Дневникът на Маданеца ММММ

Прескочи до:

Пак седмичен отчет и нищо ново под слънцето.
Пудовка във вторник.
Топка в четвъртък.
Щанги в събота.
Спрях да свалям и си мисля, че ще трябва да увелича активностите и храненията.
Бромелаин още няма.
Пия серапептаза, натокназа, цисус и магнезий;

26.08.2019г.
Понеделник

Хранене:
12:30 ч. - леща, салата от моркови и цвекло;
18:30 ч. - грах с пилешко, една вратна пържола, салата от домати, краставици, лук и сирене;

Добавки - серапептаза, натокиназа, магнезий и цисус;

Тренировка
07:00 ч. - около 2 км бягане за 14 минути;
21:00 ч. - 5х5+5 от набиране надхват+кофи;

27.08.2019г.
Вторник

Хранене:
12:30 ч. - сини сливи, печен бадем, няколко дебели солети, два бонбона;
20:30 ч. - малка ракия, салата, две вратни пържоли, лют сос, една бира, малко диня;

Добавки - серапептаза, натокиназа, цисус, магнезий;

Тренировка:
07:00 ч. - тибетци х11;

28.08.2019г.
Сряда

Хранене:
12:30 ч. - филе от скумрия на скара, ориз със зеленчуци;
19:30 ч. - пилешко филе със сметана, лук и мантарки, салата;

Добавки - серапептаза, натокиназа, магнезий, цисус;

Тренировка
07:00 ч. - тибетци х13;
17:00 ч. - 2,5 км бягане без да засичам време;

29.08.2019г.
Четвъртък

Хранене:
12:30 ч. - боб яхния, пилешка кълцаница;
19:30 ч. - пълнени с кайма чушки, таратор, малко пиле със сметана;

Добавки - серапептаза, натокиназа;

Тренировка няма. Правих японско упражнение с кърпа и апликатор на ходилата вечерта.
Вчера в края на бягането усетих отново странната и необяснима болка от вътрешната страна на бедрото, точно до коляното и малко нагоре. Миналата седмица се появи без да съм имал активност и си изчезна без особено внимание. Сега се появи с бягането и се увеличи на следващия ден. При свит крак не усещам нищо. При заключена става в изпънато положение боли най-много, както и при стъпване. На натиск също е болезнено.Не знам какво е. Мазах с диклак, но без особен ефект. Сякаш охлаждащият гел с арника има по-осезаем ефект. Надявам се да съм успял да намаля натиска от дисковите хернии и сега да усещам някви нови болки, но не знам дали не е нещо друго.

Мнението беше редактирано от Маданеца на 30.08.19 07:02.

30.08.2019г.
Петък

Хранене:
16:30 ч. - солети и фъстъци;
20:00 ч. - три бири, дреболии на сач, наденичка на скара и овчарска салата;

Добавки - серапептаза и натокиназа;

Тренировка няма. Кракът продължава да ме боли в изпънато положение и при ходене.
Вечерта се сборих с едно легло разпределено в два много тежки пакета, но в крайна сметка си го натоварих, разтоварих и качих вкъщи.

31.08.2019г.
Събота

Хранене:
17:00 ч. - две бири, суджук на фурна, салата, лют сос;
19:30 ч. - още две бири, пушен бут и малко салата;

Цял ден сглобяване на новото легло и неуспешни опити за поставяне на механизъм с амортисьори на старото. За десерт монтаж на бойлер.

01.09.2019г.
Неделя

Хранене:
12:00 ч. - бекон на тигна, яйца на очи, сирене, домати, краставици;
18:00 ч. - две ракии, сушен бут, маслини, люти чушки, филе от сом на тиган, салата, две бири;

Добавки - серапептаза, натокиназа;

Записвам частичен успех с механзма за леглото. Единият амортисьор си е на мястото и върши някаква работа. Другият не успях да го сложа. На вече сглобено легло, което не е предвидено да е с механизъм си е мъка.
Кракът се обади на няколко пъти, но като цяло отшумява.
Кръстът, както и цялата задна верига е доста натегната от монтажните дейности, та ще вида какво ще раздвижвам.

