.12.09 11:30.

20.12.09
19:06

Седнах да си ‘чистя’ фотоапарата и попаднах на тази снимка, която бях направила преди 4-ри дена, разхождайки се (и чакайки маршрутката) по “Мадрид”. Влязох да чекна сайта, ха-ха.... хербалайф....  ;-) .

Мнението беше редактирано от maria на 20.12.09 19:18.

20.12.09
19:25

Много ми е интересно, човек на колко си оценява здравето ?

казано от tonu на 20.12.09, 19:25:

Много ми е интересно, човек на колко си оценява здравето ?

Зависи от много неща

20.12.09
22:49

Herbalife дроб...LR да не са по-розови, “големи маняци” ...бях на 1 такава презентация 2 4аса на хора,събрани от кол и въже ни разправяха как ще правим с тях “бизнес” ,става въпрос за “пари,за много пари” ,как ще сме осигурени за цял живот,показваха ни некфи картинки на марцедеси,които ще имаме максимум след една година в тази фирма и така нататъка....толкова илюзорно,ареално и нз как още да го нарека,ибахти,тия за некфи дебили на имат!!!(сигурно има де,щом се вижда тук и там да ги пробутват)......просто,не се обиждайте ама ако някой има вземане даване с тия фирми....

21.12.09
13:35

Zlatin-е,слушай сега малко за ЛР да ти говоря.Аз от няколко месеца съм потребител на ЛР.Първо,продуктите им са страхотни(лично мнение),сертифицирани са от най-добрите институти и са на не толкова лоши цени.Второ,за презентацията за бизнес възможността,това,че ти не си разбрал за какво става въпрос не ти дава право да говориш глупости.Мои приятели печелят много пари от тази фирма.Една моя приятелка Цвети печели по 14 000 лв на месец(+ Мерцедес Е класа 2009),още няколко мои приятелки печелят по 2-3-4 хиляди лева.И това за няма и две години.Така че моля ти се отивай си на работа там по 10-12 часа,получавай си смешната заплатка(400-500лв сигурно) и тогава коментирай този бизнес,моля ти се!Това е бизнес за милиони,стига да го разбереш!

21.12.09
14:04

За милиарди даже :lol:

21.12.09
16:03

казано от fe2_vanio на 21.12.09, 13:35:

Zlatin-е,слушай сега малко за ЛР да ти говоря.Аз от няколко месеца съм потребител на ЛР.Първо,продуктите им са страхотни(лично мнение),сертифицирани са от най-добрите институти и са на не толкова лоши цени.Второ,за презентацията за бизнес възможността,това,че ти не си разбрал за какво става въпрос не ти дава право да говориш глупости.Мои приятели печелят много пари от тази фирма.Една моя приятелка Цвети печели по 14 000 лв на месец(+ Мерцедес Е класа 2009),още няколко мои приятелки печелят по 2-3-4 хиляди лева.И това за няма и две години.Така че моля ти се отивай си на работа там по 10-12 часа,получавай си смешната заплатка(400-500лв сигурно) и тогава коментирай този бизнес,моля ти се!Това е бизнес за милиони,стига да го разбереш!

Откъде разбра ,че не съм го разбрал за какво иде реч ? Откъде знаеш ,че работя за 400-500 лева,на 12 часови смени ? Иначе...дано и на тебе да ти провърви и да се снимаш скоро с новата си C220 compressor от продажбата на вафли 6 броя за 60 лева,или напитка от 0,7,наподобяваща ред бул за 74 лв..цените им далеч над джоба на средностатистическият българин.Както и да е ,не искам да изглеждам офанзивен,всеки сам за себе си решава :) (късмет, искрено ти желая късмет )

