Лаф моабет - том пети

Темата е заключена.
Прескочи до:

15.07.11
13:48

Йъамъкаши :D :D Иначе

Едно клипче от 9.7.2011г. :D Имало сбирка в двора на едно от училищата и тренирали пичовете. :D Утре ще има също сбирка , обаче доста по-голяма :P Ще е яко :D Дано този път да си донесат хубава камера да записват , че тоя е от някоя VGA камера на телефон :D И аз ще бъда там , и аз ще правя силови набирания, и аз ще правя L-кофички ^_^ :D:D Fk yeah :D

Мнението беше редактирано от George на 15.07.11 13:49.

В България има само два вида ХОРА: “дее*а тоя студ” и “дее*а тая жега”

П.п
Лондон сити, Ню Йорк сити, Токио сити, София гладни...

Мнението беше редактирано от Николай Георгиев на 15.07.11 15:23.

15.07.11
16:52

Много жега бе! :D :D Как да тренирам в тая жега?

Най-дисциплинираното 15-годишно момче в Пазарджик-АЗ! :D

Мнението беше редактирано от Узурпатор на 15.07.11 17:11.

15.07.11
17:15

За карнавала всички бяха с много различни маски - кой зайче, кой лисичка. Сисадминът беше със своята любима маска 255.255.255.0.

Мъж, известен с много си любовни похождения, както при жените, така и при своя пол умира и спира пред райските врати. Свети Петър го спира и както му е редът провежда малка анкета:
- Вярна ли е тази слава, която ти се носи?
- Ами, вярна е...
- А как успяваше при жените?
- Ами как, заговорим се и от приказка на приказка, стигнем дотам.
- Добре, ами при мъжете?
- Ами, пак така, заговорим се и от приказка на приказка...
- Хайде, хайде, минавай, че много се заприказвахме!

При фризьора:
- Да мина ли с машинката и отзад?
- Не, благодаря, но може да минете тила.

Много ще се раадвам ако някой ми каже името на точно тази песен :

Цък

Shazam ми намира някаква : Arias - Espana Mi Corazon която е тя,но пък е някъв микс който не ме устройва,а не мога да намеря нищо друго освен нея.
Soundhound въобще не успя да я разпознае.

Благодаря предварително.

15.07.11
18:23

И мацката ме кефи и песента, ама и двете не знам де да ги намеря :D

Само оригинал микс и Фънкърбой излизат.

тарарам...

Един доктор искал да се избъзика с една бабичка. Бабата я болял коремът, а докторът й казал:
- Честито, бабо, бременна сте!.
- Как бе, синко?!?
- Ако искате, ще ви издам направление за гинеколог, да потвърди ...
Докторът се обадил на другия доктор и му казал да каже на бабата, че е бременна..На другия ден бабата отива с направлението и гинекологът й казал:
- Честито, бабче, бременна сте!
- Ох, синко, на тия години на среднио пръст веро да си немаш!

Aхахах :Д

какво правите бе маниаци... аз ако ви кажа няма ми повярвате ама кажете вие поне какво правите :D :D

SportFreak

15.07.11
22:58

Чудя се как да монтирам някакъв лост на 2 метра от компютъра, за да мога през 10минути да пробвам силови набирания...

15.07.11
23:02

Блея в теУевизоро...смазан! Ти да не би да лъскаш? (пода :) )

@emzo - мадамата e еееекстра! :D

Мнението беше редактирано от Стоянчо на 15.07.11 23:04.

гледам изпита по биология в НСА... и чета в нета за това което ще бъде евентуално на теста или писмения изпит :D от 9 клас не уча биология по програма и работата е кофти от всякъде ...

15.07.11
23:09

Аз гледам “Отчаяни съпруги”. (giggle) Колкото до лъскането...мисля утре да заформя едно такова...(giggle)

Отчаяни съпруги ми е любима сапунка... Сюзън е голяма сладурана (inlove)

15.07.11
23:17

казано от kristiancho на 15.07.11, 23:09:

Отчаяни съпруги ми е любима сапунка... Сюзън е голяма сладурана (inlove)

Ааааа, верно ли? :D Уникален сериал! И на мен ми е любимка.:P Освен,че е много сладка, е и много шантава и доста прилича на мен. (giggle) А другата ми любимка е Габи (Ева Лонгория) еее, няма такава красива жена!!!
П.П. Айдеееееее, почнахме да обсъждаме и сапунки...не е добре работата. (giggle)

:D :D ами скуката кара хората да правят и такива неща :D Ева си е невероятно красива но все пак както каза Сюзън е много шантава и сладка... Сега дали и актрисата е таква в живота незнам но определено такива жени като Сюзън ( героинята ) не се срещат никак никак често. :(

15.07.11
23:21

Що за идиот трябва да си за да си купиш нещо преди 1 седмица и днес да решиш, че искаш да похарчиш близо 3х по толкова за по-хубавия му еквивалент?! Thats me, да се е*а в близнака :D

зависи какво си купил ?! :D .. тааа какво си купил ? :D :D

15.07.11
23:32

ново колело...

