Малко щанги на средна възраст

Темата е заключена.
Прескочи до:

20.03.19
15:02

Аз пък реших, че си от тези дето споменават майки по интернет и през джама на колата. Ще прощаваш тогава, отскоро те чета!

Деян

20.03.19
15:10

казано от charlie brown на 20.03.19, 15:02:

Аз пък реших, че си от тези дето споменават майки по интернет и през джама на колата. Ще прощаваш тогава, отскоро те чета!

Абе старая се да не споменавам вече никъде, ама понякога ми кипват лайната, ей така от нищото ;-)

Деян

20.03.19
20:42

20.03.2019 г. - Упражняване на естествени движения на тялото, с прикачена допълнителна тежест:

1. Подготвяне на тялото за престоящото натоварване – 5 мин. на едно занитено за пода колело, на което въртиш педалите на място.
2. Повдигане на лост с утежнение, легнал хоризонтално върху пейка, на която има едни такива като куки над теб, от които взимаш и после оставяш лоста – 2х10х лоста; 5х60, 5х70, 5х80, 6х3х90, 10х60;
3. Клякане с лост с утежнение, поставен отзад на врата – 10х лоста, 5х40, 5х45, 5х50, 5х55, 5х60, 5х65, 5х70, 5х75, 3х80;
4. Упражнение с едно като гира, ама по-голямо и с правоъгълни утежнения отстрани /щото има и едно такова като топка, също със заварена на него дръжка/, дето си наведен и от пода го дърпаш към гърба – 5х25, 5х30, 5х35, 5х40;
5. Разпускане на тялото и успокояване на мускулатурата-5 мин. ходене върху някаква машина, дето подът ѝ се движи в посока към теб.

Хранене: прием на необходимите вещества, способстващи за въстановяване, подобряване на жизнените процеси на тялото и надграждане на засегнатата от използваните допълнителни тежести мускулатура.

😄😄😄😄😄

Деян

21.03.19
21:43

Добре, бре-седя и си мисля, за чий се премахнаха опциите, да виждаш кой кой е, от колко време е регнат, колко мнения има и т.н. и т.н. Платформата ли е такава или умишлено се направи това. Ок, единствиния бб форум, който реално е посещаван, статии-бол, инфо-бол, абе кърти цели плувни комплекси отсЕкъде /поклон, захлас, прехлас/, ама нещо с тия липси-🙄 Друго си е например г-н Захариев, Боби, Кръстев, Блажка, Марго....по отношение на здравословното хранене 😎, както и, че тялото нЕма нужда така да се тъпче, подкрепено с енциклопедични познания и т.н. /нЕкой неизброен да не се обиди/ от този род, да цъкнат мнение, па да им влезеш в профила, да видиш регнати от 2008г. примерно, с по 200988765 мнения, да се изкефиш на макс, к,ви хора те вкарват в пътя. А то кат дойде нЕкой нов, пита нещо, Мастъра примерно отговаря и младежа или нек,во наточено за подобрение на тялото и мъжко внимание пуси се чудят да му вЕрвам ли или да не му вЕрвам.
Няма да си кривя душата-много, разбирачи, много яки копелдаци и готини котета, много готини хора, ама не е оптимално мамка му. Можеше да е още по ок.
Апропо нЕкой нещо да ми каже за Тестостерол на Мегабол /Полша/....натурален продукт, подпомагащ мъжете на възраст като моята, да са по ок нещата, щото не мога вече да съм толкоз брутален като Роко Сафреди 😉

Мнението беше редактирано от Деян на 21.03.19 22:12.

Bart Simpson

22.03.19
12:37

Сашо, ти пък, ся ш му пречиш на чичо Дидко на пиенето......
И на сникерсите, ай казвай ако имаш нещо за препарата, ако нямаш.......