head_hunter

21.12.09
18:53

fe2_vanio Ще ме прощаваш ама на мен и двете фирми ми звучат горе-долу еднакви.
С тая разлика, че едните имат по-богат асортимент от продукти и са дали някой лев за лъскав сайт. 12-14 к месечно е сори ама ми звучи прекалено, те магазините за хранителни добавки не изкарват толкова чисто на месец. Както и да е може пък аз да не го разбирам тоя бизнес, но все пак ми звучи като “ела да свършиме една работа пък ще видиме заплащането”. Само да уточня - не съм пробвал продуктите на нито една фирма, но някой като седне да ми говори как се “изкарват големи пари” или как “това е най-доброто за теб и мен” ставам и си тръгвнам без да чакам да довърши.
Не е хубаво да се дават определения кой за колко работи и какво /още повече като не познаваш човека - то и аз не го познавам де/, но колкото и да изкарва и както и да ги изкарва - със здраве да си ги харчи. Изкарването  на пари не е постоянна величина - тоя месец изкарваш 10 000, но след 2 месеца като не върви бизнеса може да не изкараш и 100 лв. и за това хората не се мерим по парите  ;-)  .
Нищо лично към никой ама става малко детска работа тука, а именно мериме си ...... пачките  :lol:
Пък дано в темата “Кой какво кара” да се похвалиш с “С”  класа - най-искренно ти го пожелавам.

21.12.09
19:57

Доколкото знам това им е тактиката на повечето да прилапат повече хора под себе си ... и така ги учат да обучават , като демонстрират изкуственно охолство .. а всъщност повечето са вътре със собственните си продукти .. не че някой примерно не печелят от лапнишараните или не продават ама .. 14 хилки на месец :D аз продавам джамини и вадя 20 хиляди на месец .. ела да докажеш че не е вярно , ако карам еди ква си кола :D аре моля ви се .. мрежовия маркетинг не е лошо нещо , обаче не е за България. Те хората тук скачат че вносителя слагал 10 лева отгоре на 5 либри .. и по ефтино било от сайтовете от чужбина .. вие сте тръгнали да им обяснявате как продавате на супер цена ваще скъпоценни продукти при положение че минава през толкова хора и такава система надценката

Мнението беше редактирано от ShoCkk на 21.12.09 20:01.

22.12.09
07:11

Боже Господи някои момчета тука нямат елементарни познания по маркетинг.Малко икономическа теория сега....има два основни вида маркетинг:
1.Обикновен маркетинг
2.Мулти левъл маркетинг

1.Обикновен маркетинг:
Съществува от стотици години.Представете си един парфюм в мола или някакъв продукт.Първото и най-основно оскапяване на този продукт идва от рекламите.Те оскъпяват продукта с минимум 200% до около 500%.Това при положение,че компанията е мулти-национална и рекламира в много държави.След това имаме континентални и регионални прекупвачи и представители.Вносител за континента,Европа,тук сложете още 20% надценка,вносител за държавата(хоп още 20-30% надценка).След това идваме до крайните представители или там от където ние крайните клиенти си купуваме-магазини,сергии и молове.Сложете още минимум 40% надценка,защото магазинът трябва да плаща заплати,осигуровки,наеми,реклами,кредити и т.н.Аз разбрам,че има стоки и продукти,които няма как да стигнат до клиента по друга верига,но в информационния 21-ви век този маркетинг е остарял и излишен.
п.с.Грубо сметнато 300% реклама+20%+30%+40%=390% надценки по веригата :) Така,че като си купувате Оптимумчето или парфюмчето от мола за 150 лв да знаете вече за какво си давате парите...

