29.11.16
22:01
На 24 години съм, искам да ви попитам дали според вас това е странно?
Темата беше редактирана от Georgiev на 13.02.17 17:10.
Не мисля, че е гинекомастия, а че просто имаш излишни мазнини, които си натрупал и на гърдите (съвсем нормално нещо).
Оправяш храненето и тренировките. Изчистваш излишните мазнини. Премини на калориен дефицит, но задължително наблегни на качеството на храната. За да избегнеш повишаването на естроген, намали алкохола, газираните напитки и сладките неща, както и разните консервирани храни, продукти с повече Е-та и подобни.
Наблягай главно на базовите многоставни упражнения, те повишават тестостерона, тонизират мускулатурата и изгарят доста калории.
Благодаря за мнението оценявам всяко едно такова. Бях се отпуснал много от към хранене и тренировки, но сега едно ново стабилно начало. Оправих храненето, отделно нови методики по интензивни. Но през тениска особено по мен, гадно изглежда. За това и реших да се допитам до други хора! Благодаря!