Дневникът на Маданеца ММММ

Прескочи до:

14.11.2016г.
Понеделник

Цял ден бях като парцал. Пак сутрешно пътуване, ранно ставане, нещо като че ли бях и понастинал. Нито ми се ядеше, нито ми се правеше нещо, а си имах и доста работа, та на фона на мързела поне се получи хубав фаст с много вода и малко ройбос.

Хранене:
19:00 ч. - сирене грана падано, чаша червено вино, ориз с конско;

Добавки - Це и омега 3;
Мазила - няма. Дийп релийфа се отразява добре на кръста, но дясното коляно май хич не е чуло от него.
Течности - над 3 литра вода, три кафета, един ройбос;

План.
Ей така да си имам.

Понеделник:
Вечер - Ролер, тибетци, терапевтични;

Вторник:
Сутрин - Щанги;
Вечер - Футбол;

Сряда:
Сутрин - ролер, тибетци, терапевтични;
Вечер - ролер, тибетци, терапевтични;

Четвъртък:
Сутрин - щанги;
Вечер - футбол;

Петък:
Сутрин - ролер, тибетци, терапевтични;

Събота:
Кондиция с пудовки;

Неделя:
Футбол.

Това цялото поради промяна в програмата за футбола, което всъщност ми е доста по-удобно и много по-близко до бъдещите възможности за спортуване. Идеята ми е да имам две силови и една кондиционна тренировка седмично. В същото време имам и три дни с футбол, което, както вече нееднократно сме казвали в настоящи и други дневници, не е тренировка ;) Горната схема е продиктувана от факта, че дните за футбол са фиксирани (възможна е промяна на неделния мач за събота, но тази ротация не ме притеснява), в понеделниците ми е почти невъзможно да тренирам, а искам да избегна щангите 12 часа след футбола - просто ставите ми не издържат, а и нямам време да възстановя. Реално ми се получава следната схема: почивка - двуразово (щанги +футбол) - почивка - двуразово (щанги + футбол) - почивка - кондиция - футбол - почивка...

Така написано ми изглежда добре. Пожелавам си да нямам контузии, да не ме мързи и да имам необходимото време в подходящите моменти, че да взема и да спазвам написаното.

Отворен съм за критики и предложения, както винаги :)

15.11.16
20:35

казано от Маданеца на 15.11.16, 08:27:

14.11.2016г.
Понеделник
...
Пак сутрешно пътуване, ранно ставане...

Вижда му се края.

казано от Маданеца на 15.11.16, 18:26:

План.
...

Плана звучи добре, предвид обстоятелствата.
Харесва ми, че сутринта ще ти бъдат силовите, вечерта футбола.

...В същото време имам и три дни с футбол, което, както вече нееднократно сме казвали в настоящи и други дневници, не е тренировка ;) ...

Правилно! 8-)

...
Пожелавам си да нямам контузии, да не ме мързи и да имам необходимото време в подходящите моменти, че да взема и да спазвам написаното...

И ние ти  го пожелаваме! :)

15.11.2016г.
Вторник

Хранене:
12:30 ч. - телешки кюфтенца в каймак, хляб, зелева салата, люти чушки;
21:30 ч. - ориз с конско, сирене, къри сос, една бира;

Добавки - Це, магнезий, БЦА, омега 3, ензими;
Мазила - ДР за кръста, репарил за дясното коляно, арника за целите крака;
Течности - 2,5 литра вода, две кафета, едно макиато;

Една дълга терапевтична сесия сутринта.

Тренировка
18:00-19:00 ч.
Футбол. Много хубав мач стана. Върнахме се на първото игрище, на което играехме. Сменили са настилката и е супер.