Деян

22.03.19
12:47

Хаха, това с препарата е бъзик-търсех провокация, нали съм трол ;-). Съвсем случайно попаднах на него, четейки за разни други неща-ей така. Учуди ме, че е супер евтин, а отзивите са добри.
За сега съм сериозен само от към честото ходене на зала и стараене за извършване на естествени движения на тялото с тежести -избутване на тежест от легнало положение, приклякане с тежест на гърба, избутване на тежест над главата, придърпване на тежести хоризонтално и вертикално и т.н. ;-) Умишлено не го наричам тренировка, та да не каже някой, че не тренирам нищо. Движенията също не ги назовавам, та ако например напиша “клек”, а някой ме контри, че не клякам както трябва и това не е клек, да му отвърна, че е приклякане с тежест и др. ;-) Абе ще си ги назовавам както си му е реда, лаф да става.
Отделно що се касае за съветите, всичко знам. Просто не ги спазвам. Всичко може да коригирам, като само съня сигурно ще ми е спер трудно. От години спя по 6 часа. Умишлено даже си лягам около 24.00, та и след това, та да мога да се събудя нормално, малко преди да звънне алармата в 6.30 ч. сутринта. Легна ли към 22-23.00 ч. примерно, което ще е трудно като запсиване, то събуждането ми към 4 сутринта не ми мърда. И после не мога да заспя. Понякога спя малко следобяда, тогава доста ми се приспива, ако съм си вкъщи и си почивам, т.е. уикенда. Не знам как се оттренира това, да се ляга по-рано, ама и мен не ме кефи. Гледам си разни неща по тв до към полунощ, цъкам си на тела и така. Не ми се спи бе.

Bart Simpson

22.03.19
12:56

Ти не си човек, аз ако сега заспя, а след три часа съм на работа, ще се надигна утре по обед.
Дидо, дай да ти приложа метод, който разработвам отдавна за отказване на цигарите и ще го описваме, искаш ли?

Деян

22.03.19
13:02

казано от Bart Simpson на 22.03.19, 12:56:

Ти не си човек, аз ако сега заспя, а след три часа съм на работа, ще се надигна утре по обед.
Дидо, дай да ти приложа метод, който разработвам отдавна за отказване на цигарите и ще го описваме, искаш ли?

При мен отказването на цигарите не е трудно, от гледна точка на никотиновия глад. Спирал съм ги за 4 г., два пъти по за 2 г. и много пъти по за 2-3 месеца. Проблемът ми сега е, че имам някакви психопатии-ама да не би нещо да отключа ако ги спра рязко, ама това, ама онова, да не взема да нашишкавея и т.н. А с постепенното не ми се получава-тръгна уж по цигара на час, с тенденцията другата седмица да е на два часа, третата на три и т.н., обаче като знам, че пуша и когато нещо съм ядосан или с приповдигнато настроение, или пийване вечерта, не ми се получава. Да не говорим, че при мен отказването е свързано с някакъв ритуал, да не е на определена дата /примерно 13-ти, или пък 10-ти март.....щото 10 + 3 също е 13, да на е еди какво си или сбор от еди що си и да се получава число, което е свързано с кофти събитие в миналото/ или ден от седмицата, да е през хубав ден, а не с някакви кофти събития и т.н. Не мога ей така днес да кажа, вече няма да пуша.
С две думи-тотален ненормалник!

Мнението беше редактирано от Деян на 22.03.19 13:08.

Bart Simpson

22.03.19
13:05

Е като за твоя случай ще си трябва някалво специализирано образование значи, не съм компетентен, но ако някой иска да пробва моя метод, да пише.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 22.03.19 14:05.

Деян

22.03.19
13:08

казано от Bart Simpson на 22.03.19, 13:05:

Е като за твоя сшучай ще си трябва някалвп специализирано образование значи, .

