Shut up and Train!

Прескочи до:

11.03.14
20:56

Здравейте маниаци ! :) :P
Аз съм Дени на 27г. от гр.София.

Цел: Изчистване, релеф...още мускулна маса ;)

Темата беше редактирана от Дени на 06.11.16 02:47.

11.03.14
21:00

Изглежда интересно ще следя :)

11.03.14
21:14

Успех! (F) И аз ще те следя ( ама ти си знаеш :D )

11.03.14
21:23

Освен следене очаквам и съвети хихи :P
Утре ще кача тренировката от днес и храната, понеже след малко трябва да се оправям за работа и все още деня не е приключил.
:)

За човек без физическа активност 24% мазнини са ок, но за човек, който спортува, според мен е добре да са около и под 20% :) Не знам каква е тази диетоложка и отделно на какво те е мерила, но така като чета нещо не ми вдъхва много доверие.

12.03.14
07:49

То е ясно, че не са толкова с просто око без да се събличам се вижда,че са максимум 20-22%, бях си купила валчер от Грабо и реших да отида да видя как ще ме премерят, какво ще излезне, то дори био скенера, на който ходих миналата година дава по-точни резултати. Чисто любопитство. Дори и вега тест съм си правила там ми излезе, че мога да пия кола и да ям бял хляб, а не мога черен примерно и всякакви зелени салати :D

12.03.14
08:39

11.03.2014г

Тренировка:
към 17:30ч
5мин велоергометър
Пътека-4км за 26,30 мин
скачане на въже -110/160/100
разтв. на абдуктор машина-2х15
сгъване на абдуктор -2х15
lat pulldown-15/12
бицепсово сгъване с гири(последователно с двете ръце)-2х15
Вдигане на краката от вис-2х10
Извивки в страни(наклони) в ляво и в дясно от стойка-2х20
напред с тежест  5кг от стойка - 2х20
Частични коремни преси:
напред-2х30
в ляво -2х20
в дясно-2х20

Сауна след тренировка: 2х10 мин
със студен душ между влизанията и излизанията както обикновено
хаха цяла вечер ми е топло
А тука пропуснах в повечето случай, се прибирам пеш към нас от фитнеса както днес -около 2км

Храна:
-чаша мляко-1,5%-+ филия многозърнест хляб стопено сирене
-2 бисквитки белвита
-вечеря: зелена салата, 1 кюфте, извара
през вечерта в работата: малко кашкавал и сурови ядки
чаша прясно мялко 3,6%
сутринта: ядки + две бисквитки белвита
Нещо след работа винаги ме гони глад,лоша работа :D
Май трябва да си записвам на листче, че като гледам нещо ми се губи :)

Добавки: 1капсула стимулант Х 1-метия 
          1 капсула кафейн -200мг

Мнението беше редактирано от Дени на 12.03.14 08:51.

13.03.14
08:18

12 март

тренировка в къщи:
вдигане на ръцете в страни с тежести- 3х15
клек с тежести и вдигнати ръце напред-2х15
частични преси-30
на ляво-30
на дясно-30
повдигане на краката от лег с тежест на глезените по 500гр- 20,15
кофички-2х15

добавки- 1 капсула кафеин

Ставане около 15:30
Храна:
16:00 1 банан, 1 мандарина + 2 мюсли бисквитки
18:00 протеинов шейк с 300мл мляко 1,5%
20:30- пилешка пържола от бут, зелена салата, 1 домат, парче сирене и извара + чаша айрян
00:30 кисело мляко 3,6% и чай с мед
2:40 сухари с кашкавал и био чай анти стрес с мед
6:00 чаша мляко 3%
7:30 филия многозърнест хляб с топено сирене, едам и бяло сирене
а в момента ( към 8:15)ям шоколад Линд тирамису 3-то парче и мюсли бисквитки ужас.

Здравей,

Силно се съмнявам мюсли бисквитите ти да са наистина такива - по-скоро добър маркетинг, но въпрос на личен избор. Топеното сирене обаче горещо ти препоръчвам да избягваш. За да намалиш мазнините, трябва да си изчистиш максимално храненето, говорим за чистене на мазнини, не за отслабване:) Шоколад,ако ядеш, по-добре яж само 70% какао , всички останали видове с разни вкусове имат още един куп добавени подсладители и боклуци.

Мнението беше редактирано от Графиня фон Дачева на 13.03.14 08:31.