16.11.2016г.
Сряда

Хранене:
12:30 ч. - голяма пица с италиански салам;
20:00 ч. - малко бурканче домашно консервирана риба, ръжен хляб, грана падано, червено вино;

Добавки - Це, магнезий, омега 3, ензими;. Увеличих омега от 2 на 4 грама, да видя дали  ще усетя разлика;
Мазила - ДР за кръста и ррепарил за дясното коляно;
Течности - 2 литра вода, три кафета;

07:30 ч.
Гигантска серия терапевтични и ролер за цялото тяло;

19:00 ч.
Гигантска серия терапевтични, ролер цяло тяло и тибетци х5;

17.11.2016г.
Четвъртък

Хранене:
09:00 ч. - протеин;
13:00 ч. - плескавица с кашкавал, зелева салата;
19:00 ч. - пълнозърнести макарони със сисрене и зехтин, грана падано, мариновани патладжани, червено вино;

Добавки - Це, магнезий, омега 3, енизми, БЦА;
Мазилка - ДР за кръста и репарил за дясното коляно;
Течности - 2.5 литра вода, три кафета;

Тренировка
07:10 ч.
Загрях ставите и активирах рамото с ротации и бутане във всички  посоки с 2,5 кг диск;
1.1 Клек с 80 кг - 3+3+3;
1.2 Бедрено сгъване с 50 кг -7+7+6;
1.3 Бедрено разгъване с 60 кг - 10+10+10;
2.Тяга с 90 кг + суинг с пудовка - 5+20, 5+20, 3+15, 3+15, 1+10, 1+10;
3.1 Раменна преса с 10кг дъмбели - 10+10+8+7;
3.2 Скрипец в подхват с 68 бкг - 8+5+5+5;
3.3 Кофи - 8+5+5+3;
Най-накрая нещо, което да прилича на истинска тренировка. Тежестите са по-подходящи за някой с по-дълга коса, но май ще трябва да свиквам с тях. Поне за сега няма да ги увеличавам докато не постигна грамотно темпо. Не, че съм се мотал много, но имаше няколко периода на гледане тъпо в щангата или в пудовката. Като цяло съм доволен. Даже много доволен. Раменната преса я правих с успореден хват - сякаш така ми е най-комфортно за рамото.

Футболът отпадна вечерта, та си помързелувах вкъщи.

18.11.2016г.
Петък

Хранене:
21:00 ч. - боб с наденица, хляб, кисели краставички, конско, червено вино;

Добавки - омега 3;
Мазила - ДР за кръста и репарил за дясното коляно;
Течности - 2,5 литра вода, едно кафе, едно макиато;

Тренировка
07:30 ч.
Ролер цяло тяло, терапевтична сесия, тибетци х5;

19.11.2016г.
Събота

Хранене:
11:30 ч, - боб с наденица, кисели краставички;
17:30 ч - тъмно козелче няколко пъти, кюфтета, пица;
22:00 ч. - шоколадови бонбони, помело, манго, коняче;

Добавки - омега 3;
Мазила - арника за краката;

Тренировка
16:00-17:00 ч.
Футбол. Много динамичен мач. Тръгнахме трудно, но след това се вдигнахме и бихме убедително. Доволен съм.

Мнението беше редактирано от Маданеца на 20.11.16 14:02.

20.11.2016г.
Неделя

Без тренировка или друга активност. Толкова бях смачкан от съботния мач, че реших да пропусна планираните пудовки и да се отдам на кулинария.

Добавки - омега 3;
Мазила - няма;
Течности - 2 литра вода, две кафета;

Хранене:
09:00 ч. - бекон на тиган, яйца на очи, хлебче с билки, домашна лютеница;
15:30 ч. - конско, луканка, столично тъмно и гинес, хлебче с билки, джолан на фурна с моркови, лук, картофи и медена глазура. Оставих глазурата да прегори, че да е по-хрупкава мазнинката под нея - ще се види на снимката. Станаха чудесни.

21.11.2016г.
Понеделник

Хранене:
12:30 ч. - 5 ущипци, плескавица с кашкавал, зелева салата, лук, люта чушка, питка хляб;
19:30 ч. - полента с 4 сирена и конско, люти чушки, чаша вино;
20:30 ч. - малко орехи и едно уиски;

Добавки - Це, магнезий, омега 3, ензими;
Мазила - няма;
Течности - 2,5 литра вода, три кафета, един ройбос с мед;

Тренировка
18:30 ч,
1. Гигантска сесия терапевтични, ролер, тибетци х7;

Мога да гледам снимката непрекъснато и няма да ми омръзне. :)

22.11.2016г.
Вторник

Хранене:
09:00 ч. - протеин;
13:00 ч. - 300 грама месо от дюнер, зелева салата, топло хлебче с хрупкава коричка, поръсена със сусам;
20:00 ч. - конско с полента, мариновани патладжани, грана падано, две чаши вино;

