Дневникът на един Дръндьо xD

Пффф какво начало, пффф...
Мотивирах се да започна дневник с една основна цел - да бъда по-силно отдаден на тренировките.
Иначе накратко за мен на 22 съм около 170 см около 64 кг. Тренирал съм с прекъсвания и желая да започна отново като този път да бъде по целеустремено и насочено към по-високи и добри постижения 🙂🙂🙂

Добре дошъл тогава и успех! 🙂

Такава.... След дългото отсъствие от тренировките не се сещам защо по дяволите спряхххх. Това невероятно чувство хем те боли, хем се радваш, че те боли - мазохисти хихихи
Иначе тренировката- нормално кръгова.
Лицеви 3хмакс вдигане напредва рамо 3х8 при бицепса раздвижиха нещата 3 серии 3 различни упражнения (моля коментирайте пробвали ли сте и какво ви е мнението) та 1ва серия нормално за бицепс - сгъване от стоеж 2ра серия чукове до отказ и 3ра серия концентрирано после трицепс 3х8 кик-бек и накрая клек едвам 3 серии, разбира се до отказ

По-добър вариант е 3 за трицепс(лег тесен, френско, кофи), 1 за бицепс. Трицепса и предмишницата правят ръката да изглежда голяма, за бицепса може само сгъване или набирания.

Мнението беше редактирано от Стойко Колев на 15.05.18 21:44.

А и друго да споделя по едно време се чувствах като разпадащ се робот от тук хрус, от там хрус на според вас от недобра загрявка или от прекалено дълго застояване
Благодаря 🙂

Като втора тренировка след дълга пауза мога да кажа, че тялото влиза в релсите, а казано с други думи не се изморих толкова много.
1во упр. Напади-3х отказ
2ро упр. Лицеви опори 3х15
3ро упр. Арнолд преси 3х6/8
4то упр. Бицепсово сгъване 3х8-10
5то упр. Кик-бек - 3х отказ
6то упр. Гребане с дъмбели - 3х 10/12

Тези дни съм извън строя- стомаха ми е в нокаут.
Макар и неофициално лятото да е настъпило мен ме хвана летния вирус..... :(

Днес съм сравнително по-добре, но не готов и за тренировка :(

30.05.18
14:12

А ти въобще тренираш ли ? Или си пишеш в дневниката когато си болен и не тренираш. С такова впечатление оставам от “редовното” му водене.

Еми тези дни малко трудно да тренирам. Тичам до тоалетната по няколко пъти, а и се чуствам отпаднал.

Не ми се получи с дневника ... Важното, е че тренирам и съм мотивиран, а дали ще го споделям или не, не  е толкова важно.
Ако може ми го изтрийте или кажете как да го направя. 🙂

Мнението беше редактирано от Асен Стоймирски на 22.06.18 22:16.

Отново съм тук 🙂
Този път съм по-мотивиран от всякога главно от видеата на стан Събев.
Харесах си нова програма по която да тренирам и ако все пак някой иска да коментира да казва,приемам критика и всичко... Та програмата 3 пъти седмично с акцент крака, тъй като са ми слабички:
Тяга 3х8
Клек 3х6 и напади 3х8 (понеделник)
Лицеви опори 3х12
Раменна преса 3х6
Френско 3х8
Бицепсово сгъване 3х10
В сряда всичко както е без крака и добавям гребане 3х12
А в петък пак крака, като упражненията ще са бг клек и добро утро

Мнението беше редактирано от Асен Стоймирски на 04.08.18 23:01.

Забравих .... Смятам да добавя и един ден като кардио- малко бягане,леко кросче плюс бой със сянка и някакви боксови стъпки и упражнения

Да се отбележа,както се казва.... 😄
Тренировката беше супер- доста се натоварих след тяга, клек и напади ама така и трябва.Относно храната - сутринта купа кисело мляко с две лъжици мед и два моркова, на обяд пилешко месо с 3-4 филии бял хляб , преди трен купа мляко с овесени ядки, а за вечеря малко пилешко плюс кюфтенца.... 🙂
Усещам някаква като болка, като схващане ли де да знам и аз в областта на адукторите и гребния мускул, но си мисля, че ще е от тягата или недобра загрявка
Това от мен... Лека и мека

Днес втори ден от тренировката иначе трети от седмицата-сряда , а това за мен означава пост (сряда и петък-постя,вече около месец мисля)
Закуска -банан две лъжици мед и любимото на Бъгс Бъни морковчеее 😄 . Обяд - пържени тиквички , а вечерята не знам още какво ще е.
Тренировката беше що-годе добра.
Лек ден ...на всички.