Психиатър явно :-)

Деян

23.03.19
14:02

23.03.2019 г.-Рамена, трапец, трицепси

Вело-7 мин.
Раменна на машина-12, 10, 8, 8 с прогресия в тежестта;
Разтваряне с дъмбели встрани-12х9, 12х10, 8х12 на ръка;
Разтваряне с кабел встрани с редуване на ръцете-1х15, 1х12 с прогресия;
Повдигане на дъмбели за трапец-3х12х40 на ръка;
Разгъване за трицепс на скрипец с “Л” ръкохватка-15, 12, 8, 8 с прогресия;
Френско с въже прав-12, 8, 8;
Разгъване с кабел в подхват с редуване на ръцете-1х10;
Повдигане на крака от стенд-2х15;
Пътечка-6 мин.

Днес ми се ходеше на зала, че вчера пропуснах, но пък утре жената иска да отиде, т.е. ще ида и аз с нея, а не исках да дублирам групите. Мислех горна-долна за двата дни или бутам-дърпам, ама си казах тц. М/у другото много ми допадат разделянията-явно защото както вече коментирахме, е по-лесно 😃 Още повече с разни машинарии и кабели, ама има и такива дни.
Утре живот и здраве гръб и задно рамо 😉

Калории до тук-около 1270, съответно П-110, М-55, В-57.

Деян

24.03.19
12:06

24.03.2019 г.-Гръб, задно рамо

Вело-8 мин.;
Вертикален скрипец с раменен подхват-3х8х85, 1х5х95;
Хоризонтална машина за гръб с успореден тесен хват-4х8х120;
Вертикална машина за гръб широко-1х15х70;
Гребане с дъмбел-2х8х35 на ръка;
Разтваряне с дъмбели за задно рамо с наклон напред-4х8х12 на ръка;
Пътечка-10 мин.

Спокойно, без откази, с около 1.30 мин. между сериите.
На това прекрасно време, след залата седнахме с жената на кафе.....да попълним гликогеновите запаси с кафенце, количка и т.н. 😎

Мнението беше редактирано от Деян на 24.03.19 12:20.

24.03.19
16:05

казано от Деян на 24.03.19, 12:06:

На това прекрасно време, след залата седнахме с жената на кафе.....да попълним гликогеновите запаси с кафенце, количка и т.н. 😎

Just saying 😉

Мнението беше редактирано от Mara Croft на 24.03.19 16:06.

Деян

24.03.19
16:09

Аааа, Мария благодаря.
Тамън днес мислех да шляпна в дневника ти един поздрав, ама веднага ще си кажат....ей го пак трола.
Та поне ти писа тук, да ти кажа: Да ти е жив и здрав именника /Хари/, да те обича, да те глези, та усмивката да не слиза от лицето ти 😉 То като ви гледам, нещата са си така, ама да продължават и занапред!

Иначе аз пих безкофеиново! Само сутрин едно леко нормално, после само декофеинадо😎

Мнението беше редактирано от Деян на 24.03.19 16:11.

24.03.19
16:15

Благодаря ти, Дидо!
Да си жив и здрав и ти и цялото ти семейство!🍸🍹🍺
В моя дневник е ставало какво ли не...хаха, така че винаги си добре дошъл, както и всички други.
Вярно, че форумът е основно спортно насочен, но от време на време става доста сиво и е хубаво да го оцветяваме по малко. 🙃
Пуснах ти линка, само защото виждам, че сериозно се интересуваш,от кое е важно както за тренировките, така и за храненето около тренировките и не само.
Не че аз се сцепвам да спазвам нещо, напротив - пример съм затова как нещата Не трябва да се правят хахха

Мнението беше редактирано от Mara Croft на 24.03.19 16:19.

Деян

24.03.19
16:21

Предполагам, ако довечера не си на бач или пък той, ще го полейнете както вие си знаете. То ако има енергия, и след бач става. Даже така ми е най-сладко. ЦЕл ден да съм в очкакване на довечера, когат ще се мези, пие и вечеря кат римски патриций. Щот нали иначе сме в дефицит. И си имам оправдание: Ами днес ни е повод, бря 💃
ПС....за храненето отдавна и много научих, ама не спазвам. То така, какви осезаеми визуални резултати да очаквам. Е, не съм като преди-рядко ям пържено, мазно, тестено и т.н.

