Храна по време на път(екскурзия)

16.03.13
10:54

Здравейте,искам да те попитам нещо.От 4 5 месеца се ограничавам от сладкото (ям един 2 пъти в седмицата един бонбон),а хляб изобщо не ям.Сега достигнах желаната фигура и въпроса ми е ако увелича съвсем малко дозата на сладкото да кажем вместо бонбон вафла били ми повлиало на килограмите?И друго да те питам-очакваме екскурзия с автобус ,ще мина през много странии пътя ще бъде горе долу около 6 7 дни-та какво би ми препоръчал да ям през това време ,защото няма да е много удобно да ям супи ии манджи (разбира се ако не спираме за хапване в някой ресторант).Дали може примерно за закуска кроасан ?Някакво меню ако може да ми кажете .Благодаря предварително
Лек ден ,
Ивилина

Щом си достигнала желаната форма,пази си я.

16.03.13
19:57

Щом си на екскурзия/почивка- яж като на екскурзия/почивка. Това не означава автоматично, да тъпчеш къде каквото видиш, а просто да си хапваш от всичко по малко. 6-7-8 дена с кроасани и ресторантска храна няма да те върнат прекалено много назаде, зависи от тренировките, но забележима промяна едва ли ще има. Ако има тя ще е минимална. По-трудно ще бъде връщането обратно към диетата, но все пак ...
Това е моето мнение :)

Мнението беше редактирано от Абазаба на 16.03.13 19:57.

Храни се колкото може повече здравословно и се придъжай към режима си.Бих ти препоръчал да не се отдаваш на сладките неща и junk food-а,защото колкото и малък период да се храниш с това,пак си се отразява.Аз бих си наготвил храна от вкъщи.Малко кофти са тези екзкурзии,особено ако всеки ден се пътува.

18.03.13
10:47

Отговора на този въпрос се крие в психиката ти, а не в нашите съвети за конкретни храни :)
Иначе извара, риба тон, салати, чисто месо. За закуска може леко да се отпускаш, но не и като количество :)

18.03.13
15:21

Благодаря Ви

18.03.13
15:40

Искам да ви попитам още нещо-според вас ще ми навредили ако примерно вместо 1 път в седмицата да хапвам сладко 2 пъти.Благодаря

Няма проблем, стига в останалото време да се придържаш към доброто хранене.
Сега... то е въпрос и на количество, де... ;)

18.03.13
17:20

Бладаря ти много, а примерно това добре ли е единя път вафла или бонбон , а следващия път кроасан ?

Дали е добре? :) По-скоро няма значение. :)

18.03.13
17:35

Тоест в общи линии няма значение дали ще е кроасан ,бисквита и т.н?

Doesn’t matter..

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1