Мазила - няма;
Течности - 3 литра вода, три кафета;

Тренировка 1
07:10 ч.
1. Клек с 60 кг + суинг с пудовка 16 кг - 5+20, 5+20, 3+15, 3+15, 1+10, 1+10;
2.1 Тяга със 100 кг - 3+3+3;
2.2 Бедрено сгъване с 50 кг - 8+6+5;
2.3 Бедрено разгъване с 60 кг - 10+8+8;
3.1 Скрипец с подхват с 68 кг - 8+6+5;
3.2 Лег с 50 кг - 10+10+10;
3.3 Вертолет с лоста - 10+10+8;
Точно един час от тръгването до прибирането в квартирата. Престоя в залата е около 45 минути без преобуването. Мотах се докато почна и малко моабет правих между тягата и суинговете. След това доста стегнато до края. Доволен съм.
На вертолета, както обикновено, усещах нервни импулси при спускането, които този път минаваха и през гърдата. Хубавото е, че няма болка, но все още трябва много да внимавам.

Тренировка 2
Футбол - бяхме само 10, но пак стана хубаво мачле. Потичахме доволно и без напрежение. Доста неща ми се и получаваха, което ме изненада предвид умората в краката от сутрешната тренировка.

Външната връзка на дясното коляно сякаш спря да ме боли. Според мен най-голям ефект имаше мачкането с ролера, а може би и тибетците. Мазилата май не помогнаха много този път.

23.11.2016г.
Сряда

Хранене:
12:30 ч. - плескавица с кашкавал, зелева салата;
18:30 ч. - консерва риба тон с боб, три банана, чаша фреш от круши и портокали;
21:00 ч. - суджук, филе, сирене, мариновани чушки, вратни пържоли, червено вино;

Добавки - Це, магнезий, омега 3;
Мазила - няма;
Течности - 2 литра вода, три кафета, един ройбос,

Тренировка:
Сутринта само терапевтична сесия.
Вечерта - терапевтична сесия, ролер и тибетци х7;

24.11.2016г.
Четвъртък

Много тегав ден. Тръгнах в 06:30 и се прибрах в 17:00 часа, като почти през цялото време карах. 300 километра междуселски пътища - направо се размазах. Разбира се свърших и много работа, в моментите, в които не карах, но се изморих много. За капак футболът отпадна и аз припаднах на дивана, та чак до тази сутрин.

Храненето е след 17:00 ч. и включва кроасан с канела и орехи, кренвиршка, типов хляб, риба от буркан, банан, две бири. А, сутринта пих една àша фреш от круша и портокал;

Добавки - Це и магнезий.
Мазила - няма;
Течности - много вода, но и много кафета;

Мнението беше редактирано от Маданеца на 25.11.16 08:24.

25.11.2016г. - 04.12.2016г.
Бях в отпуск, но честно казано не си починах. Оказа се, че когато съм на работа имам повече време за тренировки или по друг начин казано - за себе си.
Не съм тренирал въобще. Изиграх един мач в последната неделя, закойто не искам да си спомням. Толкова бяхме зле, че дори аз успях да падна духом преди да падна физически.
Останалата физическа активност се изразява в малко градинска работа, ремонти по колата, пренасяне на багажи в хиляди посоки и те така. Попътувах си доволно пак.
Откъм меню не мога да се оплача. Даже смело мога да заявя, че се поглезих, пък и ме поглезиха, където отидох. Сушени и пресни суджуци, пържолки, гърдички с медено сосче, кюфтета, вретено от свински врат, конско от кутия в различни ансамбълчета, баници, кексове, много червено вино и по-малко ракийка.

Може да се каже, че си починах само от тренировките - демек от единственото, от което нямаше нужда да почивам.

05.12.2016г.
Понеделник

Без тренировка.