13.03.14
09:08

Лично аз не виждам възможност да намалиш мазнините с толкова много млечни в менюто + въглехидрати с неясен произход ( бисквите белвита, хляб и т.н.)
Изчисти си максимално храната, яж това, което правиш сама и знаеш как е изглеждало в началото.

13.03.14
18:05

Ами аз не твърдя, че е най-добрата храна, но човек си има нужда от сладко от време на време и впрочем, не искам да си съставям режим за седмица две, месец,просто се въздържам от някой неща в големи количества, няма цял живот да ям шоколад “САМО” 70% какао,от 3 парчета няма нищо да ми стане и няколко бисквити. Аз лично си виждам резултатите все повече от месец насам.Като пак не съм била стрикна в диети. Въпреки,че от 4 седмици, една ядех каквото ми падне, понеже майка ми в къщи постоянно прави торта, кекс, баница и какви ли не вкусотий.. е има  моменти в които не мога да се въздържа. Миналата седмица всеки ден ядех шоколад, понякога стресовите ситуации си оказват влияние на волята, но пък за месец съм свалила 4 кг,не съм качила 10кг, нали! За мазнините не търся бързи резултати за да ограничавам толкова стресово менюто си, организма ми без това е измъчен с дневните и нощните смени, които карам от години, трябва да намирам време и за лекции, за фитнес. Стрес, стрес стрес!!! Е колко още?
Едно време всеки ден ядях по 2 шоколада и един голям чипс, изглеждах си екстра, но тичах всеки ден по 8-10км на стадиона, освен другата физическа активност,която съм имала през седмицата. Та и само с диети не става, трябва си и спорт, а когато правиш нещата в синхрон, ако си прекалил с едното да наблегнеш малко повече на другото,тогава няма полза само от излишни притеснения и от тях се дебелее :D :D

Говорим за сваляне на мазнини, а не сваляне на килограми :) В момента, в който разбереш разликата, ще можеш да възприемеш и съветите, които ти се дават.. явно на този етап е безсмислено :) Успех с целите

П.С и аз едно време изглеждах чудесно, но тогава не съм знаела, че процентът ми мазнини е над 20%, нищо,че бях 2 пъти по-слаба от теб.

Мнението беше редактирано от Графиня фон Дачева на 14.03.14 08:35.

15.03.14
04:04

Ами аз едно време си знаех % и ми беше под 20% и бях 57кг. Все пак съм завършила спортно училище и имах доста голяма физическа активност,сега съм  56кг, видимо е, че съм загубила доста мускулна маса.Знам, каква е разликата,но знам,че на моите килограми, трябва още някой килограм да сваля, след това да мисля за сваляне на мазнини и мускулна маса. Благодаря за съвета ;)

17.03.14
23:45

Тренировката от днес 17.03.2014г

1час и 45 мин
+ сауна 2х15мин
+ 30 мин ходене пеш( от фитнеса към вкъщи)
около 2 км 300м

пътека 4км-около 28 мин
скачане на въже 150/100/100
наклони в страни от ъгъл :
в ляво, в дясно- 3х20
напред с тежест 5кг- 3х20
повдигане на краката от вис 2х10
leg curling-3x15
lat machine 3x15
гири сгъване едновременно с двете ръце-2х15
leg extension- 2x15
разтваряне на абдуктор-2х20
гири в страни 2х10
V-преси 2х20
повдигане на краката от лег- 2х15

Добавки: 2 капсули термогенен фет бърнър( стимулант 1Х метия )
последните, сега се чудя какъв бърнър да си купя
          2 капсули омега 3-6-9
Днес се премерих и вече тежа 55кг , с  около 5кг по малко за месец и половина.

20.03.14
01:36

Чудех се, какъв бърнар да си взема и накрая се спрях на Syntrax Fyre (original) , досега не съм го пробвала, днес изпих една капсула и доста добре се почувствах, ще видим резултатите след месец, надявам се да са още по-добри :)

23.03.14
19:57

В последните месец два нещо не се чувствам добре, затова си пуснах пълна кръвна картина, обременяване с глюкоза, инсулини и последно за tsh(тиреотропен хормон)-хормон на щитовидната жлеза. Всичко е горе долу ок, без хормона той ми излезе 5,140 mIU/I
при референтни стойности от 0.27-4.20. Пращат ме на ендокринолог. Като тренирам определени мускули чувствам опъване на жлезите на шията и неприятно леко задушаващо усещане. Пулса ми е невероятно висок след като сляза от пътеката над 150 при положение, че имам нисък пулс в порядъка на 50-60,после трудно го възстановявам. Днес си дадох почивка, защото вече почнах сериозно да се притеснявам и да се чудя при положение, че ми е увеличен хормона, дали като пия бърнър ми пречи още повече, та докато не получа пълна диагноза и не разбера,какво се случва ще го давам по-спокойно.

