Life Is for Living !

Прескочи до:

Привет!
Предвид факта, че постоянно вися в бара и детския кът и ходя по пазни джъмбота и борси , успявам да тренирам веднъж седмично, а пролетното почистване е мираж
Както и очаквах ни оставят и бара да го менажираме,  щото съдружника ни открива нов на плажа в Аспарухово
Та не ни е скучно
Петък тренирах
4 х 8-10-12-20
Цяло тяло обичайното ми
Вчера 4 часа и половина в Джъмбо. Сама с 2 гигантски колички от които не се виждах 😀

Понеже бяха взели един октопод за проба на рецепта, но на другите не им хареса, два дни вечерям ощтопод салата и тук там басмати и картофи. Семки малко, ягоди и водка в нормални количества
Днес отново имам детски рожден ден така че почивка няма да има

Тренерах вчера и се смлях от честене
Трен
4 х 8-12 и 30 за корем
Еностранно гребане
Флайс
Тяга на 1 крак
Отпад с майгери
Стратични напади
Предно рамо
Задно рамо
Чуково
Френско
Крънчове колело

По обяд огладнях и ясох 5-6 слим оризовки с пастет от тон
Е няма такава гадост
Повече от тия фуражи тяма да вкуся. Поду ми се корема, кикелини къркорене 🤮🤮🤮

Легнах малко
После на кръчмата
Мешана салата, пил филе на скара с няколко варени картофа, малко водка , малко бяло вино
Вкъщи, семки с филм и ред линд с цял лешник
Имаме нав телевизор и се смляхме от филми
Да чукна имаме ивенти до 1 юни. Може и повече де

Вчера тренирах , разбира се и чистих. Малкят пак със сопол и пак няма да е на градина, тъй че каквото чистих тва е. Растат му зъби всъщност. Всеки момент ще започне да ги сменя и ще стане от смешните шестгодишни беззъбковци 😂
Трен
4 х 8-12-20
Двустранно гребане
Флоор прес
Странични напади
Странични отпади
Арнолд прес
Странично рамо
Бицепсово сгъване
Френско
Хиперекстензии на шв топка
Крънчове с крака върху шв топка

На обяд мини зелена салата с рулца от раци и 20 гр царевичен”чипс”
После в бара
Детският кът беше фул ихуу
2 малки водки, половин чист цезар, малко салат калмари, рибно кюфте, брускета
Вкъщи дояждах. Гладна си бях
Оризова”вафла” и много малко спагети с песто

Днес е официалното откриване на детски кът и ражден ден на мъжът
До 17.00 ще съм фея, после вещица 😂😂😂

Привет
Събота екшън, купон, глад и тъй
Чак към 2 хапнах цезар ипосле вкъщи малко спагети с песто
Водка пих, то ясно
Неделя почивка
Повечко храна
И малкия пак не е на градина. Днес ще го водя на УНГ, но ми е ясно че секрета е от никненето на зъба
На курбан сме надвечер
Ще тренирам утре

Мнението беше редактирано от karfi4ka на 07.06.21 19:19.

Привет!
Сбит отчет.
Бачкане, тук там тренировки, леко ядове и нерви, поради зле възпитани деца и родители, че и познати са.
Само дето явно не ме познават достатъчно, за да им е ясно че правилата в бара и детския кът важат за всички без изключение. Та шокофредотата и лайнъочете си ще си ги пият и ядат навън и ще си трошат играчките вкъщи.
Вчера първи плаж.
Дребния му е паднал имунитета от зъбите и някакъв микроорганизъм, който иначе си е обичаен за носоглъдката се опитва да става зъл. Но оправяме се и утре е на градина. Метнах го пак рибено масло, бета глюкани, бъз и вит с и слънце и море
Храната е прилична,но пак съм се ощърбила
Прилагам снимка от “възпитанието” на въпросните деца.

Вчера тренирах
4 х 8-12-20
Двустранно гребане
Флайс
Арнолд прес
Странично рамо
Чуково
Френско
Странични напади
Странични отпади
Крънчове

Цял ден в движение
Вечерта на ресторант
Страхотна кухня. Собственикът всичко  прави сам. Изнервил се на лигавите мрънкащи готвачи и сервитъори и си бачка с жена си
Ядох салата с пушена съомга, няколко пържени бейби калмари,1 и половина филия хляб от Пулия. Италиански страхооооотен наръсен със зехтин и риган
Вкъщи доизядох спагетите на малкия щото и те бяха уникални
Розето също
Абе чудно беше
Даже и арката с балони ми подариха, да не надуваме за следващите мероприятия

Честих 3 часа бяня
Правих проекти за печатната реклама
Пазарих
Тренирах
4 х  8-12-20
Едностранно гребане
Флоор прес
Тяга на 1 крак
Предно рамо
Задно рамо
Бицепсово сгъване
Трицепсово разгъване
Напади в статика
Странични напади
Коремни належанка с тежест

Адскш ми е зле на стамаха тези дни и на всичко отгоре все съм гладна

8.00 кафе
После 1 час изпразвах барбарона от перлита, за да го изпера. Адски дасадно пф
После бянята
13.00- пакет царевичен “чипс”
Опит за дрямка но не
15.00 тренирах
После позар
18.00- малка водка
19.00- салата с риба тон, малко салата калмар, малко басмати, няколко пържени тиквички
После оризова “вафла”  и 1 тофии

Напрягат ле тука някви хора
И в тая връзка

Мнението беше редактирано от Деница Малковска на 27.05.21 22:00.