Отсъствах за малко ... През тази седмица не съм попълвал,тъй като бях на село,но не съм стоял така-основно селски уъркаут-цепене на дърва и полска работа 🙂

Нова седмица, нови предизвикателства или по скоро нови хрумвания... След кратко размишляване реших да изключа от програмата си БГ клека, нападите  и добро утро, тъй като прочетох някъде из форума, че най-ефективно упражнение за крака е клека. Във всяка една тренировка ще правя клек, като планът е в сряда или там както дойде (четвъртък) ще правя клек до положение 90 ° а в понеделник и петък ще клякам по дълбоко.
Иначе тренировката беше добра .., даже задоволително добра увеличих броя на лицевите на 3х15 на клека добавих повече тежести, тягата си е тяга, за трицепс правих даймънд пуш-ъпс, бицепса нормалното си вдигане, за рамото вдигане напред като акцентът ми беше вътрешната част на рамото(по-близо до гърдите).
Вчера малко кардио - редуваха бързо ходене с лек крос.
Това е от мен

Мнението беше редактирано от Асен Стоймирски на 21.08.18 18:26.

Не ми се тренираше днес не знам защо така, но ще компенсирам в петък и събота :(

Уауу наистина съжалявам за времето, в което не тренирах... След днешната тренировка се почувствах наистина яко, натрупал бях доста излишна енергия под формата на стрес 😄
Храната - постничко, без храни от животински произход.
Тренировката лицеви 3/15/15/10 някъде последната направо ме изцеди, тяга 3/8/8/8 клек до 90° градуса краката изцяло сочеха напред, за рамо вдигане встрани 3/8/8/8, а бицепса и трицепса ги комбинирах мисля в дроп серия ли супер серия ли не знам точното наименование, но знам какво направих : D серия за бицепс и веднага даймъндпуш-ъпс
Това е от мен ..
Лек и ползотворен ден 🙂
А забравих и някакъв смешен измислен от мен  стречинг след тренировката, като интересното беше, че се изпотих доста качествено.

Мнението беше редактирано от Асен Стоймирски на 24.08.18 16:05.

Тази седмица мина с доста разпокъсан график на тренировки, но поне с пълния брой - 3 🙂
Днес реших да разнообразя и да си тествам силите на тялото-започнах с лицеви продължих с арнолд преси клек гребане и СС на бицепс и трицепс. Като заключение за тренировката - доста пот се изля от мен хихихи

Не съм тренирал. Имам болки в мускулите на шията(по усещане и след оглед на снимки в интернет, мускула започващ от трапеца стигащ
до началото на черепа)
Ако някой ми следи дневника да ми сподели как да се справя с травмата. Към момента взимам аналгин, не знам дали е правилно.

Мнението беше редактирано от Асен Стоймирски на 27.08.18 19:40.

Направих си много важен извод,който не че не знаех, но не го толкова мислех- изпълнението на упражненията е най-важно. Ако някой ми следи дневника да си има едно на ум от мен- техниката е най-важната не се целете към повече кг, лека полека...
От силно желание да напредна и да се тествам си направих страхотна контузия в областта на трапеца и врата. И по точно от арнолд пресите. Упражненията за рамо са много деликатни, правете ги с малки кг и контролирани движения, не се напрягайте излишно. Това от мен..
Дано се възстановя по-бързо, за да се върна към тренировките, но поне седмица няма да тренирам или нещо много леко...