Мнението беше редактирано от Деян на 24.03.19 16:25.

24.03.19
16:32

За съжаление и двамата работим тази вечер☹за това пък снощи се почерпихме, а и утре е ден.
С нашата работа, празниците доста се изместват, но да сме живи и здрави, ние си наваксваме качествено👍
Не че възрастта би трябвало да ни е някакво извинение, но като че ли основно заради това, вече и аз не съм стриктна, както бях само преди 5 години. Веднъж живеем все пак.
При положение, че не се готвя за състезания, не виждам защо да изпадам в крайности и поне да се опитвам да се радвам на и без това доста ръбавия си, до тук живот😊

Деян

24.03.19
16:37

Хохо, и аз явно не се осъзнавам, ама пък взема, че прочета някоя статия с нАучна аргументация, че сила и мускули се качвали до 60 г., та се амбицирам. Поне от към занимания с тежести съм стриктен и има ползи. Дори само това, как се чуствам ми е в плюс.

24.03.19
16:43

казано от Деян на 24.03.19, 16:37:

Хохо, и аз явно не се осъзнавам, ама пък взема, че прочета някоя статия с нАучна аргументация, че сила и мускули се качвали до 60 г., та се амбицирам. Поне от към занимания с тежести съм стриктен и има ползи. Дори само това, как се чуствам ми е в плюс.

На мен, четенето винаги ми е било най-голямата страст. Даже, след двете раждания се депресирах, че не ми оставаше много време за четене, не че не можех да спа хаха. Харасва ми да съм информирана и да имам знания по въпросите, които ме интересуват, както и за обща култура дето му казват☺
А дали щеми дойде муза да ги упражня върху себе си тези знания, вече е друго. 🙃🍺
Радвам се, че ти си хванал това, което усещаш, че ти носи ползи и се чувстваш добре. Всъщност, това е най-важното!

Мнението беше редактирано от Mara Croft на 24.03.19 16:48.

Деян

24.03.19
16:46

Наздраве.....опс.....тук се прокламира здравословен живот-чисто хранене и живеене 365/24, съответно 366/24 кога е високосна 😉

24.03.19
16:51

Хохо, и аз явно не се осъзнавам, ама пък взема, че прочета някоя статия с нАучна аргументация, че сила и мускули се качвали до 60 г., та се амбицирам.

И след 60 се качват.

24.03.19
16:53

казано от Деян на 24.03.19, 16:46:

Наздраве.....опс.....тук се прокламира здравословен живот-чисто хранене и живеене 365/24, съответно 366/24 кога е високосна 😉

Е, нас с тебе тука, така или иначе ни знаят повече с ракията, уискито и просекото, отколкото с някакви тренировъчни постижения или здравословно хранене🔥
Обаче пък, не напразно се казва “наздраве” хаха, нее ли така?!?!

Мнението беше редактирано от Mara Croft на 24.03.19 16:55.

Деян

24.03.19
16:55

казано от Петко К на 24.03.19, 16:51:

Хохо, и аз явно не се осъзнавам, ама пък взема, че прочета някоя статия с нАучна аргументация, че сила и мускули се качвали до 60 г., та се амбицирам.

И след 60 се качват.

Ами, Петко, това е много добра новина 😎

Мария, теб много добре си те знаят и с трена. Мен не ме знаят с него 😃

Мнението беше редактирано от Деян на 24.03.19 16:57.

24.03.19
16:58

казано от Деян на 24.03.19, 16:55:

И след 60 се качват.

Демек, имам поне още 15 години и аз да стана силна и нацепена хаха 💣💥

24.03.19
17:02

казано от Деян на 24.03.19, 16:55:

И след 60 се качват.

Мария, теб много добре си те знаят и с трена. Мен не ме знаят с него 😃

Знаят ме мене ххихи, с пред и пост тренировъчните ми напитки😂🍷🍸🍹

Мнението беше редактирано от Mara Croft на 24.03.19 18:09.