15.07.11
23:39

казано от Стоянчо на 15.07.11, 23:21:

Що за идиот трябва да си за да си купиш нещо преди 1 седмица и днес да решиш, че искаш да похарчиш близо 3х по толкова за по-хубавия му еквивалент?! Thats me, да се е*а в близнака :D

Ако под “близнака” имаш предвид зодията...нема да се плашиш, нормално е. Демек, от зодията е. :P Слушай кака си.(giggle)

15.07.11
23:41

Мхм от зодията е, също така и е от това че Mарс не в позиция на Венара и галактическото подреждане не в синхрон с астрологическите преподреждания не космическите енергии :D :D :D
Астрологията за мен е най-голяма глупост...щото зодията ти била такава и ти ще си такъв го ева :D

и аз смятам, че зодияка са измислен от хора които си нямали работа... само, че ако отворите да прочетете нещо за Козирог на 99,9% е вярно за мен :D незнам защо така ама е факт. :D

Мнението беше редактирано от Кристиянчо на 15.07.11 23:48.

15.07.11
23:50

Защото каквото и да прочетеш за която и да е зодия, можеш да намериш допирни точки със себе си :D Глупости са това...имам познати дето казват, ааа днеска хороскопа каза това и това - няма да ям еди какво си и няма да правя еди що си - и аз стоя OMG… :D

Brute

15.07.11
23:55

И аз съм на мнението на Владо,като малък познавах момче,което беше родено на същата дата,същата година и в почти еднакъв час с мен,а бяхме коренно различни.Виждал съм двойки,които според зодията трябваше да са се избили :D,a имат бракове по 10-15 години,всичко е до характер и възпитание.

head_hunter

15.07.11
23:59

казано от kristiancho на 15.07.11, 23:47:

и аз смятам, че зодияка са измислен от хора които си нямали работа... само, че ако отворите да прочетете нещо за Козирог на 99,9% е вярно за мен :D незнам защо така ама е факт. :D

Току що шансовете ти да ме наследиш във форума се увеличиха многократно - една зодия сме :D

Много сте прави!!!

16.07.11
00:17

По-добре да си говорим за протеини и тренировки, а? :D :D :D

16.07.11
00:20

казано от gips на 15.07.11, 23:32:

ново колело...

Не, колелото и да искам, не мога да си позволя сега да дам няколко хиляди за по-хубаво. Аксесоар по колелото е ;)

казано от head_hunter на 15.07.11, 23:59:

казано от kristiancho на 15.07.11, 23:47:

Току що шансовете ти да ме наследиш във форума се увеличиха многократно - една зодия сме :D

ЙЕААААА (party) трябва би обаче тържествена церемония като рицарите... защото ни е с теб сме рицари Хед... пазим хората от злите сили на плажните :D

16.07.11
09:14

Крис, ти спиш ли в тоя форум, бе момче? :D
Добро утро на тези, които са станали! :P

преди малко се събудих и аз иначе ДА :D :D

SportFreak

16.07.11
09:21

“За да станеш наистина добър в нещо, трябва да се вманиачиш в постигането му!”

16.07.11
09:21

Че какво му е на форума?! Много удобно местенце за спане си е :D

казано от Синдел . на 16.07.11, 09:14:

Някои вече хапват за втори път днес... (sun)

16.07.11
09:33

казано от Кольо Пияндето на 16.07.11, 09:25:

казано от Синдел . на 16.07.11, 09:14:

Някои вече хапват за втори път днес... (sun)

Кааак не те мързи? :)

казано от Стоянчо на 16.07.11, 09:33:

Кааак не те мързи? :)

При мен гладът е един от най-мощните мотиватори. (blush)
Мързи ме, естествено, ама като застърже шкембето - задвижвам се...
Е, да се разберем - не съм станал сутринта, за да си приготвя гювеч с 5 вида месо, патица по пекински + фондю с пилешки хапки, мариновани в портокал, розмарин и индийско орехче... Ръбам тука военните запаси. (giggle)

Други пък хапваме тепърва. :) Цяла вечер не можах да заспя, та в 05:00 реших да ставам и да не се мъча. В 8:30 ходих да потичам - 20 минути. Като премазан съм, като се има предвид, че не съм спал. Ще трябва да се държи до довечера, че утре трябва да съм на линия за тренировката, а и след някой-друг час - второ кардио.

аз пък хапнах около 150гр. ориз с около 120гр. пилешко филе ама още не съм заситен до доволна степен... след малко ще вкарам един анаболен банан :D :D

Прескочи до:
Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1