Много трудно покачвам мъскулна маса Тренирам футбол от 8год. и може би това е причината.

17.02.14
18:17

Здравейте, аз съм момче на 14 год.  173см. 61/2кг. Тренирам футбол от първи клас. От близо 3 год, тренирам в домашни условия. Преди тренирах по стриктна програма(нямаше особен ефект) От лятото на 2013г. тренировките по футбол много ме измарят и не мога да си провеждам тренировките у дома по програма. За това тренирам през 1/2дена. И тренировката ми протича по следния начин-загрявка, различни видове лицеви, в различните дни, (правя докато ми се схванат гърдите) След това правя бицепс със щанга. Около 10 серии Х 10 повторения.( зависи колко съм изморен) От скоро си взимам извара. Разтварям 100гр. от нея във 200мл. прясно мляко. Пия го около час след трен. Няма особен ефект за сега.    Целта ми е просто за малко по-големи ръце, гръб и гърди.(звъчи банално знам...) Не искам да прекалявам защото  ще ми пречи във футбола.  Очаквам вашите критики, препоръки и съвети.  Поздрави.

17.02.14
18:24

Само с лицеви какво очакваш ?

17.02.14
18:26

това имам възможност да правя... Не ходя на фитнес просто защото нямам време...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1