25.03.14
17:09

Вчера си направих нов татус, но не е завършен,ще трябва след две седмици пак да ходя да ми го до запълнят.
Татусита освен, че ми каза никаква сауна поне 3 седмици, а като след две ми го до запълнят стават общо 6 седмици, каза ми , че не трябва и на фитнес да ходя, понеже потта пречела на раната да зарасне, с което ме заби в земята. А аз тъкмо преди 3 дена си поднових картата за фитнес+сауна,която важи месец, а сама веднъж съм ходила. Е няма как 6 седмици без фитнес, чак пък толкова проблемно да е,ще го спазвам седмица пък на сауна няма да ходя,колкото се налага ;)

Мнението беше редактирано от Дени на 30.03.14 01:39.

25.03.14
21:45

казано от Deni на 12.03.14, 07:49:

бях си купила валчер от Грабо и реших да отида да видя как ще ме премерят

ваУчер  ;)

29.03.14
06:03

казано от Stela на 25.03.14, 21:45:

ваУчер  ;)

Нормално е да се правят правописни грешки особено тук, но е тъпо да се хващаме за тях, не сме деца нали?
Е това наистина не го очаквах хахах

Дени, ако ги правиш тук, то ги правиш и другаде - човек или е грамотен, или не е  :) И не мисля,че Стела ти го е казала с лошо - напротив.

П.С честит татус, каква е идеята като краен резултат,че така не мога да преценя като е половината

Мнението беше редактирано от Графиня фон Дачева на 29.03.14 10:01.

29.03.14
10:12

казано от Deni на 25.03.14, 17:09:

Вчера си направих нов татус, но не е завършен,ще трябва след две седмици  Е няма как 6 седмици без фитнес, чак пък толкова проблемно да е,ще го спазвам седмица пък на сауна няма да ходя,колкото се налага ;)

То да не е пък като силиконови цици да не се качваш на самолет от София да Варна и да гръмнат я, карай, майната му  :D

29.03.14
10:32

казано от Deni на 29.03.14, 06:03:

ваУчер  ;)

Нормално е да се правят правописни грешки особено тук, но е тъпо да се хващаме за тях, не сме деца нали?

Дени,

Целта ми, не е да те обидя, но НЕ, не  е нормално да се правят толкова много грешки ( стрикТна, вкусотиИ, зарасТне, организмЪТ, пулсЪТ, ядЯх), пунктуацията въобще няма да коментирам.
Младо и хубаво момиче си, спортуваш и правиш нещо за себе си, което е похвално, но обърни малко внимание и на тези неща- именно защото вече не сме деца и нямаме оправдание :)
Успех !

KA

29.03.14
11:39

казано от Stela на 29.03.14, 10:32:

казано от Deni на 29.03.14, 06:03:

ваУчер  ;)

Дени,

Целта ми, не е да те обидя, но НЕ, не  е нормално да се правят толкова много грешки ( стрикТна, вкусотиИ, зарасТне, организмЪТ, пулсЪТ, ядЯх), пунктуацията въобще няма да коментирам.
Младо и хубаво момиче си, спортуваш и правиш нещо за себе си, което е похвално, но обърни малко внимание и на тези неща- именно защото вече не сме деца и нямаме оправдание :)
Успех !

Тук на правопис ли ще се учим ? Тогова може ли да попитам какво им е на думите (стрикТна, вкусотиИ, зарасТне) и как се пишат ?

29.03.14
12:25

Пишат се - стриктна, вкусотии, зарасне.

Всички да паднат за 5х20 лицеви опори веднага!!!
;)

29.03.14
15:00

казано от Redalex на 29.03.14, 12:25:

Пишат се - стриктна, вкусотии, зарасне.

Всички да паднат за 5х20 лицеви опори веднага!!!
;)

тук съм съгласна - правилно е зарасне без Т :)
Иначе Калояне- прав си- всеки си има глава на раменете и да се оправя , съжалявам че коментирах.
Хайде с мир всички ! Амин!

KA

29.03.14
15:25

Стела, много бързо се отказа :).

