Почивка между сериите

Здравейте приятели,

Имам два въпроса:
1. Ако не са ми достатъчни 60 секунди почивка между сериите, според вас, удачно ли е да ги увелича на 90 секунди или така се нарушава ритъмът?
2. Означава ли това, според вас, че претренирам или не изпълнявам движенията правилно?

Благодаря!

Претренирване, хич не ми се вярва.
Слагай повече тежест.
Но от теб зависи какво целиш, силова издръжливост или сила?

26.01.19
17:48

казано от Георги Ташев на 26.01.19, 06:11:

Здравейте приятели,

Имам два въпроса:
1. Ако не са ми достатъчни 60 секунди почивка между сериите, според вас, удачно ли е да ги увелича на 90 секунди или така се нарушава ритъмът?
2. Означава ли това, според вас, че претренирам или не изпълнявам движенията правилно?

Благодаря!

1.Разбира се, че е удачно да увеличиш на 90 секунди или малко повече. Няма да колабираш в залата я. Никакъв ритъм не се нарушава. Единствено малко се удължава времето на тренировката.
2.Не означава нито едно от двете. Но изглежда все още не си напълно адаптиран към тежките тренировки. Трябва ти по-голяма издръжливост, която идва постепенно с тренировките. Изобщо не го мисли това, Почивай колкото прецениш за достатъчно. И колкото ти е необходимо. Единствено тренировката малко ще се удължи.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1