Добре ли се храня според вас ?

31.07.08
18:51

Така, тренирам от скоро, целта е да стопя мазнините в коремната област (шкембето :) ) и да кача  мускулна маса.
На 17 съм - 1.68-1.70 висок 60-62 килограма.

Сутрин ям Овесени ядки с плодов сок към 9-10 часа
След това към  3-4 цели яйца - 12-13 часа + домати и/или Маслини (може и лук или нещо такова) (Яйцата са бъркани на тефлонов тиган)
Консерва риба тон в доматен сос 15-16 часа + домат
(Понякога разменям местата на рибата и яйцата зависи какво ми се яде).
Пилешко месо на скара или пушено свинско филе (някакво месо) + Домати/краставици... 19-20 часа

Спрял съм всичко тестено и тн. Много рядко пия газирано, гледам да пия поне 2-3 литра вода.
Тренирам така : http://www.bb-team.org/workout/1465/
Като преди да започна правя 15-20 минути на степера да се раздвижа, и накрая завършвам с 2-3 серии коремни преси до отказ ( къси на някаква машина под ъгъл за преси не знам как точно се нарича) (Тренирам от доста скоро)

Какво мислите :)

Темата беше редактирана от Madboy на 31.07.08 19:03.

1) Вкарай някакъв протеин към закуската.

2)Аз лично бих заменил сока от овесените ядки със кисело мляко, но не мисля че ще навреди толкова много при положение че е със закуската.

3) Внимавай със жълтъците

4) според мен са ти малко мазнините - прибавяй по лъжица зехтин към салатата, може и ядки да хапваш по някое време.

Мнението беше редактирано от Даниел Ненков на 01.08.08 14:43.

01.08.08
15:35

Какви ядки да ям, фъстъци ( кашу ) ? И под формата на каква храна да вкарам протеин в закуската ?

ядки - кашу, бадеми, лешници (сурови). А иначе аз сутрин гледам да ям или белтъци или някакво пушено месо (пуешко, пилешко) нещо такова

01.08.08
16:18

Това пушеното не мисля , че е добър вариянт, може печено да бъде, но едвали овеса ще си върви с месо точно сутрин.По-добре яж извара или си вземи някаква суроватка!

хаха, пушено месо с овесени ядки наистина не се връзва много, аз го хапвам на сандвич, съвсем забравих че @Madboy яде овесени ядки. Иначе малко в повече идва солта, ама точно сутрин не ми се пече месо :)

01.08.08
16:31

Да....и в кашуто има повече въглехидрати в сравнение с бадеми,орехи,лешници...не са много подходящти!Гледай ядките ти на ден да не са повече от 30гр.

01.08.08
16:33

Овес - Месо, ям всичко, в всякакви количества стига да си заслужава ;)
Ще си потърся сурови ядки ( тези дето се продават в пликове разни фъстъци май са печени ? )
А аз не винаги ям овесени ядки (мюсли) понякога ям яйца, понякога месо, но когато няма друго в хладилника, си имам едно пакетче овесени ядки - мюсли.
Чудя се, дали е добре,че съм спрял въглехидратите на 90%, дали не е по-добре 1-2 филийки хляб на ден, от колкото без никакви въглехидрати ?

Мнението беше редактирано от Madboy на 01.08.08 16:36.

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1