Дневникът на Маданеца ММММ

Прескочи до:

22.09.2020г.
Вторник
Без тренировка.
Цял ден шетах, че имахме гости за вечеря.
Храната следобедно и на вечеря - филии с масло и мед, сухи мезета, бира, салата от домати, краставици, печени чушки и сирене, салата от макарони, шунка, царевица и майонеза, грозданка, свински гърди на фурна, още бира, торта с коняче.

Добавки - цисус.

Забравям да впиша, че от над седмица имаме колан за коригиране на стойката и го слагам от време на време, че да видя как ще ми се отрази на напрежението в раменете и акромиоклавикуларните стави.

Дни без захар 122/143

23. и 24.09.2020г.
Сряда и четвъртък
Без тренировка.
Вечер стоях с колана, ама май само единия ден.
Храната е вечер, че и за ядене не остана време, но не е като да е читав фаст, защото много кафета вървят, а с тях много мляко.
Пия си цисуса.
Нещо стомахът започва да се бунтува и ще започвам да закусвам май.

25.09.2020г.
Петък
Хранене:
Късен обяд - кофичка кисело мляко;
Вечеря - почти цяла консерва консло, две бири, малко печено пиле, салата със сирене.

Добавки - цисус;

Тренировка
12:00 ч.
1. Половин час размотаване, загряване, раздвижване и други подобни. Схванат съм и съм крив. И на лежанка като легна съм крив. Целият труп ми е наклонен леко вдясно и изисква корекция при всяко движение. Това ми изяжда огромен психически и мотивационен ресурс.
2.1 Тяга с 80 кг - 3х10;
2.2 Раменна преса с 12 кг пудовка - 3х10 на ръка;
2.3 Кофи тясно - 3х10;
2.4 Набиране успореден хват 3х10, като последното е на 6+4;
2.5 Лицеви опори - 3х10.
Никакъв тонус и желание за тренировка. Единственото положително е, че правих кофички без болка.
Ще се наложи да се дисциплинирам и да наблегна на пилатес и йога, че с това седене по цял ден няма да го докарам до никъде с кръста.

Дни без захар - 125/146

26.09.2020г.
Събота

Хранене:
Закуска - бананови палачинки с овес;
Обяд - печено пиле, ориз със зеленчуци и лют сос;
Вечеря - сушен врат, хляб, козе сирене с червен пипер и зехтинче, кашкавал, люти чушки, две ракии, пориця мусака, 5-6 бонбона и едно малко коняче за десерт.

Добавки - Цисус.

Тренировка няма.
Терапевтични процедури има - 5 минути японско упражнение и мачкане на глутеусите с двойна тенис топка. По време на лежането ме боли, но след това се подобрява. Мачкането с топката предизвика още повече болка, но и незабавен положителен ефект.

Дни без захар - 125/147

27.09.2020г.
Неделя

Хранене:
Обяд - мусака;
Ранна вечеря - амбарица, люти чушки, малко просо, една малка пържола от бут, две ракии;
Вечеря - две купички булгур с праз и свинско.

Добавки - цисус.

Терапевтични процедури
12:00 ч.
1. Половин час пилатес;
2. Японско упражнение;
3. Още малко разтягане и мачкане с ролера.

Дни без захар - 126/148

Мнението беше редактирано от Маданеца на 28.09.20 06:34.

28.09.2020г.
Понеделник

Хранене:
Чаша мляко през деня.
Мусака и салата вечерта. Една маненка със салатата за дезинфекцияи две бири с мача по-късно.

Добавки - цисус.

Терапевтични процедури
18:00 ч.
1. Ролер цяло тяло;
2. Тенис топка за г@за и ходилата;
3. Апликатор за ходилата.

Дни без захар - 127/149

20 дни без отчет.
Няма и какво да отчитам.
За хвалене нищо, за оплакване си е старото.
Не съм тренирал, ако не броя спорадичните процедурни раздвижвания и размачквания вкъщи.
В храненето съм дисциплиниран, но доста хляб хапвам последните две седмици.

Дни без захар - 141/169

Прескочи до:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1