Деян

24.03.19
17:06

Абе аз гледам к,во тренираш, колко бачкаш и как изглеждаш въпреки това, отчитайки и любимото просеко. Ама точно това е якото, угаждаш си и дърпаш напред, и изглеждаш ок. Други уж спазват всичко, ама нещо някъде се издъни. Тяло, ген, ко да праиш.

24.03.19
17:14

казано от Деян на 24.03.19, 17:06:

Абе аз гледам к,во тренираш, колко бачкаш и как изглеждаш въпреки това, отчитайки и любимото просеко. Ама точно това е якото, угаждаш си и дърпаш напред, и изглеждаш ок. Други уж спазват всичко, ама нещо някъде се издъни. Тяло, ген, ко да праиш.

Тяло ли е, ген ли е, начин на отглеждане и възпитание ли е....много са факторите да станем такива, каквито сме. При някои е въпрос на мнооооого труд, при други на малко повече късмет(и много пари, да не забравяме финансовия фактор)
Аз Начи, благодаря на Полковника, че ме е направил, на мама, че ме е родила, и на двамата, че ме отгледаха, такава каквато съм, тва е 😊
П. П. А тръгнАхме от едно кафе след тренировка, ба си хахах

Мнението беше редактирано от Mara Croft на 24.03.19 17:19.

24.03.19
17:17

.

Мнението беше редактирано от Mara Croft на 24.03.19 17:19.

Деян

24.03.19
17:18

Аааа, щерка на военен и то полковник-ама с т,ва трябваше да тръгнеш 😃
Ами то кафе, после по-твърдо и тъй 😂

Мнението беше редактирано от Деян на 24.03.19 17:20.

24.03.19
17:20

казано от Деян на 24.03.19, 17:18:

Аааа, щерка на военен и то полковник-ама с т,ва трябваше да тръгнеш 😃

Беше шеф на БОП, не военен 😆😁

Ба си колко грешки направих с новия си телефон.....трий с кеф на ред ☺

Мнението беше редактирано от Mara Croft на 24.03.19 17:22.

Деян

24.03.19
17:23

ПФФ, значи още по-яко: Полиция, лягай долу, ръцете отзад....имате право /всъщност нямате 😂/ на аЙдукат и т.н. и т.н.....медец!

24.03.19
17:52

казано от Деян на 24.03.19, 17:23:

ПФФ, значи още по-яко: Полиция, лягай долу, ръцете отзад....имате право /всъщност нямате 😂/ на аЙдукат и т.н. и т.н.....медец!

Бе, аз основно като бях малка се заключвах с белезниците и му звънях да дойде да ме отключи хаха После се научих да разглобявам и сглобявам Калашников за секунди. Колко точно, не искам да лъжа, но бяха две малки цифри 😁 И сега, ваканциите си ги изкарваме, горе на поляната, в пуцане и пиене. Даже мисля, че в дневника ми имам снимки с пушка, от всеки сезон и с палто и по бански хаха
А, къф медец...  Резултатът от работата му в средата на 90те, беше запален апартамент(тогава си бяхме у дома), запалена къща, и накрая гръмната къща. Бомбата беше толкова силна, че плочата от втория етаж, беше паднала на земята, а тухли имаше на половин километър.Ние просто извадихме късмет, че бяхме на гости, ма се крихме после един месец...
Айде нещо по-весело, аз отивам на работа🍹

Деян

24.03.19
17:55

Изтрито.....чай, че ша ма плескат 😃

Мнението беше редактирано от Деян на 24.03.19 19:53.