2.Мулти левъл маркетинг
Измислят го евреи(естествено) 50-те години на 20 век като алтернатива на стандартния маркетинг.Идеята на мулти левъл маркетинга е да се избегне тази огромна излишна верига от прекупвачи,които крайния потребител в крайна сметка заплаща.Всеки един потребител да може да пазарува директно от завода.Имаме завод—->имаме сътрудник/посредник—->клиент  Рекламата е единствено уста,от уста на уста,с препоръка от приятел.Няма реклами,няма заводи,няма прекупвачи!Тук вече мулти левъл компаниите вече имат едно огромно предимство,спестявайки от реклама,могат да вложат много повече пари в качеството на продуктите,ЗАЩОТО ВИСОКОТО КАЧЕСТВО е абсолютно задължително за мулти левъл компаниите.Колкото до надценките при мулти левъл компаниите,специално за ЛР надценките от печалба за сътрудниците са 40% и още 40% ако ги купуваш на каталожна цента,но това са 10% сигурно от потребителите,така че грубо казано МАКСИМУМ 50% да е надценката.
Второ за сертификатите.Знаете ли какво е Фрезениус Институт?Това е независим институт с 150 години история,за които е издал само 140 сертификата.Фрезениус е нещо като Нобеловата награда,нещо като Ролс Ройс на сертификатите за качество!В момента в света има 30 продукта с такъв сертификат 2 от които са на ЛР!Само да ви вметна,че НИТО ЕДНА БОДИБИЛДИНГ компания за хранителни добавки няма такъв сертификат,нито Нау,нито Гаспари,нито Оптимум!

Това е братя и сестри мислете си за какво си давате парите за лъскавите реклами на звездите или за качество!И да вметна,че тези моите приятелки са съвсем реални житейски истории и си получават тези парички,който му стиска да слагаме по 10 000 на масата и да му покажем документи.Говоря ви от името на потребител на горната компания а не като дестрибутор...със здраве!

Странно, стоя и си мисля (нали съм мислител), колко продукта и на каква надценнка трябва да продаваш при положение, че с продукт който струва 50 лева крайна цена на потребителя, се оказваш с 10 000 месечно по-богат ...

22.12.09
07:29

Веднага ти отговарям.Когато си изградил потребителска мрежа,която консумира продукти за около 500 000 лв на месец.Говоря за конкретния случай с моята приятелка,която взема 14 000 лв последния месец.Пак казвам,който не вярва да слагаме до 10 000 лв мога да намеря и да ловим басчето :) За коледа добре ще ми дойде..
п.с.Колеги нямам за какво да ви лъжа нали се сещате

Не ми е ясно как някой изкарва в България 10 000 лева, продукт на марка , която не са чували 99 % от спортуващите.Както се каза по горе, вносителите на хранителни добавки не изкарват толкова.

За този Мулти левел маркета, може да действа при евреите, но кажи ми как от уста на уста ще се създаде такава огромна дистрибуторска мрежа и набор от клиенти.Леко казано е невъзможно.Защо малко хора са чували тази компания?

A това за сертификатите, института е немски, както и компанията.Направи връзката сега.

Просто в случая говориш несвързани неща.Аз няма да те разбера, другите няма да го направят, по-добре не се хаби.

22.12.09
07:38

О, ти Железни Ваньо, как е възможно тази компания да е издала 140 сертификата, а в света да има в момента по твои думи само 30 продукта с такъв сертификат.Останалите 110 за какво да са издадени?  Може и да си прав, но тук това замияза на мерене на пишките в стил ” ма мойта позната взима повече от тебе и от твоята позната”. Ми ше зима като има риби дето да се хванат така е.  И още нещо - всичко това е доста хубаво и аз искрено се радвам за твоята позната и теб, дето има да извади 10 000 за масата с баса, ама всичко това изглежда малко несериозно като се има впредвид, че излиза от устата на човек, който говори като потребител а не като дЕстрибутор.

