Деянчик-а.к.а. саркоплазма и лой

Прескочи до:

12.01.22
12:49

Добре, че вчера в 12 не си го целил носа.

12.01.22
13:01

казано от Bart Simpson на 12.01.22, 12:49:

Добре, че вчера в 12 не си го целил носа.

Нямам проблем и по тоя начин :-) Аз не залитам. Просто ако усетя, че вече не ми е ок спирам. А този момент е преди момента, да съм изпил толкова, че да стигна до залитане, та и по-лошо. Реално, напълно е възможно да не познаеш, че съм пил.
Но аз не съм прекалил, просто до по-късно откарах с приема на храна и алкохол. Не, че количеството е било голямо за времевата рамка от 19.00 ч. та до полунощ.

14.01.22
19:51

Честит Банго Васил.....ако някой от форумо го празнува 😎
Соске, темерел, тедикел и т.н. 😀 🍺

14.01.22
20:15

казано от Dydo на 14.01.22, 19:51:

Честит Банго Васил.....ако някой от форумо го празнува 😎
Соске, темерел, тедикел и т.н. 😀 🍺

Евтин опит за провокация и нов епичен спам, за малко да се хвана :Д :Д

14.01.22
20:30

казано от Боян на 14.01.22, 20:15:

Евтин опит за провокация и нов епичен спам, за малко да се хвана :Д :Д

Никакъв опит за провокация не е. Колкото и на някого да не му харесва, БГ не се населява само от етнически българи. Та де да знае човек, може някой от форУмо да си припознае Банго Васил като празник. И понеже аз съм широко скроен човек към религии и етноси, честитих 😎

ПС...и как може да спамя в собствения си дневник 😀 Отделно от това многократно съм казвал, че тук написаното винаги е по темата.

Мнението беше редактирано от Dydo на 14.01.22 20:33.

14.01.22
21:55

казано от Dydo на 14.01.22, 20:30:

И понеже аз съм широко скроен човек към религии и етноси, честитих 😎
.

Едно е да кажеш, че не си расист.
Друго е дъщеря ти да докара негър 😅😅

14.01.22
22:00

И аз не съм расист, но още съвсем малък по ученическите бригади разбрах, че брането на памук не е за бели хора :D :D

14.01.22
22:21

Да си жив и здрав, късмет, честито, наздраве и т.н. не значи ожени се за щерката, бъди ми шеф, президент, министър и т.н.
Правете разлика 😎

15.01.22
15:31

15.01.2022 г.

Раменна-5х35, 5х40, 7х45, 5х5х35;
Обръщане от вис-5х35, 5х40, 12х45;
Лат пулдаун-10, 10, 12;
Скотово на машина с дискове-3х12;
Сгъване за задно бедро на машина седнал-3х15.

Добавки: Магнерот 500 мг. след ставане, пудра след зала.

Тяга не мога да правя, та леко леко на нейно място ще обръщам. За сега съм ок. Чудех се само, дали обръщането не е по ок да е при лега, а не при раменната, че малко раменете пламват....мааалко. Да, при лега също играят, където е по-тежко, но все пак.

18.01.22
18:24

18.01.2022 г.

Лег-3х60, 3х70, 7х75; 5х5х60;
Обръщане от вис-3х40, 3х45, 6х50;
Едностранно гребане на Хамър машина-1х21 на ръка;
Пушдаун-1х21;
Лег преса-1х21 на крак.

Свърших си работата на основните движения и другото по план претупах, защото много бързах.
Силата бе отчайваща. Вчера вечерта правих малко йога 15 мин. и някак не се чувствам тонизиран. Едно такова странно ми е усещането в тялото както вчера, така и днес. А и по-принцип след йогисване. Имам чувството, че това нещо ми дърпа от силата. Когато “практикувах” по-често, някак всичко в залата осезаемо повечи ми тежи на другия или дори по-другия ден. И по-точно, с разлика от около 24 часа м/у заниманията поне, ако е само ден почивка. Та не е да съм се преуморил. И не е заблуда, защото си знам на кое колко мога и виждам след йога практики какво става после. И то е постоянно, не изключение, та да кажа може би в конкретния ден е имало други фактори. Е какви да са-избухнах на обяд, 2 дена бях почивал от зала и ей го-силата днес тотално л@йно.
Иначе напоследък чат пат си връткам пилатесче за 5-10 мин.

18.01.22
22:26

Време е да включиш в менюто си ” супер храни” , като останалите йогини. Инак сила няма да има.

18.01.22
22:39

Някакво креатинче,адаш.

18.01.22
22:46

казано от Гюлето на 18.01.22, 22:26:

Време е да включиш в менюто си ” супер храни” , като останалите йогини. Инак сила няма да има.

Ами бях я позаебал, че последните месеци ми бе супер напрежение в личен план, но вчера врътнах един Слънчев поздрав А и Б х 5 и днес силицата тц.
Не ям правилно, спя малко, пийвам....т.е. не просто далеч от йогин, а въобще от много неща. Пък и аз изпълнявах само физическата част, което практически значи, че това не е йога, а само един дял от цялото.

Адаш, пия само магнезий в момента и чат пат пудра след трен, ако ми е кеф.

18.01.22
23:00

Понеже говориш за липса на сила, затова го споменах,не че не знаеш.На мен специално,монохидрата ми е помагал много преди години.

18.01.22
23:09

Е, че аз никога не съм пил креатин. Просто силата ми пада осезаемо. Не иде реч да я вдигам, ама то и с това дето ми е игра се озорвам при посочените случаи. А и не съм отслабнал на ЛТ, не съм гладувал и т.н.
Може и ЕГН-то изведнъж да започна да натиска 😅 Иначе поради ред причини ще сведа залата до 2, най-много 3 трена седмично за известно време.

19.01.22
07:50

И като я сведеш залата до 1 тренировка...ептен сила няма да има.

19.01.22
08:18

Нещо ми е болнаво тая сутрин, нищо чудно вчера и поради това да ми бе слабо представянето.
Е, два пъти е минимума, както дойде.

19.01.22
09:35

казано от nervak на 19.01.22, 07:50:

И като я сведеш залата до 1 тренировка...ептен сила няма да има.

Теоретично може да се мине и с 1-2 тренировки седмично в залата (с щанги), отделно винаги може да се добавят някакви ластици/пудовки/лостове и т.н. и нещата да се движат.
Въпросът тук е, че в залата ще трябва да се прави каквото и колкото е необходимо, а не каквото падне.

19.01.22
09:43

Ами при положение, че не клякам и дърпам, съм орязал два от дните. Реално си има бая схеми с по едно движение веднъж седмично, а в случая като не мога да правя всичко, поне да наблегна на лега и пресата плюс някакви дърпащи за пълнеж, нещо за крака, ръце и т.н.
Иначе ми е ясно, че клека и тягата стимулират и другите неща като цяло и като ги орежеш, не е същото и може би трябва по-голяма честота, но каквото такова. Имам други неща в момента, които са ми с доста по-голям приоритет.

Прескочи до:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1