Пътуване по нощите и цял ден на работа. Едва дочаках да се прибера, че да ям и да заспя, което всъщност ми се случи няколко пъти преди да си легна окончателно (blush)

Хранене:
12:30 ч. - телешки кебапчета и кюфтета, зелева салата, люта чушка, питка хляб;
18:00 ч... - баница с праз, вретено от свински врат с грана падано и подправки, орехи с тахан и мед;

Добавки - омега 3 и ензими;
Мазила - няма;
Течности - много вода, три кафета;

06.12.2016г.
Вторник

Хранене:
12:00 ч. - фасул с телешко, зелева салата, хляб;
20:00 ч. - салата, лаврак, няколко бонбона, червено вино;
22:00 ч. - орехи и уиски;

Добавки - омега 3;
Мазила - няма;
Течности - 2 литра вода, две кафета, един ройбос;

Сутрешната тренировка липсва поради факта, че просто не можах да стана от леглото до 07:30. Ужасно много ми се спеше и си поспах, но май имам нужда от още сън. По-скоро от няколко последователни дни със стабилен сън.

Тренировка
Футбол. Добре потичах, но без други положителни страни на мачлето.

07.12.2016г.
Сряда

Хранене:
19:00-22:00 ч. - зелен фасул с конско, хляб, кисело мляко, сладко от смокини;

Добавки - омега 3 и ензими;
Мазила - няма;
Течности - 3 литра вода, три кафета, един ройбос;

Тренировка
07:40 ч,
1. Ролер цяло тяло;

18:00 ч.
1. Ролер цяло тяло, терапевтична сесия за рамото, тибетци х7;

08.12.2016г.
Четвъртък

Хранене:
09:30 ч. - протеин;
12:30 ч. - 300 грама пилешко месо от дюнер, сос, зелева салата, домат, питка хляб;
21:00 ч. - една крушова, зелен фасул с конско, хляб;

Добавки - Це, магнезий, омега 3, ензими;
Мазила - няма;
Течности - 3 литра вода, четири кафета;

Тренировка 1
07:00 ч.
Загрявка с акцент на лявото рамо;
1.1 Клек с 60 кг - 3+3+3;
1.2 Бедрено разгъване с 60 кг - 10+9+8;
1.3 Напади с 10кг дъмбели - 10+10+10 на крак;
2. Тяга с 90 кг + суинг с пудовка - 5+20, 5+20, 3+15, 3+15, 1+10, 1+10;
3.1 Раменна преса с успореден хват с 10 кг дъмбели - 10+10+10+7;
3.2 Скрипец в подхват с 68 кг - 10+8+6+5;
3.3 Лег с 50 кг - 10+10+10+5;

При първия трисет на машината са сгъване се бяха подредили трима новоизлюпени ентусиасти и аз посегнах към нападите;
На втората комбинация така тъпо гледах пудовката на моменти, че даже не знам по колко време съм почивал. Излезе ми душата, а темпото е като за баба ми - пулсът беше като за истинско темпо.
Третата част я изкарах на един дъх и се получи добре.  Доволен съм.

Тренировка 2
Футбол - много хубав мач стана. Дойдоха едни момчета, които тичат и знаят накъде, та поиграхме грамотно. Малко ми тежаха краката, но тичах много и съм доволен.

09.12.2016г.
Петък.

Хранене:
13:30ч. - адана кебап, чушка и домат на скара, зелева салата, хлебче;
22:30 ч. - зелева салата, една гроздова, леща, хляб, чаша червено вино;

Добавки - омега 3;
Мазила - няма;

Тренировка:
07:00ч.
1. Ролер цяло тяло, гигантска серия терапевтични, тибетци х7;

Мнението беше редактирано от Маданеца на 11.12.16 10:26.

10.12.2016 г.
Събота

Хранене:
13:30 ч. - сарми, домашен суджук, хляб;
20:00 ч. - телешка луканка, червено вино, зелева салата, свински джолан с картофи, пълнозърнест хляб със семена, бонбони, коняк;

Добавки - няма;
Мазила - арника за гърба. Нещо ми се схващаха мускулите на гърба, особено около лявата плешка. На моменти беше доста болезнено. Предполагам, че е от умора и липса на възстановяване.

Почивка и размотаване цял ден. После малко на пазар, където си купих нов страхотен нож и естествено завърших в кухнята с джоланите и картофите. А, и луканката - трябваше да пробвам ножа на нещо сухо :)

Мнението беше редактирано от Маданеца на 11.12.16 10:38.

