05.01.06
15:17
Ходех на фитнес и имах доста добри резултати.Преди да започна бях много слаб сега съм в нормалните килограми.Но от 5 месеца не посещавам фитнес залите,нямам време :( .Идеята ми е какво ще ми препоръчате да правя вкъщи поне да запазя малко от мускулите,защото вече всичко започна да се отпуска и да губя килграми :cry: .Правя лицеви опори(3х10),набирания на лост(3х10),кофички-долни(3х 8 ),тренирам трицепс.Кажете също така как мога да тренирам бицепса,вашите предложения за др.упражнения... :)
Ми намери си от някои приател или накарай бащати да ти направи гири някакви ако не трябва да приспособяваш всевъзможни глупости с който можеш и да си губиш времето, но за предпочитане поне едни дъмбели доста работа биха ти свършили.
и прави повече лицеви опори,малко са 3х10 примерно 3х20 или 3х30(ако можеш).най-лесно за бицепс/трицепс е да си купиш лост с тежести или да си направиш, а ако си купиш гири ще може да правиш за всички муск.групи,същото така яж повечко за да не губиш кг.
06.01.06
11:36
#3
имам дъмбел 15кг,някакви др.упражниия...
Не става с един дъмбел поне да беше разглобяем .Намери си още тежести един лост за щанга - това е минимумът
06.01.06
12:41
#5
Или си направи сам, защото тежестите за лост са по 2,5 лева на килограм, отделно лостовете са по 100 лева ...