Иначе така се получава от тези компютри. На мен много ми хареса валчер, чувал съм много хора да го използват :) Все пак чуждица е :)

Мнението беше редактирано от kaloyan на 29.03.14 15:36.

30.03.14
00:55

Няма смисъл от този дневник за втори път се убеждавам. Май нямате друга работа освен да се занимавате с глупости,  не се смятам за глупава и необразована. Дневникът е като свободно пространство, не сме на изпит по правопис, не сме на бизнес среща, където това е от значение. Нима на улицата или с близките си не говорите на диалект, не използвате ше, вместо ще и тн. Много сте образовани и културни тук,навън и навсякъде и затова далече ще стигнете, а аз понеже съм направила няколко недопустими според вас правописни грешки нямам никакво бъдеще. 
Не искам повече да коментирам, омръзна ми от комплексирани и подтиснати хора, отдавна не държа на хорското мнение.

30.03.14
08:19

Не се лигави!

Никой не ти е казвал, че си глупава и необразована, а и някой да го мисли теб какво те интересува това?
Довършваш татуировката, концентрираш се на тренировките и почваш да качваш повече секси снимки и всички ще сме доволни и щастливи ;)

30.03.14
11:30

А бе не знам кой има комплекси, при положение че Стела най-нормално те поправи, а ти почна да се палиш :Д Таа прав ти път, едва ли на някой му дреме дали ще пишеш или не :)

KA

30.03.14
19:26

Както каза ти големи хора сме, не се сърди :) Просто малко майтап на твой гръб. Другият път ще е върху нас :)

30.03.14
19:30

Ама кво сте тръгнали да й правите евала. Като иска да си ходи, да си ходи. Голямо важно!

30.03.14
20:08

казано от ddd на 30.03.14, 11:30:

А бе не знам кой има комплекси, при положение че Стела най-нормално те поправи, а ти почна да се палиш :Д Таа прав ти път, едва ли на някой му дреме дали ще пишеш или не :)

Не се паля, споделям своята позиция съвсем спокойно ;) Не мисля, че е нормално поправяне, а си е чисто заяждане. Знам, че на малко хора им дреме дали ще пиша тук, но знам, че има такива. Ще си водя записки в тетрадка, един ден мога да ги споделя като издам книга “Дневникът на Дени” примерно  :D :D, но тогава няма да има грешки, защото редактора предварително ще ги е поправил ;)

07.04.14
00:10

06.04.2014г

Последните два дена имах мускулна треска на корема и бях много уморена от предните няколко дни, бях спала по 2-3 часа, а и работата ми беше доста натоварваща. Днес не успях да отида на фитнес, защото станах късно...и все пак почивен ден без физическа активност не върви.
Ходих да тичам в парка към 20ч - 45мин.
+ ходене около 2км
Добавки: 1 кап. Syntrax Fyre+ 200mg Caffeine

Вече се чувствам във форма и виждам резултатите от тренировките си от последните два месеца, но все още не мога да изградя хранителните си навици на 100%, от 10на дни чувствам постоянен глад, надявам се да отмине, защото ми пречи на съня и се налага да ставам да ям по никое време.

08.04.14
08:07

07.04.2014г
Добавки: 1 кап. Syntrax Fyre+ 200mg Caffeine(преди тренировка)
упражнения за загряване
бягане в парка 6:50-7:25(35мин)

08.04.2014г

Събудих се към 5:00
Закуска: 5:30
Добавки: 2 кап. Syntrax Fyre+ 200mg Caffeine(преди тренировка)
упражнения за загряване
бягане в парка 6:40-7:25
Чувствам се по-издържлива на пътеката във фитнеса, но ще свикна. Винаги ми е било по-тежко дишането като бягам в парка,отколкото на стадиона или в залата, дължи се на разни алергии и на хладното време,но пък нали уж е по-здравословно.

Днес се очертава дълъг ден смятам към обяд да ходя на фитнес за час, час и половина тренировка за ръце и коремни мускули, защото снощи не успях, а пък довечера съм на работа-пак ще го карам на инерция.
Свърши ми казеина. Поръчах си на MEX American Standard WHEY, чудех се дали да не си поръчам матрицата,но имаха само шоколад. Днес с нетърпение очаквам да ми го доставят :)