11.12.2016г.
Неделя

Хранене:
11:30 ч. - леща, хляб, люти чушки;
21:30 ч. - телешка луканка, джолан с картофи, малко хляб, зелева салата, червено вино;

Добавки - няма;
Мазила  - няма;

Тренировка
16:30-17:30 ч.
Футбол.
Събрахме се както трябва да е всеки път и бихме 8:2 един доста корав противник, с който завършихме едно мъчно 1:1 по-рано през сезона. Много съм доволен. Не играх много, но беше достатъчно. Бяхме с 4 смени и се въртяхме постоянно. Направо красотЪ

12.12.2016г.
Понеделник

Хранене:
12:30 ч, - пица, маслини, люти чушки;;
20:00 ч. - конско, червено вино, булгур с праз и конско;

Добавки - омега 3, ензими;
Мазила - няма;
Течности - 2 литра вода, три кафета, един ройбос;

Тренировка и процедури няма, че направо припаднах като се прибрах. Спах от шест до седем, след това си наготвих, ядох и пак легнах.

13.12.16
09:22

Маданец,
Днес взимам 4-5 кг еленска кайма - дай някоя рецепта освен традиционно омешване с 50% свиснко и кюфтета на тиган :)?

Щом е вече на кайма нямаш кой знае колко варианти. 100 процента еленска ли ще ти дадат или вече смесена с нещо друго? Не е задължително свинското да е 50 % Ако каймата е само от еленско и е суха може да сложиш 20 процента сланина или 30 осмянка. Така ще добавиш нужното количество мазнина, за да не са сухи коюфтетата, но в същото време ще запазиш вкуса на еленеското като преобладаващ. Вендъж правих телешки кюфтета с елда на тиган - станаха уникални. Не виждам защо да не станат и с еленско. Рецептата я има някъде назад в дневника ми. Предполагам пролетта на 2015 или малко след това, но и с търсачката трябва да стане. Другото, което веднага ми идва на ум, че съм на такава тематика в момента, купуваш черва, пълниш и сушиш. След това ще ти трябва червено вино, обаче ;)

13.12.16
11:01

Каймата е 100% еленско. Това със сланината ще се пробва веднага - 250 гр. еленско с 250 гр. свинско и 750 гр. еленско с 250 гр. сланина - да видя кое ми харесва повече ;). Луканки не ми се правят от толкова малко количество, а и ще ми дадат и 1 кг суров суджук.

13.12.2016г.
Вторник

Хранене:
10:00 ч. - протеин;
12:15 ч. - булгур с конско и праз, къри сос;
20:00 ч. - пиле на грил и две малки тъмни бирички;
22:00 ч. - сладко от смокини с бърбън;

Мазила - няма;
Течности - над 3 литра вода, три кафета, два ройбоса;

Тренировка 1
07:00 ч.
1. Клек с 60 кг + суинг с пудовка - 5+20, 5+20, 3+15, 3+15, 1+10, 1+10;
2.1 Тяга със 100 кг - 3+3+3;
2.2 Бедрено сгъване с 50 кг - 8+7+6;
2.3 Бедрено разгъване с 60 кг - 10+7+8;
3.1 Скрипец с раменен надхват с 68 кг - 8+7+7+6;
3.2 Лег с 50 кг - 10+10+10+10;
3.3 Вертолет с лоста - 10+10+10+10;
Много доволен от тренировката. По едно време ми беше много тегаво, но се получи добре. Държах прилично темпо на всичките комбинации, но почивах повечко между тях. На скрипеца се престраших за надхват и съм много доволен. Рано е за набиране, но рамото се държа много стабилно. Лежанката ми е лека и не товаря много гърдите, но не смея още да напъвам там. На вертолета усетих само 2-3 нервни импулса слизащи към гърдата за всичките повторения, което е много добре.

Тренировка 2
Футбол.
Бяхме 11 и не стана хубав мач, но пък потичахме доволно.

14.12.2016г.
Сряда

Хранене:
12:30 ч. - порция телешки дюнер, салата от зеле, маруля, червено зеле и моркови, хлебче;
19:30 ч. - пушена сланинка, лук, две тъмни, свинска рибица на тиган, две светли;

Добавки - омега 3, ензими;. Изпих най-накрая ти ензими;
Мазила - няма;
Течности - не знам колко вода, но е достатъчно, три  кафета;

Тренировка
Само ролер сутринта.

