Неприятен дъх

01.06.17
15:20

Здравейте.Не знам,дали някой е имал като моят случай,но ще поискам мнения на компетентни,които са се отървали от тази гад.Ходих на какви ли не лекари,какво ли не пих,но така и нямаше резултат.Знам,че идва от стомаха.Бихте ли ме посъветвали за някакви ефективни методи или добавки.Чувствам, че вече не живея пълноценно.

01.06.17
15:22

А зъбите прегледа ли си?

01.06.17
16:31

Да,ходих на зъболекар,даже ми взеха проба на зъбите за бактерии и не е от устната кухина.

Здравей. 🙂

Виж за всевъзможни коки (ако не си го направил вече), погледни си и сливиците.

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 02.06.17 15:57.

08.06.17
14:50

Може да е и проблем с черния дроб. Понякога неприятният дъх се получава при стеатоза. Ако е това, трябва да промениш доста неща в режима си на хранене. По-добре лекувай причината (каквато и да е тя), а не симптома.

Мнението беше редактирано от Елена на 08.06.17 14:57.

10.06.17
17:20

Значи,направих си наскоро изследване и за хеликобактери,показа ми негатив.А за стеноза,ами съмнявам се да го имам.Нямам проблеми с черният дроб,по едно време малко имах,но то е защото прекалявах с варените яйца.Май трябва да спирам и с протеините,защото проблема явно идва от бактерии ( не знам кои,какви) .Те се хранят главно с протеини,захар.Направо, не знам..

Mitko_N

02.11.17
19:00

Рефлукс, гастрит? Там как са нещата? Ако връщаш стомашна киселина в хранопровода е това

02.11.17
19:05

Момчето одавна най-вероятно е открило причината , за проблема си.😄

03.11.17
07:22

А ако вземе и сподели цена няма да има.

Много често питащите не връщат обратна връзка за крайния резултат, което според мен остава дискусията незавършена. Дадени са някакви предположения и съвети, ама какво се е оказало накрая е божа работа. Затова има и по хиляда теми с едни и същи въпроси. Мен лично ме дразни консуматорския и егоистичен подход тип “Питах ги тия. Никой не ми направи точна диагноза в тоя форум, а уж се пишат, че знаят. Сега пък аз за какво да им казвам какво всъщност се е оказало?” Какво като някой друг може да има същия проблем и да почерпи информация ако е споделена. Следващия с подобен проблем ще прочете темата, ще види изказаните предположения, няма да намери потвърждение и ше пусне нова тема със същия въпрос.

Мнението беше редактирано от Маданеца на 03.11.17 07:23.

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1