Някъв склад?

25.09.05
11:41

Абе шефа на фитнеса,в който ходя казва,че взима суплементи от някъв склад ама не казва къде.Зима ги доста евтино.Някой да знае къде има в София такъв склад?

25.09.05
12:29

Щом търсиш евтини протеини явно са на Нутрим. Склада им е София: Магазин “Нутрим”, ул. “Три уши” бл. 105, тел. (02) 920 4253, (0889) 512 410. Там цените са към 5% по-ниски от цените в оn-line магазина. Все пак шефа ти като зима на едро е още по-малко. По-добре се обади да ти обяснят как се ходи, че първият път бая обикалях да го намеря този 105-ти блок ;)

25.09.05
12:50

Vanga не се надявай на - 60 % все пак има отстъпки но не са фрапантни

25.09.05
13:21

[quote author=“djgorgio-ASTOR”]Vanga не се надявай на - 60 % все пак има отстъпки но не са фрапантни

:wink:
Именно и аз така мисля! да не говорим че съм купувал от магазин протеинови барове на една цена, а от склад ми казват по висока ????  :?:
:twisted:

25.09.05
21:16

Абе не става въпрос само за Нутрим щото той зарежда на много фирми ама не купува на едро.
Иначе знам,че нема да е кой знае какво намаление.Ама все е нещо

25.09.05
23:27

Обърни се за съдействие към Мишо (mihail.kolev) или art_of_pain той ще ти помогне по въпроса
Да черпиш после

Sourcemag

25.09.05
23:44

ами ти и в билата цените са с 5%-10% по ниски от колкото на сайта  :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1