Курсове за фитнес инструктор от BB-Team

АЧ

04.02.14
18:58

Възможно ли е сайта да се разшири още повече, като започне да обучава професионални фитнес инструктори ? Вие какво мислите ?

Темата беше редактирана от Димитър Михайлов на 04.02.14 21:02.

Може би е, но не и в близкото бъдеще предполагам. Плюс това е нужно сертифициране и т.н., което е сложната част.

АЧ

04.02.14
19:10

То всичко хубаво винаги става по-сложния начин, но това не означава, че е невъзможно. Просто правя допитване до администраторите на сайта и да видя какво мнение имат по въпроса, защото сайта е доста известен и е възможно да искат да се обучат доста хора. Идеята е да се разшири до максимум сайта.

Мнението беше редактирано от Ачо на 04.02.14 19:11.

04.02.14
19:17

То сертифицирането е лесна работа. Дай ми един принтер и на всички ще напечатам сертификати.
Проблемът е в качествени лектори и високи изисквания.
Ако искаш качествено обучение, а не двуседмичен онлайн курс, то това струва пари.
Ако искаш да изкарваш само качествени кадри, то ще трябва да държиш високо ниво и да късаш. Тоест ще има много недоволни, че са платили, но не са взели сертификат.
Ако даваш на всеки сертификат си правиш мечешка услуга.

Една фраза от един филм, който харесвам :

“Progress for the sake of progress must be discouraged” :)

10.02.14
15:33

Идеята е много добра.
Въпроса е практическата и реализация да е добра и качествена. Това е трудното нещо - осъществаването и подготовката, но си струва екипа да се замисли над предложението :)

10.02.14
15:46

Съмнявам се това да се случи. За да бъде наистина качествено, изисква доста голяма инвестиция откъм финансов и човешки капитал. Но пък да не подценявам “шефовете” :D. Поне си заслужава да се заложи като дългосрочна перспектива.

Мнението беше редактирано от Петър на 10.02.14 15:47.

Благодаря за начина, по който възприемате BB-Team.

Да знаеш, информираш, обучаваш и сертифицираш други знаещи, е много, много сложен процес. А още по-сложното е приложението на резултатите от него в пазарната ситуация, в която фитнес услугите се намират у нас.

Мотивирани сме да помогнем на онези близо 87% от населението, които все още имат проблем с двигателна активност (или нейната липса). Работим над нещо, което вярваме, че ще помогне за каузата.

10.02.14
22:52

Аз бих посещавал курсове и семинари с лектори от бб-тийм. Според възможностите естествено.

11.02.14
11:13

казано от Димитър Михайлов на 10.02.14, 17:45:

Да знаеш, информираш, обучаваш и сертифицираш други знаещи, е много, много сложен процес. А още по-сложното е приложението на резултатите от него в пазарната ситуация, в която фитнес услугите се намират у нас.

Сложен, сложен, колко да е сложен :)
Тук, визирам екипа, някои от съфорумците и информационния ресурс на BB-Team, има достатъчно хора, данни, опит, с които това да се случи.
Мите, не подценявай нещата и не ги преценяй като последваща пазарна реализация на получилите знанията. Знаеш ли оная китайска поговорка за мисленето за бъдещето ?
Ако се разтърсиш из нета ще попаднеш на един куп недоразумения, наричащи себе си гуру-та, инструктори, диетолози, схемаджии и каквото там още си искаш.
Ти на практика имаш най-голямото интернет издание в България с таква насоченост, пък като че ли ти липсва смелост да опиташ(или поне така звучиш). Не казвам, че ще стане от днес за утре, но е напълно възможно да стане в някакви разумни срокове, 2-3 месеца...

back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1