Според мен, ако този Фрезениус Институт беше чак толкова престижен фактор в тази област, статията за него в wikipedia щеше да е на английски, но истината според мен е следната:
Това е една от МНОГОТО европейски лаборатории, където си плащаш да ти издадат сертификатче за качество - много доходен бизнес, гаранция!
Разбира се, никой не твърди, че въпросните продукти не са качествени, напротив - убеден съм, че са качествени. Въпросът е, че не съм ги чувал изобщо!? Проблемът е, че продуктите предлагани чрез мулти-левъл маркетинг би трябвало да имат по-ниска цена от тези предлагани чрез класическа дистрибуторска мрежа (това го казвам като един от хората в България, който беше част от екипа, въвел понятието “директен маркетинг” и “маркетинг” в Бг).
Напълно наясно съм със схемата, не казвам, че не работи, работи ама не и България. Дори тази женица да изкарва 10 бона на месец, такива като нея във въпросната маркетингова мрежа са единици. Няма как просто при подобна пирамидална структура на върха да са повече хора. За да печели човек от подобно нещо трябва да има нужните контакти и умения, а това малко хора го притежават.
Лично аз не съм запознат с продуктите на ЛР ли какво беше там, но пък след като се запознах с тези на Хербалайф мога със сигурност да твърдя, че онези лайна не бих ги пил и за без пари, по-добре да ям вафли и те са пълни със 30% захари ама поне не твърдят, че са здравословна храна.

ПС: Хората са овце...

Мнението беше редактирано от Иван Фъртунов на 22.12.09 09:22.

22.12.09
14:20

Тия хербалаиф са егати мошенниците!Лятото на едно интервю за работа обявяват че трябва да се дадът 90 лв за дадени продукти за да станеш дистрибутор а пък на друго интервю на същата фирма казват че трябва да дадеш 25 лв.Много са проклети  :lol:

Мнението беше редактирано от mehur40 на 22.12.09 14:23.

22.12.09
15:07

Хаахахахахаха Ето още един от начините за зарибявка .. Всичко се дължи на това че те използват неинформираността на хората за да си пробутват продуктите , И какво викаш невежите ние които не знаем че има само 2 вида маркетинг .. единия от които е мулти-левел или както аз преведох - Мрежов маркетинг ..Казах си мнението .. не лош начин за изкарване на пари ...НО несъвместим за България поради ред причини.. Това си е своеобразна пирамида ... както и да е ..Убеден съм че никой точно в този форум няма да ти повярва на това което ви надъхват на презентацийте .. аз бях на една такава и ми взеха дори 5 лева за залата или нещо подобно .. Та моето лично мнение .. някой от продуктите сигурно са добри , но цената е изкуственно надута и някоя лелка , човек който никога не е чувал за хранителни добавки може да си купи .. Но трудно някой който е в час ще се набута с такива добавки

22.12.09
19:21

Колеги аз никого не убеждавам.Аз споделям обективното си мнение,защото съм запознат с нещата.По принцип ми е все тая дали вярвате или не вярвате,аз от няколко месеца използвам техните паста за зъби,шампоан,афтършейв,на жена ми козметика и....това е май.Продуктите ми харесват и нямам намерение да ги спирам.А колегата,който приказва глупости,че били изкуствено надути да прочете горните ми постове за маркетинга....помисли 2-3 минути над прочетеното и стигни до правилния отговор кое е надуто и кое не е!А и между другото НЕ Е ПИРАМИДА!

Мнението беше редактирано от fe2_vanio на 22.12.09 19:23.

22.12.09
19:28

казано от fe2_vanio на 22.12.09, 19:21:

Колеги аз никого не убеждавам.Аз споделям обективното си мнение,защото съм запознат с нещата.По принцип ми е все тая дали вярвате или не вярвате,аз от няколко месеца използвам техните паста за зъби,шампоан,афтършейв,на жена ми козметика и....това е май.Продуктите ми харесват и нямам намерение да ги спирам.А колегата,който приказва глупости,че били изкуствено надути да прочете горните ми постове за маркетинга....помисли 2-3 минути над прочетеното и стигни до правилния отговор кое е надуто и кое не е!А и между другото НЕ Е ПИРАМИДА!

