Фитнес програма+ Добро хапване

10.03.11
13:58

Здравейте, на 16 години съм, 175 см ( някаде ) висок и 70-71 кг.
От Септември ходя на фитнес, не зимам добавки, искам ако може да ми кажете една хубава програма като за мен ( мускулни групи )
и каква храна е най-добре да хапвам (примерно варени яйца, пилешки пържоли и тн).

Добре е да споделиш какъв тип структура на тяло имаш и качваш ли бързо, кръвно налягане,свободно време и т.н... програмата и менюто са неща, които са строго индивидуални.

От въпроса ти разбирам, че питаш коя мускулна група кой ден да тренираш.
Освен това разбирам, че тренираш от няколко месеца, нямаш дори ръста-100 като килограми, а и не знаеш и скакво да се храниш.
Това са все предпоставки, че проблемът ти не е в разпределянето на мускулите.

10.03.11
14:42

Еми аз съм едър, като по-малък бях дебеличък, ръка-та ми е към 30 санта сега, бях забравил да спомена и че за след нова година спрях да ходя на фитнес за 40-50 дена поради лични причини. Мога да ходя Понеделник, Вторник, Сряда и Четвъртък, и тогава си правя тренировките.

10.03.11
18:04

Щом искаш хубава програма като за теб, трябва да кажеш всичко за теб. Какво яде вчера, какви упражнения си правил досега, какво искаш да постигнеш, и така нататък. Тук няма магове, които само по ръста и теглото ти да ти кажат как да тренираш и ядеш.
От 4 януари (когато си се регистрирал) до сега можеше да се разровиш и прочетеш достатъчно информация (в същия сайт) за да можеш да прецениш сам или поне да зададеш по конкретен въпрос.
Бих искал да споделиш повече и по-подробна информация за себе си и да зададеш въпрос “като за нас”.
На 16 години е по-важно колко и кога хапваш (поне според мен).
И наистина едва ли “не хубавата” програма ти е основния проблем.

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1