29.05.21
19:16

Здрасти, Дени.
Виж информация за breast implant illness - Когато и да отворя тук,виждам много, ама много от симптомите. Във фейсбук има и група (Без)опасна красота с много детайлни истории. Сигурно една от трите реално полезни групи,които следвам...
Това си е твоя работа и само твоя работа, но го споделих, защото може да е полезно и важно.
Алерган (Макган) и PIP са доказано изтеглени от пазара поради куп грозни причини.
Поздрави ☘️

казано от Atom на 29.05.21, 19:16:

Здрасти, Дени.
Виж информация за breast implant illness - Когато и да отворя тук,виждам много, ама много от симптомите. Във фейсбук има и група (Без)опасна красота с много детайлни истории. Сигурно една от трите реално полезни групи,които следвам...
Това си е твоя работа и само твоя работа, но го споделих, защото може да е полезно и важно.
Алерган (Макган) и PIP са доказано изтеглени от пазара поради куп грозни причини.
Поздрави ☘️

Атомче, да не ни обърка с другото Дени 😂
Аз съм тунингована от 17-18 години с Евросиликон и не кърмих Алек щото не исках поради проблемни зърна. А пък и нямах кърма 🙄
И съм за БЕЗопасната красота👍

Мнението беше редактирано от Деница Малковска на 29.05.21 23:54.

Привет!
Баси седмицата🤕
Бесът ми премина, сега малко мелодрама!
Имахме адската работа тази седмица. Аз фърча като финикиец от 7.00-23.00, та хората доволни от партитата
Обаче аниматорките ми яко ги домързя и си измислиха по един спешен стаж от университета. Едната уж щеше дапокрива другата и бля бла, както и да е. Казаха ми на 3.06 за 7.06 . Можех да не им платя. Без предизвестие тръгват.
Предполагам са очаквали да си поспиват повечко, вместо да търчат след деца

Тренирах днес
4 кръга х 8-12-20
Двустранно гребане
Флайс
Предно рамо
Задно рамо
Сгъване бицепс
Френско
Странични отпади
Странични напади
Хиперекстензии на шв топка
Крънчове

И отново имам детски ражден ден днес с кандидат аниматорките. Без опит са ама знам ли, може и по добре да се справят

Мнението беше редактирано от Деница Малковска на 09.06.21 12:45.

07.06.21
15:05

Да не те разочаровам, но проблема не е в килограмите. На хората просто не им се занимава. Докато имахме бара забелязах, че особено студентите и по-младите хора, просто нямат никаква мотивация. Решили са, че още преди завършване на университета ще бъдат големи началници и ще им се сипят купища пари без да правят нищо и това е. Каквото и да ги накараш да правят по време на работа, им е тежко.

Привет!
Вчера всичко по план. Новите момичета се адаптират.
Интервютата ги правя вече и с родител, за да не стават изцепки като с предишните, да ме наклеветят без да са запознати с реалната ситуация.
Пршятелското отношение и компромисите също ги спирам.
На карате изобщо не знам кога ще ходя. Сенсея сто пъти ме пита. Ще изтърва изпита август.
Съдружниците ни окриват плажен бар и от петък оставаме в намален състав, но пък ще има къде да правим летни банкети.
В движение бях целия ден, после чистихме основно детския кът, после на маса да пробваме на готвача новите рецепти.
И пак заспах в 1
Храна няма до 21.00
После- салата с риба тон, хек темпура с пиперкова редукция, няколко картофа. Вкъщи половин хармоника и ме заболя корема.

Вчера
Тренирах
4 х 8
Едностранно гребане
Флоор прес
Тяга на 1 крак
Арнолд прес
Странично рамо
Концентрично
Разгъване за трицепс
Отпади
Странични напади
Повдигане крака от лег х 20 в серия

Домакинстване след снощното гости, после в бара
Храна
На обяд няколко сирена и кашкавалчета с чери
20.30- салата с риба тон, 2 скариди, няколко грил тиквички и няколко макарона от пробна паста, водка с фреш
Вкъщи доядох хармониката и наколко лешника

Детският кът от днес работи с новия екип. Всичко е дезинфекцирано и подредено. Дъждът се лее изведро следобед и изобщо се чудя лято ще има ли тази година 🤕

Прескочи до:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1