Да се похваля вече ми се тренира, но определено не съм готов за тренировка. Просто се радвам, че съм свикнал до толкова с тренировките, че ми е трудно без тях.
Дано следващия път, когато пиша, е за да опиша тренировката си.
Стискайте палци :P

Чувствам се далеч по-добре, но за по-голяма сигурност мисря да пропусна и тази седмица, ако не размисля обратното, но със сигурност ще бъда доста по-внимателен 🙂

От много време си мисля за един сутрешен крос дори и преди кафето е утре ще денят.
Ей така просто за кондиция, ако щете и за вид кардио. Утре ще пиша как е минало...

Така дълбоко съм спал, че не съм усетил нито аларма, нито спирането й 😄
П.с. а относно връщането към тренировките не знам хем ми е минало, хем ме е страх да започна пак. Моля, ако може някой да даде съвет какво да правя. Знам, че е дневник, а не отворена тема за разговори във формата на чат, но все пак е форум и моля някой ако ме следи да ми напише неговия коментар и опит в такива ситуации...
Благодаря предварително 🙂

Мнението беше редактирано от Асен Стоймирски на 06.09.18 11:21.

06.09.18
15:39

казано от Асен Стоймирски на 06.09.18, 11:18:

П.с. а относно връщането към тренировките не знам хем ми е минало, хем ме е страх да започна пак. Моля, ако може някой да даде съвет какво да правя. Знам, че е дневник, а не отворена тема за разговори във формата на чат, но все пак е форум и моля някой ако ме следи да ми напише неговия коментар и опит в такива ситуации...

Аз не разбрах какво по-точно ти има, това от Арнолд пресите? Загрявай хубаво, не избързвай с килограмите и както каза техниката е най-важна.
А лицеви опори, клекове, планкове със собствено тегло не можеш ли да правиш вкъщи? Мисля, че това е добър старт след контузия :П

казано от str0ngBear на 06.09.18, 15:39:

Аз не разбрах какво по-точно ти има, това от Арнолд пресите? Загрявай хубаво, не избързвай с килограмите и както каза техниката е най-важна.
А лицеви опори, клекове, планкове със собствено тегло не можеш ли да правиш вкъщи? Мисля, че това е добър старт след контузия :П

Мога мога по принцип тренировката ми включва лицеви, клек, тяга, за бицепс някакво, за трицепс обикновено даймънд пуш ъпс, че ги усещам доста добре, нещо за рамо.. Ем да горе долу това.
След пресилването ми с по-тежките дъмбели от трапеца отзад до мускула на врата, който отговаря за въртенето на главата, ме болеше и то адски... Не можех да се обърна, но притесненията са ми дали съм се възстановил напълно(по принцип се чувствам добре), за да започна пак по същата програма.

Мнението беше редактирано от Асен Стоймирски на 06.09.18 17:42.

07.09.18
07:24

казано от Асен Стоймирски на 06.09.18, 17:41:

казано от str0ngBear на 06.09.18, 15:39:

Мога мога по принцип тренировката ми включва лицеви, клек, тяга, за бицепс някакво, за трицепс обикновено даймънд пуш ъпс, че ги усещам доста добре, нещо за рамо.. Ем да горе долу това.
След пресилването ми с по-тежките дъмбели от трапеца отзад до мускула на врата, който отговаря за въртенето на главата, ме болеше и то адски... Не можех да се обърна, но притесненията са ми дали съм се възстановил напълно(по принцип се чувствам добре), за да започна пак по същата програма.

Карай я по-внимателно тогава, дали същата или някоя друга програма аз не смятам, че ще е от значение, но ако искаш я смени. Ами, започни с нещо по-лекичко и ще разбереш дали си се възстановил, не избързвай да няма отново сълзи 🙂

Реших да пиша,че поне съм жив хихихи...
Възстанових се от контузията, но започнах работа и привиквам към новия режим, на реших и без това съм подложен под стрес да не допълвал с тренировките, обаче до 01.10…. 🙂
Тогава вече ще са минали двете седмици(при мен е така две седмици и съм ток и с промяна на време, сезони, а ве разбрахте) 🙂

Мнението беше редактирано от Асен Стоймирски на 20.09.18 21:50.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1