Веселин Дойчев

Прескочи до:

казано от Веселин Дойчев на 21.11.16, 20:50:

Имам една позната дет рисува фланелки с темперни бои и искам да и дам да ми нарисува нещо манияшко ,например някаква графика или рисунка с deadlift . Не мога да намеря подходяща. Ако някой има някакви предложения нека постне нещо ... Благодаря :)

Сигурен ли си, че става въпрос за темперни бои?
Ако да, то моят съвет е да използва специализирани за текстил, ако искаш рисунката да издържи по-дълго време. :)

Предлагам като картинка нещо подобно на прикачената, но:
- черепът да е по-красив
- лостът и дисковете да са по-реалистични

Успех, Веско!!!

Благодаря ти Рони ! Със сигурност не са темперни бои...нещо подобно е . Момичето с това се занимава и боята наистина държи много здраво.
Състезанието мина и съм доволен от него . Слава Богу този път всичко беше наред и нямаше изненади . Да се надяваме ,че съм счупил каръка най-накрая . Омръзна ми от нелепи неща да завършвам с 20-30кг по- малко от максималната ми тежест . Като организация бяха перфектни , яка атмосфера , приятелска среда и големи щанги ! Конкуренцията също беше убийствена ,опитите се тамънеха до последно и се дебнехме кой , кого ще наиграе. Важното е че ги надхитрих и успях да стана Абсолютен шампион на състезанието с лично тегло 101.4кг и вдигната щанга 352.5кг .Определено съм доволен ,че и това не ми беше максимума ...с 360кг нямаше да имам проблеми,но трябваше да се играе на по-сигурно . Имах право на 4ти опит,но скъсах мазол и се отказах да експериментирам . Мисля ,че си изиграх картите правилно . Много хора ми се зарадваха и дойдоха да ме поздравят ,отново казвам чудесна атмосфера !!!
За градчето нямам думи .. все едно бяхме  в приказка . Къщичката в ,която бяхме  беше много приветлива и топла . Хазяите перфектни хора ! Тази година е това догодина живот и здраве продължаваме напред с нови сили и нови рекорди :) Благодаря за подкрепата !

https://www.youtube.com/watch?v=JqiQkwRD264&feature=youtu.be

Лудница си!!! Браво!!!!!!

Нямам много време да пиша ... В момента се готвя за world cup GPC в Сараево на 1 април . Подготовката върви нормално ,надявам се всичко до края да протече нормално !
теглото ми 100кг
днес напънах малко повече ,но за съжаление след като заключих щангата скъсах мазало ,просто лош късмет ! Има още близо месец ..
на щангата са 360кг (мой личен рекорд)
https://www.youtube.com/watch?v=Wky9G3zn3Ag&feature=youtu.be

Звяр! :)

Здравейте ,
Ще се опитам да съм редовен . Този форум тук винаги ми е бил слабост и не мога да го изоставя с лека ръка 🙂)) В момента тренирам просто да подържам  някаква форма . От януари ще почна подготовка по трибой за предстоящите състезания,но до тогава ще се постарая ,за да мога да почна подготовката си от висока база . Да речем ,че в момента правя подготовка за подготовката 🙂  За първи път си взех толкова много хранителни добавки( не се усетих да си ги купя от тук ,за което ме е яд много ) ....таурин,креатин,глутамин ,магнезий , ecdytestosteron , протеин . Нека ако някой е пил в такава комбинация или подобна на нея  да сподели мнение . В момента съм 97кг и сила— клек 220 , тяга 305 —310 и лег не правя от мн време ,но 140 ще ги напраВя. Това са резултати без добавки диети и т.н.  До януари ще видя до къде ще стигна 🙂
Поздрави!!!

15.09.17
14:15

Ще е интересно, както винаги. 🙂 Добре дошъл отново!

Храна ми бе ужасна тези дни . Днес потренирах малко ...
Тяга конвенс и сумо ги правих паралелно . Една серия конвенс веднага след това сумо .
1по6,4,2,1,1,1,1,1 — 70кг,120кг,150кг,180кг,210кг,240кг,270кг,300кг(неуспешни и на конвенс и на сумо )
Не можах да ги заключа тези 300 много ми натежаха при заключването и не съм ги и напъвал кой знае колко .... Не исках да рискувам от контузия и да се изцеждам максимално....безсмислено ми се видя . Дори мисля да не ги слагам повече ,ще правя тяга винаги след клек и повече от 280кг не мисля да слагам в този период . Това е от днес ...Утре малко клек и лег с допълнителни упражнения и така .

Мнението беше редактирано от Веселин Дойчев на 20.09.17 21:15.

Клек
1по6,4,2,2,1,1—70,100,120,150,180,189
Лег
1по4,4,2,1,1 —70,100,110,120,130кг
Разгъване на скрипец с въже —трицепс 4по 8
Сгъване с дъмбели —4по8

Сумо тяга
1по8,2,1,1,1,1 —70кг,120кг,170кг,220кг,270кг,300кг този път излезнаха и то с поне 10кг аванс . Мислех да не ги.слагам ,но се.почувствах добре и стана екстра
Клек 1по 8,3,2,1,1,1,1,5—70кг,100кг,120кг,140кг,160кг,180кг,200кг,120кг  всичките ги правех на пауза .

Здравейте приятели 🙂)))

02.09.19
09:11

Здравей, шампионе!

Кажи, че пак ще си водиш дневник. Ще бъде интересно. 🙂

02.09.19
13:45

казано от Веселин Дойчев на 01.09.19, 20:33:

Здравейте приятели 🙂)))

Добре дошъл отново, Веско! 🙂

Здравейте приятели ,не бях писал от много време тук и сигурно много от вас са ме забравили🙂 Не съм тренирал от юни месец поради лични проблеми и болки в коленете.Свалих 12кг и е време да се стягам и да започвам по малко да напъвам ,защото ме чака много работа . Направих си операция на коляното преди 5 дни и сега се възстановявам. Миналата година вдигнах 380кг тяга с екипировка на лично тегло 103кг .Тази имах по големи планове ,но за съжаление коленете ме предадоха и не можах да достигна нужната кондиция на краката ,за по голяма гира от 380 и останах на 360кг. Сега мисля ,че са добре и за догодина силно се надявам да вдигна 400кг . Ще започна отдалеч с подготовката и по етапно 🙂

Прескочи до:

Гарантирано по-добри резултати след едва 30 дни!

Виж услугите ни
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1