Мазно около корема

Здравейте имам въпрос към вас.Така започнах да тренирам сериозно преди 5 месеца да кажем.От тогава сум доста доволен обиколката на ръката ми от 29- 34 качих си от 59 на 69 общо взето сум много доволен от постигнатото.
Храня се с яйца ориз картови месо хляб риба спагети това е общо взето.
И сега към въпроса та още е 10 март да продалжа ли да качвам до април или от сега да почна да чистя проблема ми е само областа около корема.Плочките са там но закрити та кажете как да премахна този слой какво да променя в храната ( да спра ли ориза и картовите) вмомента не правя кардио да започна ли и какви добавки да използвам като се надявам на минимум спад на мускул.Се пак толкова се трудих да го получа ;д.Благодаря ви .

Ачо

10.03.11
17:37

Напоследак гледам много теми за корем хах. Ами най-вероятно ще трябва да правиш кардио :) Няма начин.

мене не ми е проблем кардиото просто ме е жал  дали ще падне мускул ;д

Ето и снимки .Целта е да премахна мазното около коремчето за лятото.

Мнението беше редактирано от Здравко Чанев на 10.03.11 18:00.

10.03.11
18:22

Ако бях на твое място не бих се притеснявал толкова за пресата.Прави нещата едно по-едно няма какво да чистиш след като тренираш от 5 месеца.Да,ако държиш само и еднствено да имаш красива преса можеш да си позволиш да изгубиш някое кило съответно и това което си постигнал за 5 месеца защото съм почти напълно сигурен,че няма да го направиш с подходящото хранене просто защото чакаш някой да ти каже.Никой не знае как ти действа организма.С каква структура си.Как ти въздейства самата храна.Това го знаеш единствено и само ти,заинтересовай се малко повече към менюто и си го изготви сам.Не е нужно да правиш кардио при тези килограми.
А отостно тези картофи и ориз,защо трябва да бъдат спрени,а не намалени?

Мнението беше редактирано от Daniel Dimitrov на 10.03.11 18:24.

А отостно тези картофи и ориз,защо трябва да бъдат спрени,а не намалени?
Благодаря ти това последното ми хареса.

10.03.11
18:50

http://www.bb-team.org/forums/viewthread/49742
Ето това също би ти помотнало към това което ти казах,ако ти се чете и си мислиш ,че можеш да спазваш това което си направиш като мено.

16.05.11
16:43

Как да махна тези мазнини ?

16.05.11
17:07

казано от Falch Falchov на 16.05.11, 16:43:

Как да махна тези мазнини ?

ВМ-НВД.

05.06.21
16:29

Привет. Тъй като не мога да се логна в този ( явно е много стар и не се срам мейла)  акаунт ще помоля тази статия да бъде изтрита. Благодаря предварително.

05.06.21
17:26

Изкара ли поне пресата, в основата на  тая 10 годишна тема, която сигурно никой не е чел или попадал на нея от поне 9 г. 😎

Мнението беше редактирано от Dydo на 05.06.21 22:52.

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1