Идеи за коледни и новогодишни подаръци

13.12.11
13:27

С наближаването на празниците изникват и въпросите какво да взема за най-близките си хора и приятели. Особено ме затрудняват подаръците за силният пол :)
Моля ви за помощ. Имам нужда от  идеи и предложения.
Или просто споделете какво ви се иска да получите за коледа :)

13.12.11
13:31

Аз искам часовник и смартфон. Но ако някой друг ми ги избере 100% ще сбърка. Така, че питай кой какво иска и няма да сбъркаш.
По здрави :)

13.12.11
14:18

Нещо за спомен: часовник,верижка,статуетка и такива .. :]

13.12.11
15:28

iPad, iPhone, часовник (марков), тройка с приятелка :D

13.12.11
15:41

казано от Anthony на 13.12.11, 15:28:

тройка с приятелка :D

(grin)

13.12.11
15:42

казано от Anthony на 13.12.11, 15:28:

iPad, iPhone, часовник (марков), тройка с приятелка :D

:) Интересна идея :)

13.12.11
16:16

Ако е фитнес маняк- 100 про ще се зарадва я на нови ръкавички я на нещо друго. Иначе един стилен часовник  би бил добър подарък. Ако има няква друга краста- например PC- игри или нещо такова .... все пак ти познаваш хората по-добре от нас ;)

13.12.11
19:51

Модерация: Мнение без връзка с темата!

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 14.12.11 08:47.

Зависи от интересите му, горе ти пошушнаха някой идеи.
Може да му подариш и електронна кухненска везна или нещо за спомен или нещо от което просто има нужда макар да не е много подходящо за подарък, карта за фитнеса, добавка и т.н.

13.12.11
21:20

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 14.12.11 08:48.

Miss Fight

13.12.11
22:54

13.12.11
23:31

head_hunter

14.12.11
07:25

казано от rumen_pro на 13.12.11, 19:51:

Няма мъж, който да не иска тройка с 2 жени :))))). Така че действай хаха :)))))

Има, има ;)
Всъщност това е желание на такива, които им е любопитно, какво е :) Иначе е добър тест за пича и това, колко стабилно седи във връзката ;) И тройки с гаджето не се правят. Всъщност, колко от младежите тук биха подарили тройка с мъж на приятелката си? При този подарък нощта хич няма да е свята, да не говорим за тиха :D :D :D
Подарък на любим човек се избира лесно, но доста преди празника - от далече се започва да се подпитва и наблюдава, познаваш вкусовете му и т.н. Ако сте от повече време заедно, защо не го попиташ, какво би искал за Коледа? Вече сте достатъчно големи, че да не вярвате в дядо Коледа и по този начин, ще избегнеш момента в, който евентуално няма да му допадне подаръка.

14.12.11
08:51

зависи с какъв бюджет разполагаш. би трябвало да си познаваш човека и да си наясно с хобита, любими дейности - ориентирай се в тая насока. само не му купувай нещо необходимо в ежедневието - не, че няма да го хареса или ползва ... но това може и сам да си го купи ;)

Хубавко е да се шегувкаме, ама спам-темичката е мъничко по-надолу, та нека да е с мярка. :)

Рали, всичко е до човек... аз предпочитам практичните подаръци, независимо, че те като правило не са вечни. Имам предвид, че за мен е удоволствие подаръкът да ми е полезен и да си го ползвам често. Хубав пример за такъв подарък са фитнес аксесоарите (ръкавици, примерно). Ясно е, че ще се скъсат и амортизират в един момент, но пък до тогава при всяка тренировка ще си доставям удоволствие, подарено от въпросния човек. Да сме живи и здрави, нали Коледа не е единствения празник в живота, нали има и други поводи... Дрехите също попадат в тази група. Ако си наясно с интересите на човека, идеята за някаква техника също не е лоша (mp3-плеър, някаква периферия за компютър). Е, сещам се и за по-екзотични идеи, но те вече минават в графа ‘специални’ - животинче, например.

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 14.12.11 09:07.

Miss Fight

14.12.11
09:22

Еееее Пиянде, много сериозни станахте, да му се не види. Махни и този мой коментар, ако не ти харесва, явно такава е процедурата.

Най-малкото не помагаме на Рали по този начин, Miss Fight, не влагам нищо лично в това. :) Никога не съм бил против закачките, направени между другото... в случая просто вкарвам темата в релси, преди да се е насочила окончателно към към тройките. ;)

Мила

14.12.11
09:45

Ръчен часовник не се подарява на половинката - лоша поличба за раздяла ;)
Горните предложения са добри, но ако половинката ти е пушач няма шанс да не се зарадва на запалка Zippo…в това съм сигурна, ако харесва бижута - гривни, пръстени, най-различни плочки - има много хубави изработки от медицинска стомана, наистина красиви, които аз бих ги гравирала с някакво кратко послание, надпис. Другото, което се сещам - има сайтове за щампи, т.е по твой вкус(но да му хареса и на него) можеш да сложиш щампа върху суичър, тениска, потник, тениска с дълъг ръкав, шапка, значки, чаши...страхотни неща се получават.
А ако не си сигурна просто го попитай или го заведи на разходка по магазините, накарай го да си хареса нещо, но не му давай да види цената. Пък и да я види, голяма работа, не сме деца вече ;)

