въпрос за корема

25.06.05
19:57

в програмата пише 4е трябва да се тренира корем 2 пъти седмично. проблем ли е да го тренирам всеки ден?

25.06.05
23:51

по добре 3 пъти седмично но всеки ден е малко крайно

26.06.05
04:11

зависи дали ка4ваш или сваляш.ако сваляш няма ништо лошо стига да ти не писне

26.06.05
11:08

как няма бе !? малиииии
нали тялото трябва да го възстановява тоя мускул бе, маи е по трудно да възстановиш гърба и корема отколкото само гърба а ?
ще претренираш (може и да не е корема)

26.06.05
14:10

малиииии кат праиш коремни преси секи ден немои да се въстановяш, ваи ваи:)Баце 2 месеца правих коремни всеки деен 3х50горна и 3х30 долна част на корема и си се възтановявах супер.а между другото катоо отвориж книжле по темата ше видиш 4е се препоръ4ва всеки ден да се помпа пресата-ако имаш да отсраниш пове4ко поткожна мазнина,а когато тя не е 4ак толко мн се препоръ4ва в дните когато блускаш в залата.това дет казжаш за вустановяването е вярно има хора които се въстановяват бавно,просто зависи от метаболизма.а има и др че коремната мускулатура е добре кръвоснабдена и се въстановява исключително бързо.

26.06.05
17:07

ами аз тренирам за маса обаче имам излишни (бая) коремни мазнини.
как да го тренирам 2,3 пъти или всеки ден?

26.06.05
17:10

ако тренираш корема всеки ден другите мускулни групи ще се възстановяват по трудно !

26.06.05
19:24

е аз си мислех 4е сваляш  :oops: тогава си прави преспокоино по 2-3 пути седми4но .после като по4неш да 4истиш можеш да го тренираш пове4е и по 4есто:)а сега ако по4неш жсекидневно да праиш коремни резултата от ка4ването ше е по малък

26.06.05
20:34

аха ясно.
знам че звучи малко странно да качваш маса и едновременно с това да чистиш мазнини, но нали за тва трябва да се експериментира:)

27.06.05
13:44

Тренирането на корема няма нищо общо със свалянето на мазнини. Тренирай корема като всеки друг мускул.

28.06.05
09:01

Щом пише два пъти, значи два пъти го тренирай.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1