Mнение за клек.

Търся мнение от опитните хора във форума.Правилно ли изпълних упражнението и какво мога още да подобря върху техниката?

Темата беше редактирана от Кристиан Тодоров на 06.04.17 12:04.

06.04.17
12:08

Здравей. В момента видеото ти е ‘’частно’’ и само ти можеш да го гледаш. Направи го публично

Извинявам се.Мисля, че го оправих.

Ъгълът на снимане е странен и според мен не се виждат част от нужните детайли (закриват ги стойката и дисковете). Според мен тази тежест ти е множко за толкова повторения в момента, не я владееш добре. Ако намалиш тежестта ще можеш да махнеш и колана.

Да знам, че е кофти ъгъла.Като цяло и аз мисля, че ме натискат напред и използвам повече от нужното кръста и глутеуса.

07.04.17
11:01

От този ъгъл не се вижда много добре ( по-скоро заради дисковете, които скриват голяма част от тялото ), но като цяло не виждам да те навежда кой знае колко. Тежко ти е, но запазваш формата прилична.

По-скоро май обувките не са много подходящи, защото ми изглеждат като маратонки с мека подметка.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1