24.08.06
10:37
Здравеите,бихте ли написали неШто по тази тема,става въпрос за алфа липоевата киселина да се приема заедно с креатин след трен.като пример давам продукта CELL-TECH които съдържа АЛК
25.08.06
01:35
#1
АЛК има свойството да ускорява усвояването на простите въглехидрати , които от своя страна ускоряват усвояването на креатина ! затова продуктите съдържащи креатин и прости въглехидрати се наричат още cratine transport ! в продукта cell tech с сложили АЛК с цел още малко да ускорят усвояването . аз лично получавах само киселини от капсулите АЛК от по 300 мг.
съвет : пий си креатина с 50- 75 грама захар мед или глюкоза и зимаи по една капсулка 300 мг само след тренировката заедно с бъркоча от креатин и прости въглехидрати !
ае пийс
25.08.06
20:44
#2
мед декстроза е идеално...ама тая захар я отпиши :wink:
26.08.06
01:46
#3
захарта съм я сложил на първо място защото се намира най-лесно . да всички знаем че не е добре да се хапва захар , но ако не може да си намери мед или глюкоза и това е вариант !