15.12.2016г.
Четвъртък

Хранене:
14:00-17:00 ч. - дуня, салати, разядки, хляб, маслини, сирене, пилешко, телешко, торта;
21:30 ч. - няколко резенчета портокал, две лъжици мед и тахан;

Добавки - няма;
Мазила - няма;
Течности - над три литра вода, две кафета;

Тренировка
06:30 ч.
1.1 Клек с 80 кг - 3+3+3;
1.2 Бедрено сгъване с 50 кг - 8+7+6;
1.3 Бедрено разгъване с 60 кг - 10+10+10;
2.Тяга с 90 кг +суинг с пудовка - 5+20, 5+20, 3+15, 3+15, 1+10, 1+10;
3.1 Раменна преса с 10 кг дъмбели - 10+10+10;
3.2 Скрипец в подхват с 68 лг - 8+7+7;
3.3 Кофи - 8+7+6;
Много мъка, ама много. По-ранното отиване в залата в комбинация с пушената сланинка до късно вечерта направо ми разказаха играта.
Смениха ни работното време и сега ще трябва да ходя с половин час по-рано. Това, защото имахме 1,5 работни часа по-малко на седмица и сега вече не трябвало да имаме, та измислиха три нови варианта на работно време и проведоха гласуване. Нещо като малък референдум - кръгли идиоти. Поредното доказателство, че демокрацията няма как да работи, защото хората просто не са достатъчно грамотни, че да взимат правилни решения.

За капак футбола отпадна, защото няма хора, което не съм сигурен дали не е свързано и с новото работно време - отчасти де.

16.12.16
08:58

казано от Маданеца на 16.12.16, 08:12:

Много мъка, ама много. По-ранното отиване в залата в комбинация с пушената сланинка до късно вечерта направо ми разказаха играта.

Махмурлук от сланина? :) Ти ще си първият такъв случай в историята. ;)

Мъка беше голяма. Станах в 05:30, вместо с 06:15 и напълно осезаемо чувствах, че сланинката е още в стомаха. По времето, в което обикновено съм на белия кон аз почвах суинговете и направо ми беше черно пред очите.
Добрата новина е, че положението за мен е буквално “Огън! Служба не остана!” и ще да изкарам и така до края.
Сетих се и за един виц - не знам защо.
Войник в края на службата пише писмо до любимата си:
- Скъпа, остават ми два месеца до уволнението. И на к*р да ме въртят ще издържа и ще се върна при теб.
Влюбената гугутка му отговаря:
- Миличък, мен и на два ме въртят, ще си те чакам.

Мнението беше редактирано от Маданеца на 16.12.16 09:30.

16.12.16
09:57

Маданец, ако ще се прибираш към България вземи и Генков, че не можем да се събираме в лигата :)

16.12.16
11:03

казано от Boby_ на 16.12.16, 08:58:

казано от Маданеца на 16.12.16, 08:12:

Махмурлук от сланина? :) Ти ще си първият такъв случай в историята. ;)

Боби, със сигурност не е първият... Имам доста случаи след късна вечеря, особено когато е включвала някакви мръвки, сутрешната ми тренировка да протече изключително тежко... и освен тежестта в стомаха, и водната задръжка усещанията ми са точно като при махмурлук.

Мнението беше редактирано от Ilstrong на 16.12.16 11:03.

16.12.2016г.
Петък

Хранене:
12:45 ч. - три карамелизирани пилешки крилца, зелева салата;
21:00 ч. - луканка, червено вино, боб с лютеница, маслини, ризото с гъби, хляб;

Добавки - няма;
Мазила - няма;

Тренировка и други активности няма. До обяд правих инвентаризация на склада, та се изморих и психически и физически. След това пътувах, както обикновено и така.

17.12.2016г.
Събота

Хранене:
17:00 ч. - луканка, телешки суджук на фурна, червено вино, домашна апетитка, мандарини, портокали, бонбони, коняк;

Добавки - витмаин Це;
Мазила - няма;
Течности - малко ми е водата, три две кафета;

Цял ден насам-натам по задачки. Най-накрая един от обещалите достави телешки суджуци, та заредих простора, че и фурната :)

Нещо не ми се получават съботните кондиционни пудовки. Изморен съм, а и все има какво друго да правя.