14.12.11
12:26

Благодаря ви много за предложенията и идеите. Наистина аз познавам по-добре човека до мен, но ми се искаше да чуя предложения и от други хора. Затова и написах доколкото помня, какво искате на вас да ви подарят, за да си открадна идейки.
Ние сме от доста години заедно и подаръците изненада са доста трудна задача. А за питането не е проблем, никой не вярва в дядо Коледа, но все пак е добре когато разопаковаш подаръка да не знаеш какво има там. Аз горе долу се ориентирах в обстановката.
Маратонки за тенис, и една игра която между другото спомена че е интересна. Тя е много детска, ама карай, Коледа е празник, който донякъде ни връща в детството.
Все пак ако някой има желание може да продължи да споделя какво желае за коледа. Темата може да е полезна и за други потребители.
Да си призная и на мен ми беше трудно да избоя какво искам.
Мерси много на всичко. Пожелавам ви коледно настоение и много усмивки. Както пеят тук по радиото има само още 10 нощи до Коледа :)

14.12.11
15:16

Рали, аз съм подарявала на съпруга си всякакви измишльотини :) по едно време се беше запалил по самолетчета с дистанционно управление, та аз му подарих едно самолетче :) детски подарък, но доста време си игра с него. Подарих му за една коледа - електрическа китара, преди това той свиреше с класическа кухарка ;)явно съм улучила подаръка, защото до ден днешен вечер си свири с нея, дори си купи кубе. Друго любимо негово занимание са ските - та му взех ски обувки, като го заведох уж той да си купи нови, докато гледаше и мереше разни модели разбрах, кои му допадат и кои би си купил, питах го кои от всичките които мери са му фаворит и докато се усети вече бяха негови.
Мисля, че най- готините подараци са свързани с хобито на човек и с нещата, които го вълнуват в момента. Аз бих се зарадвала на още тежести, лост за щанга, лост за набиране :) и т.н. Друго което би ме зарадвало е свързано с правенето на картички /машинка за изрязване и придаване на релеф/

14.12.11
16:15

Чета за някви Айфони, Айпади и т.н...малко дебел’шко иде като за подарък, без да казвам нищо лошо за въпросните пластмаси струващи над 1000лв. Имаше предложения за “стилен часовник” - такъв е хубаво да се купи, ако може да се купи по-хубав от притежвания. Също така по-убавите от НИСКИЯ клас започват от 600лв нагоре, като за тази сума може да се купят някои много прилични екземпляри на Сертина, Докса, май и най-евтините Едокс са по толкова. Но не и механичен - те са над хиледарка.
Хубав подарък би бил и слънчеви очила - сега е сезонът на до 50%-ните им намаления.
Техниката почти винаги е силен коз - тон колони, усилавател, някакъв плеър и т.н.

16.12.11
09:05

Много хубав (и евтин) подарък са лампите от хималайска сол. Освен за половинката, такъв подарък е удачен и за свекървата, роднини и приятели. Можеш да направиш също така и серенада. 90лв е, макар че по празниците артистите може да са по-ангажирани. Този подарък е по-удачен за рожденни дни или специални такива. Аз също все още не съм измислила подаръците, но моя бюджет е доста по-скромен. Май ще мина с един протеин, ако не се сетя нещо друго по-така. Иначе аз знам какво искам - пръстенче или нежно синджирче с някаква висулка, но знам, че няма да получа такъв подарък - най-малкото защото вече 100 пъти му споменах и станах банална :) .

16.12.11
11:34

Книга .

20.12.11
22:09

Не знам за другите,но аз бих се зарадвал много на 20 килограма хидроизолат.

21.12.11
10:17

казано от Teen Power на 20.12.11, 22:09:

Не знам за другите,но аз бих се зарадвал много на 20 килограма хидроизолат.

Хайде да те подбия малко - аз и на 10кг ще се зарадвам, може и обикновен изолат да е :)

21.12.11
12:25

Аз се чудя какви коледни подаръци да купя за моите мили супруг и брат,, а те душичките си направили сами такъв като се обзаведоха с PS3 :)

Мерси за идеите, помогнаха ми доста за избора на подаръци. Няма да пиша какви за да не се провали изненадата :)

19.12.13
17:18

Модерация: Нарушаване на правилата!

Мнението беше редактирано от Тихомир Велев на 19.12.13 17:41.

23.11.15
14:15

Модерация: Непозволено съдържание!
Моля, спазвайте правилата на форума!

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 23.11.15 14:18.

Гарантирано по-добри резултати след едва 30 дни!

Виж услугите ни
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1