06.05.14
21:03

Малко попрекалих покрай празниците с храната,не е лесно да месиш козунаци и питки и да не си хапнеш от тях, но пък заради това не си давам спокойствие и тренирам усилено във фитнеса. Отново си взех карта за неограничен достъп до фитнес+ сауна, за разлика от предната ми карта,която беше за 8 посещения за 1 месец. Единственото положително, е че три месеца плътно продължавам да тренирам във фитнеса и да бягам в парка. Въпреки малките ми отклонения от режима ми на хранене и интензивността на тренировки резултатът е видим. Колкото по-малко оставя до главната цел, а именно видим релеф и преса,толкова по-трудно става. На моменти си мисля, че бъркам нещо в режима и тренировките, но не мисля да падам духом и да се отказвам(което ми хрумва на моменти). Когато се поучиш от собствените си грешки и  резултата е налице, удоволствието е най-голямо.
Смених и фитнес залата, но като за 3то-4то посещение се чувствам отлично. Дори получих съвети за дадени упражнения,което за три месеца в предната зала не се случи, един път инструктора не дойде до мен да ми каже, че не се прави по този начин и да ми покаже правилния. Личи си, че екипът е от професионалисти,което ме кара да си мисля, че най-накрая намерих своята зала, защото през последните години съм ходила в доста фитнес центрове,но не съм се чувствала комфортно. Е освен в един, където зависи по кое време отидеш си тренираш сам спокойно и си надувах музиката, никой не ти пречи, танцувах си на воля между упражненията( не е лесно да си луд :D )
Сега ми се иска да включа някое групово занимание към тренировките си, но чакам само да направят нов курс в залата, защото така като са напреднали, не знам дали ще успея да се впиша успешно. Мисля си, че е време и на йога да отида, защото когато духът е в спокойствие,тогава се чувстваш най-добре и физически и психически.

Мнението беше редактирано от Дени на 06.05.14 21:06.

15.05.14
03:19

Горе долу влизам в един нормален график на тренировки във фитнес. Ето и времето прекарано в залата,  което е от чекирането на входа до чекирането на излизане,включващо целия престой във фитнес залата като в някои от дните съм била и на сауна,затова времето е по-продължително. Големият интервал на почивка между 8ми и 14-ти(цели 5 дни) се дължи на малка отпуска,в хотела нямаше фитнес, а навън времето не ставаше за тичане, само така си мъкнах екипа за жалост.

Справка посещения:
от дата 28/04/2014 до  дата 14/05/2014
дата            вход изход
28.04.2014 02:20 04:25
01.05.2014 08:34 09:53
03.05.2014 06:52 08:58
04.05.2014 05:13 07:33
05.05.2014 05:47 08:28
08.05.2014 06:49 09:52
14.05.2014 06:05 09:33

Равносметката от почивката е -нарушение в режима на хранене, все пак сме хора и искаме да опитаме от сладостите и изкушенията,които ни се предлагат и то от първоизточника.Похапнах си шоколад и марципан за месец напред. Кантара не е мръднал, то за седмица нормално да не е дори и да съм прекалила малко с яденето.
От днес се завръщам  към режима за чистене и усилени тренировки в залата,мисля да направя 4-ри тренировки без почивка,поне да използвам качествено отпуската си докрай.
Днес тренировката във фитнеса беше леко щадяща:
в началото: 4км пътека(23мин 30сек)
в края:5км крос тренажор (около 40 мин)
Бедрено разгъване - 3 серии по 15 повторения
Бедрено сгъване - 3 серии по 15 повторения
Лат машина -3х12
Трицепсово разгъване на скрипец-3х12
Вдигане на краката от вис-15/15/10
Извивки в страни(наклони)  с гира(6кг) в ляво  2х30
                                        в дясно 2х30
        Наклони напред с тежест от стойка: 5кг-2х30
                                            10кг-1х20
Бицепсово сгъване с гири х4кг(последователно с двете ръце)-20/15
Сауна: 15мин+леден душ +още 10 мин.

Вечеря: Пилешко около 300гр + салата домати и краставици+ сирене около 80-100гр

Добавки:2 кап. Syntrax Fyre+ 200mg Caffeine(преди тренировка)
          2 кап. Омега 3-6-9 прди лягане +протеинов шейк (казеин) чувствам се доста гладна :Х

16.05.14
01:02

15.05.2014г

Тренировка:18:00ч
10 мин  велоергометър
10 мин пътека(2км)
10 мин кростренажор
Извивки в страни(наклони)  с гира(6кг) в ляво  3х30
                                        в дясно 3х30
Наклони напред с тежест 5кг от стойка: 3х30
Бицепсово сгъване с гири 4кг/6кг(последователно с двете ръце)-20/15/15
Вдигане на краката от вис-4х15
Бедрено разгъване - 3 серии по 15 повторения
Бедрено сгъване - 3 серии по 15 повторения
Трицепсово разгъване на скрипец-3х15

В края на тренировката 10 мин пътека + сауна

Добавки:3 кап. Syntrax Fyre+ 200mg Caffeine(преди тренировка)
+ В-витамини(1,2,6и 12)
Придържам към еднотипна фитнес програма докато съм в процес на сваляне, затова и не вписвам всеки ден тренировките.