На интервюто за работа имаше една жена където беше мн доволна от продуктите.Ама тва с цените си е пълно мошенничество,са извинявай ама да отидеш на едно място и да ти кажат 25 лв а на друго 90…

22.12.09
20:25

Абе човек,аз говоря за фирма LR Health and beauty systems а не за Хербалайф.Тях само съм ги чувал,но нямам никаква информация за какво става въпрос.През цялото време говорех само и единствено за фирма ЛР!

22.12.09
21:40

Едно мнение за Herbalife да изкажа - миналото лято успяха да зарибят баща ми.
Накупи продукти за около 200лв (които стигали за 1 седмица).
Обясняваше ми колко са гадни билките им в едни ампули, след което ми показа диетата, която му предписали и разпечатка на анализ на мазнините..
Аз като погледнах диетата и се зачудих - ти ако я спазваш тази диета и замениш техните продукти с вода и мюслито им с овесени ядки си е съвсем редовна диета, с която съвсем спокойно ще отслабнеш и ще си с +200лв в джоба.
Другия коз е, че като си се изсипал толкова пари за техните продукти щеш не щеш имаш по-голям стимул да спазваш хранителен режим, щотото иначе ако си ядеш нормално билките не действат:))

А пича с дефиницията на видовете маркетинг го съветвам да научи какво е маркетинг всъщност. И колко са наистина видовете..
Работих 3-4 месеца преди 3 години в една подобна система - eurolife, която според мен е далеч по-стойностна, защото спестяваш. Но спрях да се занимавам, защото за такава работа трябва да си ултра нахален, а за да печелиш - нагъл.
Нищо лично към никой, но това са ми моите наблюдения.

Весели празници!

Мнението беше редактирано от velislavs на 22.12.09 21:43.

15.01.10
19:43

Прочетох повечето постове в тази тема, но с изключение на горния пост, никой не е опитвал техни продукти и да каже как му се се отразили. Затова след известно време аз ще споделя тук какъв резултат жъне майка ми, която си е накупила за малко под 400лв нещата от снимката: шейк “формула 1”, термоджетикс, алое вера, мултивитамини, рибено масло, разни антиоксидантни чайове, фибри... Стигат за 2 седмици, според предписания прием. Консултантът е семеен приятел и под негово ръководство ще слабее (има изготвен хранителен режим и са й взети мерки, измервани са мазнини и прочее  :lol:

Мнението беше редактирано от Стоянчо на 15.01.10 19:47.

15.01.10
19:49

400 лв за 2 седмици, eбаси, 30 кинта на ден..

Лично на мен ми се вижда доста скъпо!

15.01.10
19:50

казано от Finish First на 15.01.10, 19:49:

400 лв за 2 седмици, eбаси, 30 кинта на ден..

Лично на мен ми се вижда доста скъпо!

Само излагам фактите :) Мамчето си печели парите, да си ги харчи както знае :)

15.01.10
19:55

Тя хубаво си ги печели, но ти защо не и обясни някои работи ? Или майка ти не знае, че пиеш добавки ?!  :lol: хахаха майтап ;)

15.01.10
19:56

Ааа, казал съм аз ;) Даже й прочетох някои от мненията от тази тема.

Мнението беше редактирано от Стоянчо на 24.01.11 15:45.

15.01.10
20:10

Стоянчо звънкай му на консултанта и да си ги пие той 400 лева незнам кой няма акъл,който ги продава или който ги купува.
Ти пък как ще оставиш майка ти да даде толкова пари?
За тези пари от наште момчета ще си накупя доста чудеса а пък от чужбина ще се чудя даже за какво да си дам парите!

16.08.10
14:41

Слагам и тук линка:
http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/reportazhi/story/692168626-Prodajbata_na_chudodeyni_medikamenti__piramida_sekta_ili_biznes_vazmojnost.html

16.08.10
17:13

Ти така и не каза - какво стана с майка ти ?

ПС. fe2_vanio, я дай снимка на Мерцедеса..поне една Ц-класа трябва да си си взел..:)

Прескочи до:
Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1