Isosport мнения

09.03.11
22:33

Днеска като си седях на мястото където ядем в училище разбрах ,че се продава Isosport и искам да ви питам дали има някакъв смисъл от него действа ли добре на мускулите или е вятър работа.

09.03.11
23:43

Това не е ли просто въглехидратна напитка за издръжливост?

10.03.11
08:43

казано от entwickler на 09.03.11, 23:43:

Това не е ли просто въглехидратна напитка за издръжливост?

http://isosport-drink.eu/

10.03.11
09:08

Смисъл няма почти, а и не си заслужава парите.
За Isosport специално не си спомням, но има много такива напитки и всички са еднакви.

10.03.11
18:22

взех си една опаковка да го пробвам вкуса е точно като на пит бул иначе цената е 0,60 ст

Krasimir Yolov

11.03.11
02:53

Ще ме фанат за... Изотоничния разтвор съдържал 5% въглехидрати. Съдържа 5%, ако е глюкоза и няма нищо друго освен дестилирана или вода със следи на соли. Това връзка между дифузия и молекулна маса нещо е по-пропуснато, а пък за осмоларитет и 270-280mOsm/l да не говорим. Иначе този с L-carnitin изглежда малко по-смислен. Другият си е енергийна напитка и това Изо- в името освен търговски ефект (марка) друг смисъл няма. Ако пиеш от този дето е Energy Drink преди тренировка, имай предвид, че е дехидратиращо (обезводняващо) средство и трябва да поемаш повече течности по време на тренировка. Няма да ти казвам да са “Изотоници”, че хептен ще зацикли темата. А защо препоръчват в сайта си напитка с кофеин след тренировка един Господ знае.
    За цената на енергийната напитка: 80мг - 4ст(1кг кофеин ти е <50лв), 1гр - 5ст (1кг таурин също <50лв), 13% захар на 250мл са 30гр захар - 6ст, Витаминен премикс 0,1гр - 0,5ст (стандартен премикс <60лв/кг), Са - <200mg СаНРО4.2H2O или ( ~20лв/кг) <0,2ст, или калциев цитрат - малко по-скъпо но пак <1ст, Мg- < 200mg MgCitrate < 1ст. Аромат/емулсия или концентрат <5ст/250мл. Та на мене около 22-23ст. ще ми излезе, като на човек, който не пазарува на едро.
"Ти кат моиш направи нещо по-убаво и еФтино!" (отговарям си в аванс). Мога, прявя си за мен и се изявявам като гаден псевдо-комунист и псевдо-еколог, стремящ се да ползва по-малко полимерни опаковки.
На фона на другите Супер-Турбо-Мега-Гига-Тера-Пента-....-класни енергийни напитки, дето чак отбори подържат и състезатели, бих избрал този. Няма да летя в космоса и не ми правят спосорирани (рекламни) изотопни изследвания на метаболизма.
    Извинявам се ако някой се е почувствал засегнат, но развитите икономики от Северна Африка нещо “дънят кочината” напоследък, а като неизползваме полимерни опаковки остава повече за производството на горива.

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1