19.05.14
20:56

Ден за почивка!!! (след 5 поредни тренировъчни дни)

Мисля и утре да ми е ден без тренировка, стига да издържа, защото мислех само 4 дена да тренирам и след това да почивам, но манията си е мания. Чела съм, че не е хубаво толкова чести и силни натоварвания и уж нямало ефект,но пък и огледалото не лъже, което ми е голям стимул. Във фитнеса ме стимулира вида на една мацка,която е яко слаба,но има егати мускулите,което ми е интересно как става толкова видимо без видим обем. Моята структура за жалост не е такава.
Та  горе  долу,ако продължавам в същия дух поне по 10-12 тренировки месечно, а когато мога и повече както този месец, може би ще постигна резултата към който се стремя за лятото и морето август месец :D :D
Днес си позволих да похапна и шоколад, но доста стрес ми се насъбра за последните 24ч и  то нанякъде избива, пак добре не съм изяла повече от 100гр :D,а и днес ми е не тренировъчен ден и не съм приела кой знае колко калории за разлика от предните дни усещах зверски глад и в 5-те дни надвишавам 2200+ кал, не съм ги смятала всичките,но в събота  ги откарах до към 2500 и се отказах да смятам поне е качествена храна-яйца, салата, пилешко месо или риба, сирене.протеинови шейкове, мляко...

KA

19.05.14
21:58

Браво, продължавай в същия дух! :)

25.05.14
01:10

24.05.2014

Тренировка: еднотипна, с изключение на тежестите.
различно: пътека-6км(средна скорост 10,6км/ч)
Преди почвах с 4км пътека със средна скорост м/у 10 и 12км/ч(от 20мин до 24мин за 4км)но организма ми привикна и няма смисъл да увеличавам скоростта, мисля си, че до 12км/ч е максимум към,които трябва да се придържам, а и физически не съм способна да увелича повече скоростта за по-продължително  време от 10 мин.
Вчера и днес започвайки със 6км пътека(~34мин) доста се поизпотих,което значи, че организма гори и не е лош вариант за старт на тренировката.
Придържам се все още към НВД с малки изключения за два дни изядох един шоколад 80%  какао, майка ми е виновна все взима или прави разни сладки изкушения.
Вчера и днес менюто ми е предимно: риба(скумрия), домати, сирене,малко кашкавал, варени яйца и протеинов шейк.

От няколко дни си разтварям напитка Iso-Drink-съдържа витамин С,магнезий, калций,натрий, калий и малко количество л-карнитин (70мг за 500мл), не знам дали е боклук или не, ама са си витамини,купила съм си я ще си я пия,кутията е и малко дози-18.
Трябва да си купя  хубави витамини, но няма да е този месец, защото нямам излишни 60лв за Animal Pak съм си наумила да пробвам, тъкмо след като ми свърши бърнъра ще направя пауза като приемам само Animal Pak. Във  фитнеса съм си взимала два пъти и се чувствах отлично.

Добавки:Добавки:2 кап. Syntrax Fyre+ 200mg Caffeine(преди тренировка)
+ В-комплекс
2 кап. омега 3-6-9

Прикачените  снимки са от днес във фитнеса, сега забелязах,че огледалото в съблекалнята е доста мръсно хаха

Мнението беше редактирано от Дени на 25.05.14 01:14.

25.05.14
11:39

Здравей, има доста добри витамини освен animal pack, като цяло е доста надценен продукт и специално европейската версия. Има доста качествени на по ниска цена. Отделно и женските формули, но там ще трябва някой друг да ти даде мнение. Това, което си си купила и разтваряш изотонична напитка ли е? В подобни прахчета и таблетки има някакви витамини, но те не са оптимални, достатъчни, добре усвоими количества. Ако държиш да приемаш наистина витамини и да има смисъл от тях, трябва да се насочиш към друг източник :)

Мнението беше редактирано от cantimagineit на 25.05.14 11:43.

Прескочи до:
Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1