Прословутата зареждаща фаза

29.05.07
23:37

Мисля, че нещо ми убягва точната дозировка за зареждащия период. На опаковката на креатина ми пише, че количеството, което трябва да се поема, се получава като разделя теглото си в кг. на 3. В моя случай това прави 24 гр.  Та въпорсът ми е, това количество трябва да го разбия на приеми за деня или да поемам по 24 с всеки прием. Досега съм направил 3 приема по 20 гр. Един бърз отговор ще ми е от голяма полза.

30.05.07
06:29

1. Зарежда се 4х5гр пръснати през деня, като 2 от тези дози са преди и след тренировка.Това си е прието като стандартно, има хора от които съм чувал да зареждат по друг начин, но няма да го споменавам, че сума ти народ ще тръгнат да го правят.
2. Аз лично съм против зареждането.
3.Аз лично съм против монохидрата при условияе, че има кре-алкалин, Tricreatine Malate (TCM) и Magnesium Creatine Chelate (MCC).

30.05.07
07:29

Чудесно, благодаря.

30.05.07
19:55

казано от emzo на 30.05.07, 06:29:

3.Аз лично съм против монохидрата при условияе, че има кре-алкалин, Tricreatine Malate (TCM) и Magnesium Creatine Chelate (MCC).

Интересно ми е защо си против монохидрата, след като другите изброени са по-силни и се вземат в по-малки дози.Логично е да имат абсолютно същия ефект.По-малко натоварват бъбреците ли какво?

Пробвал съм със зареждаща, пробвал съм и без. Чесно казано, аз не намерих разлика и затова в момента карам БЕЗ.

30.05.07
21:55

По-малко натоварват бъбреците ли какво?

Това и факта, че не задържат вода.

31.05.07
20:59

намислил съм сега след като съм в период на 4истене да вкарам и креалкалин в режима ми как ти се струва

31.05.07
21:06

Повече от добре, лично при мен при НВД с 70-80гр въгл. имаше прираст на лежанката с 10ина кила.

01.06.07
13:45

Препоръчайте някой креалкалин и съответна цена :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1