Ниско въглехидратен протеин,препоръка и мнение.

Здравейте,от изминалата зима насам свалям килограми спазвайки НВ диета и кардио трен.Целта ми е да сваля повечко мазнини и наново да кача,но повече мускулна маса.Спрял съм се на 2 продукта Whey shake Syntrax и Protein 85 PEAK(не мога да дам линк ?)като за 2рия не съм сигурен.Кажете дали продуктите са добри(предложете ми други,ако не са )и дали изобщо ще ми свършат работа,ще съм много благодарен :).

Знаеш ли какво представлява протеинова пудра?За какво се използва?Така като гледам какво глупаво заглавие си дал май имаш още да учиш за хранителните добавки.Няма високовъглехидратен протеин като цяло.Ако търсиш някакъв суплемент с протеин и стабилно количество въглехидрати се обърни към Гейнерите, макар че това е един лош вариант, но всъщност ти не търсиш това така че преди да се насочваш към продукти и марки разбери за какво става въпрос.

15.09.12
17:08

казано от Виктор Стойчев на 15.09.12, 14:56:

Знаеш ли какво представлява протеинова пудра?За какво се използва?Така като гледам какво глупаво заглавие си дал май имаш още да учиш за хранителните добавки.Няма високовъглехидратен протеин като цяло.Ако търсиш някакъв суплемент с протеин и стабилно количество въглехидрати се обърни към Гейнерите, макар че това е един лош вариант, но всъщност ти не търсиш това така че преди да се насочваш към продукти и марки разбери за какво става въпрос.

А ако ти кажа, че заглавието си е съвсем на място? Има нискокачествени протеинови пудри с високо съдържание на добавени захари + лактозата, съдържанието на въглехидрат може да стигне 30%, така че въпроса си е съвсем уместен за разлика от твоето включване. Съвсем друг е въпроса дали това, което търси ще помогне по някакъв начин на целите му.

Мнението беше редактирано от Valdis на 15.09.12 17:10.

казано от Виктор Стойчев на 15.09.12, 14:56:

Очаквах да ми помогне някой със съвет или препоръка,а не да ми се накара :D.Та да се върна на темата,виждам че разбираш аз и на това се надявах,но по начина по който си го написал ми стана още по-голяма пихтия в главата.Ще се опитам да обясня целта си.Искам продукт,чрез който с нормални тренировки фитнес+кардио(боен спорт) да кача колкото се може повече чиста мускулна маса а не мазнини.Успях да сваля доволно количество килограми с НВД като наблягах на повече протеини и мазнини без Захар/лактоза,фруктоза т.н. и нишесте.Искам продукт коййто има високо съдържание на протеин и колкото се може по-ниско на въглехидрати ако няма такава категория Протеини(Нисковъглехидратни) ако може някой да ми препоръча продукт който има най-ниско съдържание на Захар.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1