Лаф моабет - осма серия

Темата е заключена.
Прескочи до:

казано от Вероника Налбатска на 16.04.16, 13:18:

Бате Емчо, не си готов. :)

Защо избра точно лег пресата?
По-добре е, след като не можеш да клякаш с щанга на гърба, да подбереш такова движение, което отново да е разновидност на клека и да е със свободни тежести.

Сподели с какво разполага залата ти, може да се измисли нещо. Или пък разгледай този раздел: http://www.bb-team.org/trenirovki/exercises (виж упражнения за бедра, седалище)

благодаря за съвета Вероника.
Оказа се че мога да правя клек с щанга зад врат консултирах се с момчетата от залата и те ми обясниха как те го правят :)

Вчера си купих филе от пангасиус и днес гоизхвърлих. Ама който не се
Интересува така се получава, няма такава га..ст просто !

Мнението беше редактирано от Бате Емчо на 17.04.16 08:21.

1-ви ден
-повдигане на щанга от лег 4*8
-флайс с дъмбели 3)8
-повдигане на дъмбели от лег 3*8

-бицепс сгъване с щанга от стоеж 3*8
бицепс сгъване с дъмбели 3*8
-концентрирано сгъване за бицепс с дъмбели 3*8

-коремни преси 3*20

2-ден почивка

3-ден
-гребане с щанга 4*8
-дърпане на горен скрипец 4*10
-мъртва тяга 4*8
-долен скрипец 3*10

-трапецовидно повдигане на рамене с лост 3*10
-изтласкване на щанга от лег с тесен хват 3*8
-френско разгъване 3*8
-трицепсово разгъване на скрипец 3*8
-сгъване на предмишница 3* 15

кардио 15 мин.

4 ден почивка.

5-ден
-раменни преси с дъмбели от седеж 3*8
-повдигане на ръце в страни 3*8
-повдигане на щанга до брадата (вертолет) 3*8

-лег преса 4*8
-клякане с щанга зад врат 3*8
-бедрено разгъване 3*15
бедрено сгъване 3*15
повдигане на пръсти 3*15

-коремни преси 3*20

-вертикално повдигане на краката от стенд 3*20

6 - 7 ден почивка

това ми е седмичната програма която взаимствах  от сайта, но като се има предвид че съм начинаещ според вас добре ли е за мен това натоварване или трябва да вкарам още нещо ?
или пък да заменя с друго

20.04.16
16:04

Работният обем не е малък,  ти си знаеш най-добре, аз не бих вкарал нищо допълнително

баси, 130 кг на 192 см и вади извънземен спринт

https://www.facebook.com/yeonwoo.jhiGB/videos/1713627025561167/ :D

казано от Ice Mountain на 20.04.16, 16:04:

Работният обем не е малък,  ти си знаеш най-добре, аз не бих вкарал нищо допълнително

баси, 130 кг на 192 см и вади извънземен спринт

Благодаря ти !

21.04.16
21:34

О, мъдрост!
http://xcombg.net/index.php?topic=904.msg36156#new

От няколко дена закусвам овесени ядки около 100 гр.+ прясно мляко или кисело мляко около 200гр.
Обаче от 2-3 дена насам взех да чувствам като че ли тежест в стомаха получавам и газове,дали се получава от овеса не мога да разбера, има и друго че не го оставям да се накисне от вечерта а го консумирам горе- долу 30 мин. след като го залея с млякото. Стомаха ми е подут през целия ден после. Сега съм си накиснал от тая вечер че да пробвам, ако и утре съм пак така ще сменям закуската примерно с варени яйца+сирене. Някой имал ли е подобен дискомфорт

21.04.16
22:55

В случай, че не знаете как да броите повторенията си :D

казано от Бате Емчо на 21.04.16, 22:01:

От няколко дена закусвам овесени ядки около 100 гр.+ прясно мляко или кисело мляко около 200гр.
Обаче от 2-3 дена насам взех да чувствам като че ли тежест в стомаха получавам и газове,дали се получава от овеса не мога да разбера, има и друго че не го оставям да се накисне от вечерта а го консумирам горе- долу 30 мин. след като го залея с млякото. Стомаха ми е подут през целия ден после. Сега съм си накиснал от тая вечер че да пробвам, ако и утре съм пак така ще сменям закуската примерно с варени яйца+сирене. Някой имал ли е подобен дискомфорт

Може да е от прясното мляко. Аз установих, че прясното мляко, когато е повече от 100-на мл ми причинява дискомфорт, докато от овеса нищо ми няма.
Опитай да си свариш само овес с вода, за да видиш как ще подейства.
Също опитай и само мляко как ще ти подейства.

Имай предвид, че обикновено дискомфорта се проявява поне 3-4-5 часа по-късно.

казано от Alexander Krastev на 22.04.16, 09:39:

Може да е от прясното мляко. Аз установих, че прясното мляко, когато е повече от 100-на мл ми причинява дискомфорт, докато от овеса нищо ми няма.
Опитай да си свариш само овес с вода, за да видиш как ще подейства.
Също опитай и само мляко как ще ти подейства.

Имай предвид, че обикновено дискомфорта се проявява поне 3-4-5 часа по-късно.

Точно! не се появява веднага
Да мисля да опитам и по този начин

22.04.16
13:37

Честит ден на земята :)

22.04.16
16:45

само да кажа
протеин + кисело мляко = priceless

казано от umad brah на 22.04.16, 16:45:

само да кажа
протеин + кисело мляко = priceless

Имаш предвид че не би трябвало да имам проблем, или че не е от това

90

24.04.16
17:45

Батко ви е пиян от обяд и да му лапате ***.