П.П
Забравих да отбележа мед с тахан и прясно мляко след вечерите и в трите дни.

Мнението беше редактирано от Маданеца на 02.09.19 08:57.

02.09.2019г.
Понеделник

Хранене:
12:30 ч. - две кюфтета, едно кебапче, зелева салата;
19:30 ч. - таратор, зелен фасул с конско;

Добавки - серапептаза, натокиназа, витамин Це;

Тренировка няма.
Сутринта кракът ме наболяваше. През деня не се е обаждал. Нещо съм настинал, което никак не помага на изморената задна верига.

Нищо интересно през изминалия месец. Кръстът е сравнително добре, странната болка около коляното изчезна, но се чувствам адски изморен. Ритам топка от време на време, няколко пъти си играх с пудовката вкъщи и няколко пъти ходих на лостовете.
Обрах гроздето или поне по-голямата част. Късните сортове още зреят. Качил съм две кила от свалените в предишния месец четири и това е общо взето.

29.09.2019г.
Неделя

Храната е след 19:00 часа (ако не броя млякото в кафето) - две наденици на фурна, домашна майонеза с къри, чушкова апетитка от буркан.

Добавки - серапептаза, натокиназа, цисус и магнезий;
Ще удвоя дозата на ензимите да видим какво ще стане.

Тренировка
11:00 ч. - 3км за 16:10;

30.09.2019г.
Понеделник

Хранене:
12:30 ч. - ръжени ядки, ленено семе, трици и кисело мляко, грозде;
19:00 ч. - една бира;
20:30 ч. - наденица на фурна, салата от домати, краставици, сирене, лук и зехтин;

Добавки -2х серапептаза, 2х натокиназа, 2 грама цисус, 1 грам магнезий;

Тренировка
18:00-19:00ч.
Футбол

01.10.2019г.
Вторник

Хранене:
12:30 ч. - ружени ядки, ленено семе, трици, кисело мляко, канела и грозде;
20:30 ч. - две купи леща с наденица, мариновани чушки и патладжани, две люти чушки;

Добавки - 2х серапептаза, 2х натокиназа, 2гр цисус, 1гр. магнезий;

Тренировка
17:00 ч.
1. 2600 за 13:12;
2. 12 набирания подхват;
3. 12 кофи;
4. Три скока на дължина;

02.10.2019г.
Сряда

Хранене:
12:30 ч. - ръжени ядки, трици, ленено семе, канела и мляко, грозде;
19:30 ч. - три кебапчета, салата домати, краставици, сирене, лук и зехтин, лют сос, мариновани патладжани, кашкавал;
22:00 ч.- печени ядки, две бири с мача;

Добавки - 2х серапептаза, 2х натокиназа, 2гр. цисус, 1 гр. магнезий;

Тренировка
18:30 ч.
1. Набиране - 10+8+5+5+5. Петичките на халки;
2. Кофи - 10+10+8+5;

Мнението беше редактирано от Маданеца на 04.10.19 07:09.

03.10.2019г.
Четвъртък

Хранене:
12:30 ч. - ръжени ядки, трици, ленено семе, канела и мляко, грозде;
20:30 ч. - свински бут с праз, салата домати, краставици, сирене, лук и зехтин;

Тренировка
18:00-19:00ч.
Футбол

04.10.2019г.
Петък

Хранене:
12:30 ч. - ръжени ядки, трици, ленено семе, канела и мляко, грозде, няколко солети, шепа сурови ядки;
16:30 ч. - 50 мл арменско;
20:30 ч. - три малки вратни пържолки на фурна, салата от домати, краставици, сирене, лук и зехтин;

Добавки - 2х серапептаза, 2х натокиназа, 1гр. цисус;

05.10.2019г.
Събота

Хранене:
17:00 ч. - две бири, свински дроб с масло, лук, пачи крак и сметана, люти чушки, кисели краставички;
20:30 ч. - две малки вратни пържолки на фурна, салата от домати, краставици, сирене, печени чушки, кашкавал,лук и зехтин;
22:30 ч. - печени ядки, 50 мл. молдовско;

Добавки - 1х серапептаза, 1х натокиназа и другите ги отсвирих;

Тренировка
14:00 ч.
3х1км през 10 минути - 5:03, 4:28, 4:14.
Трябваше последното да е по-близо до 4 минути, но има едно баирче в маршрута, което ми взима тока и не успях.