18.12.2016г.
Неделя

Хранене:
13:00 ч. - два банана, парче кекс и парче питка от пълнозърнести брашна;
15:00 ч. - две картофени кюфтета;
20:00 ч. - телешки суджук на фурна, леща, баница с праз, тъмна бира, мандарини, портокали;

Добавки - Це;
Мазила - няма;
Течности - пак малко вода пих, но не почувствах да ми пречи;

Тренировка
17:30-18:30 ч.
Футбол. Много динамичен мач, в който спечелихме трудно срещу равностоен противник. Доволен съм.

Мнението беше редактирано от Маданеца на 19.12.16 15:24.

19.12.16
12:34

Маданец,
Храненето по каква схема е - ЦХ с по-голям прозорец за ядене ли?

Няма схема, Томе. Поддържам си лежерно и по усет.

19.12.2016г.
Понеделник

Хранене:
12:30 ч. - телешки суджук;
19:00 ч. - туршия, сарми, сливова, хляб, бяла, пушена и пълнена вешалици, ражничи, пържени картофки, кюфте;

Добавки - няма, а имах нужда от храносмилателни ензими;
Мазила - няма;
Течности - много вода, три кафета, един ройбос;

Без активности. Вечерта бяхме на коледен банкет, но не стоях много, че  бях спал само 4 часа. Хапнах и се прибрах да си догледам мача. YNWA

20.12.2016г.
Вторник

Хранене:
20:30 ч. - телешки суджук, къри сос, хляб, една малка светла и две малки тъмни;

Добавки - няма;
Мазила - няма;
Течности - 3 литра вода, три кафета, едно макиато;

Тренировка
Футбол. Хубав мач стана и потичах доста доволно.

Сутрешната тренировка я пропуснах. Просто беше невъзможно да се замъкна до залата. Събудих се навреме, но толкова много ми се спеше, че реших да си доспя.

21.12.16
11:34

казано от Маданеца на 21.12.16, 08:17:

...и се прибрах да си догледам мача. YNWA

Опънаха ми нервичките до последно! :) YNWA!

Ама пък беше сладко накрая :)

21.12.2016г.
Сряда

Без тренировка и други активности.

Хранене:
19:00 ч. - пушена сланина, хляб, лук, чаша червено вино, ризото с гъби и къри;
22:00 ч. - сладко от смокини и хляб;

Добавки - няма;
Мазила - няма;
Течности - доволно вода, четири кафета;

23-27.12.2016г.
Много пътуване, но и много почивка. Никакви тренировки, процедури или други движения. Посрещнах Коледа на село с традиционни софри, домашни манджи, вино и ракия. Нищо по-специално за отбелязване - сарми, боб, тиквеници, баклави, вратни пържоли, сухи мезета и така.
После пак път, че трябвало да се работи тая седмица. Аз обаче си имам гости и го играя гид, та съм щастлив.В последните два дни храненето е още по-обилно, че нали да покажа и любимите ресторанти, та докато обиколим навсякъде. Менюто е много разнообразно. От салата с рукола, козе сирене и круши през морски дарове на скара и тиган, та до веашлици и царски ражничи.
На кратко казано - не тренирам, но съм много добре.

28.12.2016-03.01.2017г.
Отново без тренировки и отново с много и дълги пътувания.
Кулинарните занимания и гастрономическото глезене продължават със страшна сила. Когато не съм на празнична софра си готвя вкъщи и то все вкусотии. Накичил съм простора и нетърпеливо чакам суджуците и пастърмите да изсъхнат. Междувременно, първата продукция (смес от свинско и телешко) изсъхна и ѝ се наслаждавам със страшна сила, както правя и с чуждите деликатеси, които ми попадат. Предполагам, че до края на седмицата телешките суджуци на простора ще са готови, че може и по-рано. Прилагам снимка от снощната проба. Пет дни по-късно трябва да е готова и свинската рибица, но не знам дали ще я дочакам. В тази връзка днес закичих и малко телешки бут за пастърмичка, че да съхне докато си хапвам от предшествениците. Имам си и домашно червено вино, може би не колкото ми се иска, но все пак достатъчно. На всичкото отгоре съм и в отпуск - за последно от сегашната работа, и мисля да си почина качествено.
Та, така.
За много години!

04.01.17
09:15

За много години, Маданец! За колко време съхнат суджуците, че съм решил да си взема малко повече от биволския, който пека, но се чудя дали и да не суша?

Прескочи до:
Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1