Деян

25.03.19
10:42

Имам някакъв проблем с форума. Не знам при вас така ли е. Както през телефона, така и през различните браузъри /от Хрома и Мозила пробвах на настолния комп/ е все същото. Та проблемът е, че когато се регна и вляза не ми дава опция да чукна на раздел форум и трябва да минавам през профила си, после да отворя което и да е мое мнение, за да ми се отвори мнението и появи горе вляво раздел форум, както и вече да имам опцията да се появи и от долу след като превъртя с курсура. Когато съм офлайн от долу си се появява. То ако не се появяваше офлайн, няма как въобще да отворя форума от където и да е.
Като чукна на иконката ББ тийм  горе вляво или пък на ББ най-отдолу, просто ми превърта и пак така си остава, както е на първата и втората снимка. Преди време пак бе така, но в един момент горе при изредените опции: Днес, Календар, Прогрес, Знание, Магазин имаше и Форум. Сега го няма!
ПС.......а пък през Експлорера въобще не мога и да вляза - чукам горе на иконката с човечето, за да ми даде опция за влизане и никаква реакция-нищо не се случва, докато на другите иконки се “задейства”. Не ги проверих всичките де, но тези които пробвах се отварят.
Ето го и нагледно:

Мнението беше редактирано от Деян на 25.03.19 11:08.

25.03.19
11:08

Аз нямам такъв проблем, всичко си работи.

Деян

25.03.19
11:12

казано от Димо на 25.03.19, 11:08:

Аз нямам такъв проблем, всичко си работи.

Къде ти се появява опцията за “Форум” ? Горе при изредените неща, за които говоря или долу, след “1999-2019. Условия за ползване”. При мен, когато вляза, сайтът приключва с “1999-2019. Условия за ползване”, а горе нямам раздел форум. То се вижда на снимките. В Мозила същото, в Експлорер както казах, даже не ми дава опция и да вляза. През телефона, с който минавам през Хрома-същата работа. Сега пробвах през телефона и с това Bing - същата работа, нямам опция за форум. То вече веднъж като вляза през профила и си въртя във форума, но ударя ли горе на bbteam например, ми отваря както на първите снимки пак трябва да минавам през профила.

Мнението беше редактирано от Деян на 25.03.19 11:19.

25.03.19
11:19

От “общество”. Ама ти гледам и някакви други опции от менюто имаш. Нещо да не си кустомизирал?

Или си сложи един линк

https://www.bb-team.org/forums

и готово

Мнението беше редактирано от Димо на 25.03.19 11:20.

Деян

25.03.19
11:20

казано от Димо на 25.03.19, 11:19:

От “общество”. Ама ти гледам и някакви други опции от менюто имаш. Нещо да не си кустомизирал?

Преди няколко месеца май, не помня точно пак така бях-нямах опция Общество. После се появи и след това пак изчезна. Не знам, какво да съм кустомизирал. В настройките не виждам въобще опция да бараш, какво да ти се показва и какво не.

ПС-това с линка не оправя нищо. Аз като съм офлайн си имам опция да “вляза” и гледам форума директно, т.е. има видим раздел, както е показано горе на снимката - долу вляво е раздела. А като чукна на тоя линк, нали все пак трябва да вляза. И като вляза-същото. За да посетя форума трябва да мина през профила и да отворя поне едно мнение, за да имам вече опцията за форум, която се появява горе вляво или долу, където да се появи раздел форум, да цъкна на него и да се отвори целия на заглавната страница. На снимките е показано с червени стрелки.

Ама ти например горе на посочените нямаш Прогрес и Календар, които аз имам, а имаш Услуги и Общество, които пък аз нямам!

Мнението беше редактирано от Деян на 25.03.19 13:06.

25.03.19
11:56

Да, и при мен е така, но по никакъв начин не ме притеснява. Ако си влизам в профила, минавам през дневника. На служебния комп не се отписвам и си влизам с линк към форума. За 2 милисекунди работа какво те притеснява?

Деян

25.03.19
12:00

казано от Queen Cobra на 25.03.19, 11:56:

Да, и при мен е така, но по никакъв начин не ме притеснява. Ако си влизам в профила, минавам през дневника. На служебния комп не се отписвам и си влизам с линк към форума. За 2 милисекунди работа какво те притеснява?

Не, че ме притеснява, не е проблем-бързо става. Въпроса е, че нещо не е ок в системата явно, щом и при теб е така. С две думи, запознавам и админите, та да са наясно, че някъде има бъг.

Прескочи до:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1