06.10.2019г.
Неделя

Хранене:
19:00 ч. - една ракия, свински дроб с масло, лук, пачи крак и сметана, кисели краставички;
20:30 ч. - крем супа от тиквички, моркови и лук с топено сирене и карфиол, кисели краставички, филе от лефер на тиган с масло;
22:00 ч. - две лъжици тахан с мед, прясно мляко;

Добавки - 1х серапептаза, 1х натокиназа и другите пак ги отсвирих;

Уж неделя, ама от дребни задачки не остана време за раздижване.

07.10.2019г.
Понеделник

Хранене:
12:30 ч. - две ябълки, ръжени ядки, трици, ленено семе, канела и мляко;
16:00 ч. - шоколадов бонбон;
19:30 ч. - една ракийка, филе лефер на тиган, салата домати, краставици, печени чушки, сирене, лук, маслини и зехтин;
22:00 ч.- малко орехи и чаша прясно мляко;

Тренировка
18:30 ч.
1.1 Тръстър с 9 кг дъмбели - 10+10+10+10+10;
1.2 Суинг с пудовка - 10+10+10+10+10;
1.3 Лицеви опори - 10+10+10+10+10;
2.1 Колелеце за корем от коляно - 10+10+10+10+10;
2.2 Лицеви опори - 10+10+10+10+10;

Мнението беше редактирано от Маданеца на 08.10.19 09:28.

08. и 09.10.2019г.
Вторник и сряда.

Два дни без тренировка.
Натрупаха се задачки баш във времето за раздвижване и не успях да се организирам, така че да потренирам нещичко.
Храната е под контрол, добавките не толкова, но си пия поне минималните необходими дози.

10.10.2019г.
Четвъртък

Храненето е след 20:0 ч. и включва пачи крак в масло, две тъмни бири, свински сърца в масло, карфиол със сметана, салата домати, краставици, сирене, маслини, лук и зехтин, сурови ядки, тахан с мед, прясно мляко.

Добавки - само серапептаза и натокиназа;

Тренировка няма. Уж майсторите да си бачкат сами ама на един да отвориш, на друг да платиш, на трети нещо друго и пак не остана време.
Ако съм пропуснал да спомена след основния ремонт миналата година, тази есен съм се заел с облагородяване на общите части и събирам още повече нерви.

11.10.2019г.
Петък

Хранене след 19:00 ч. - една ракия, салата домати, краставици, маслини, сирене, лук и зехтин, чушкена манджа от буркан, кюфте, кебапче, пилешка супа, малко ядки, дсе кифлички и половина с шипков мармалд, прясно мляко;

Добавките тотално ги отсвирих днес и май не съм пил нищо.

Тренировка
17:30 ч.
5 километра за 29:15.
Умишлено бавен първи километър и след това равномерно темпо до края.

12.10.219г.
Събота

Хранене:
16:00ч. - пилешка супа, люти чушки, малко сурови ядки;
21:00 ч. - една ракия, чушкена манджа, мариновани патладжани и чушки, суджук на фурна, лют сос, тахан с мед, ябълка, прясно мляко;

Тренировка няма, но си отчитам един час с кирката пред блока, че правихме отводнителен канал, защото нямаме пари за ремонт на плочките и канавките.