Модерация: нарушение на точка 4.2 от условията за ползване на форума!

Мнението беше редактирано от Вероника Налбатска на 24.04.16 18:15.

Батко ни да си мери приказките.
Да, дори и в лаф моабет-а.

Браво на батко!
Който пие
Аз не пия ;)

24.04.16
20:35

Прясното мляко е враг на колита и гастрита, по-добре е да го спреш. Или пък да си ходиш с метеоризъм и спазми в корема :x

Вече го спрях, спрях и овеса да видя дали от него така ми се образуват газове !

26.04.16
18:34

Я изкажете някакво мнение за Altitude mask/ “Надморско височинната маска”.
Гледам ги в Али- експреса, че са по 19- 20 долара.
Гледам напоследък по разни клипчета, че доста спортисти ги използват. Уж маската помагала за издръжливоста, усилвала капацитета на дробовете и тн.

Теди Илиева

26.04.16
20:50

Има темичка. Виж тук:  http://www.bb-team.org/forums/viewthread/66016

Наскоро пак четох в друга тема, но не я намирам.

Сложих, сварих малко пилешко но бульона така вкусно мирише. Та се чудя дали ако го замразя и после го ползвам, че и пилешкото е хубаво явно и затова не ми се иска да хвърлям бульона.

26.04.16
23:13

В т-нейшъна имаше статия за най-безполезните фитнес аксесоари.
Маската беше на челните места

казано от avitohol на 26.04.16, 18:34:

Я изкажете някакво мнение за Altitude mask/ “Надморско височинната маска”.
Гледам ги в Али- експреса, че са по 19- 20 долара.
Гледам напоследък по разни клипчета, че доста спортисти ги използват. Уж маската помагала за издръжливоста, усилвала капацитета на дробовете и тн.

Пълен цирк е според мен, как една маска дето я носиш само на тренировка ще ти пресъздаде 2 седмици на Белмекен(примерно)

90

27.04.16
12:39

28.04.16
16:01

Сладки са и приживе
... ужас - добре че няма дислайк

Мила

29.04.16
09:54

Днес разбирам за случилото се, но е много жалко. Дано е на едно по-добро място, ако има такова.
http://pia-news.com/napusna-ni-krastao-tyutyundzhiev-vechna-mu-pamet/

Мнението беше редактирано от Мила на 29.04.16 09:54.

29.04.16
09:59

Ужасно :(

90

29.04.16
15:57

Бай ви Сотир българин ли е или грък или италианец ? Бай ви Сотир Булгари ?
Булгари буквално от италиански е - българи.

Мнението беше редактирано от 909 на 29.04.16 15:57.

Винаги като влезна да позяпам форума, се питам тези два въпроса:

1. Хора, които се хранят по над 4 пъти на ден, не получават ли хормонални проблеми? Особено тези с по 9 хранения през 2 часа...

2. Често се повтаря, че няма как да чистиш мазно без калориен недостиг, както и че няма как да качваш мръвка без калориен излишък. А ако закова на неутрален баланс, идващ от качествена храна, и не се пестя в тренировките, какво да очаквам?

Теди Илиева

29.04.16
18:38

казано от Сгазен Помияр на 29.04.16, 17:23:

...
ако закова на неутрален баланс, идващ от качествена храна, и не се пестя в тренировките, какво да очаквам?

Очаквай да станеш мега як батлан :)

29.04.16
19:07

казано от Сгазен Помияр на 29.04.16, 17:23:

2. Често се повтаря, че няма как да чистиш мазно без калориен недостиг, както и че няма как да качваш мръвка без калориен излишък. А ако закова на неутрален баланс, идващ от качествена храна, и не се пестя в тренировките, какво да очаквам?

Ако имаш повечко излишни мазнини, може да ре-композираш леко, т.е., да свалиш малко мазнини и да качиш мускули. Но ще е доста бавен процес. Аз бях направил нещо такова преди 12-13 години, като поднових тренировките след почти две години прекъсване. Теглото ми почти не мърдаше (варираше в леки граници от 1-2 кг.), но видимо бях поизчистил и качил мускули за няколко месеца. Нямам обаче точни записки от тогава, нито съм следял калории, така че това са субективни усещания.

01.05.16
02:13

Това с честотата на храненето мисля че тепърва ще търпи много нови/стари “открития” ... и аджеба, от какъв зор тялото ще пълни запаси в мастните депа ако ще очаква хранене след 2-3 часа??? Да не се окаже накрая че сме “предвидени” да се храним 3-4 пъти седмично
Само си размишлявам

01.05.16
02:27

Тялото нищо не очаква, то не знае кога ще е следващото хранене, просто обработва това, което му даваш в момента, и го ползва за енергия, а което не използва на момента, евентуално отива в запасите. Съответно, ако няма налична храна, прибягва до тях. Прост механизъм за оцеляване, еволюирали сме в среда, където храната не винаги е била налична.
Мастните запаси постоянно се пълнят и празнят - многократно през деня. Важно е на края каква ще е сметката, т.е, дали ще е на плюс или на минус.

01.05.16
19:37

Дам - датчик за препълване не е предвиден ;)

02.05.16
10:35

Тренираща джадайка

http://acidcow.com/famous/80336-daisy-ridley-is-stepping-up-her-training-game-for-star-wars-episode-viii-6-gifs.html

02.05.16
17:14

Плача... :D .

Прескочи до:
Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1