От доста време не съм писал, но не е имало и какво в тренировъчно отношение. От друга страна ми се случиха доста и все хубави неща, та имам какво да се хваля.
Станах баща и реално от тогава не съм тренирал, че то пък точно в същия ден обявиха един конкурс, който може да се каже, че неосъзнато съм чакал от дълго време. Та покрай грижите за бебе и мама ми оставаше не много свободно време, което пък използвах за учене и за тренировки някак  си наистина не ми оставаха време и сили. В крайна сметка съм един много щастлив баща с нова работа.
Работата е голямо предизвикателство като цяло, не че бащинството е по-малко, но ще ми бъде много спокойно откъм организация на ежедневието и мисля да се справям и с двете. Може да се каже, че рязко прескачам от практикуване към научна дейност, но пък точно в областта, по която единствено съм работил последните 13 години, така че не би трябвало да е непосилен преход.
А сега малко и по тематиката на форума. Както вече казах, не съм тренирал нищо в последните почти три месеца. Точно това е и причината за промяната в заглавието. Да не си помисли някой, че “ММММ” от заглавието е междуметие и да го асоциира с похапване. Абревиатура е за малък, мазен, мек и мързелив, защото това е действителната ситуация в момента. Ще премахвам М-та от заглавието, когато отстраня някое от гореизброените.
Ще запиша и едни мерки утре сутрин, че да имам отправна точка. Тренировъчни намерения и планове няма да пиша и кроя. Ще карам лекичко с основна цел да се запазя здрав, пък формата, когато дойде.

03.01.20
09:21

Честитоооо 🙂
Много да сте здрави и щастливи 🙂 Най-хубавите дни започват за Вас 🙂

03.01.20
09:21

Честита рожба, Ефо! 🙂 Много радост да ви носи и само хубави моменти!

За работата също поздравления! Ще си дойдат нещата по местата. 🙂

03.01.20
09:44

Йееее! Честито бебе! Да сте живи и здрави всички!!! Много успех с всички тези нови начинания!!!🌞🌞🌞

03.01.20
09:48

Честито иот мен, да сте много здрави и много детски смях ти желая.

03.01.20
13:44

Живи и здрави и много успехи.

11.01.2020г.
Събота

Храненето е разпределено през целия ден и включва червено вино, салам, грах със свинско, люти чушки, хляб, кисело мляко, булгур с кайма, телешки суджук, тъмна бира, баница с праз, черен шоколад;

Тренировка
08:00-09:00 ч.
Футбол.
Учудващо добре. Доста потичах, че и краката ме слушаха през по-голямата част от времето.

12.01.2020г.
Неделя

Хранене - баница с праз, свински бут със сметана, две кифлички, едно десертче, половин кофичка кисело мляко, булгур с телешка кайма, мариновани чушки, орехи, тахан с мед;

13.01.2020г.
Понеделник

Храненето след 18:30 часа - телешки суджук на фурна, тъмна бира, булгур с телешка кайма, мариновани чушки, маслини, вафли;

14.01.2020г.
Вторник

Храненето е след 18:30 ч. - орехи, банан, грейпфрут, тахан с мед, малко боб, скумрия на оребрения тиган, чушкена манджа от буркан, чай с мед, мляко и канела;

Тренировка
15:30 ч.
Размотаване из уредите, колкото да събудя мускулите малко. Врътнах няколко кръга вертикален скрипец, раменна преса, хоризонтален скрипец, лежанка, тяга с лоста, корем;

15.01.2020г.
Сряда

Хранене след 18:30 ч. - конско от консерва, чушки от буркан, червено вино, боб, люти чушки, картофи с наденица на фурна, мариновани чушки, тахан с мед, чаша прясно мляко;

Тренировка
15:30 ч.
1. Тяга - 5х12 х60кг;
2. Лег - 5х12 х40кг;
3. Избутване за гърди на машина + вертикално придърпване за гръб на същата машина - 10+10, 8+8, 6+6, 5+5;

16.01.2020г.
Четвъртък

Хранене след 18:30 - конско от консерва, червено вино, лютеница, макарони със сирене, банан, тахан с мед, кашкавал;

Прескочи до:
Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1