01.09.04
09:49
щото няма да заякне. Хе - хе.
В новия Мускули и Фитнес пише, че нивото на свободния тестостерон се определя най-лесно по сутрешната ерекция. Ако два дни под ред не се събудиш надървен значи нямаш свободен тестостерон и няма смисъл да се блъскаш напразно. По - добре първо да стимулираш с Трибулус терестрис или Екдистен.
Та в тая връзка трябва да си призная, че аз от време оно не съм имал сутрешен ку*одръв и искам да ви питам при вас как е. И какво сте направили по въпроса. :lol: :lol: :lol: :lol:
Цензура!
vanisher
01.09.04
10:11
#1
Както вика дедо Стефчо:
Зимаш една кофа да са олабиш и си готов. Вече не ти е надървен :)
Ужас. Как може да вманиачавате до такива дребни нещица....
Ами гледайте повече порно картинки да ви се дига тестото. Да ви дам ли линкче :) Няма нужда да ми благодарите :)
Става въпрос за сутрешната ерекция, точно като се събуждаш да ти е прав и здрав.
Например аз си знам, че имам нощни ерекции, обаче баш сутринта си ми е паднал, а това е много лошо.
И изобщо не дребно нещо. Тестостерона е най-важния фактор за покачване на мускулна маса.
Мен ми е важно да ми става кога ми требе :)
Бал съм ги тия глупости. Дигай здраво и да не ти пука :)
[quote author=“D3BEP”]Както вика дедо Стефчо:
Ами гледайте повече порно картинки да ви се дига тестото. Да ви дам ли линкче :) Няма нужда да ми благодарите :)
Бах аз се чудя що съм толкоз як :D :D :D . Мчи аз са спуквам от порно ве :D :D :D :D :wink:
Нещо не ви разбирам. В крайна сметка имате ли сутрешен хейодръв или не? :lol: :lol: :D :D
[quote author=“Pepper”]Нещо не ви разбирам. В крайна сметка имате ли сутрешен хейодръв или не? :lol: :lol: :D :D
Въпросът ти не е поставен коректно.. Има много “АКО”.. включително и какво значи за теб “сутрин”.. защото аз например не ставам по-рано от 13.00!! Има период от денонощието в което свободният тестостерон е най-високо. От друга страна количеството тестостерон се регулира и един здрав човек поддържа нормално ниво, а не понижено или завишено.
01.09.04
19:54
#8
Аз имам следобеден - това как си го обясняваш? :)
Абе кви са тия глупости бе :twisted: :twisted: Ако го нямаш га ти трябва едва ли е от вдигането...на тежести.Явно сериозен проблем :lol:
02.09.04
14:45
#10
Сутрешният ку*одръв не е от друго, ами от мокри сънища....
Цензура, DK
Розовите сънища имаш в на предвит ! Щото морки се казва на нощното напикаване маи .
по-здрави
02.09.04
17:28
#12
Леле батка не питай.... най-накрая някои да засегне болната ми тема... Та да се оплача значи :) ... аз пия мн вода напоследък и логично ми идва да правя едно нещо което следва от това ;) Освен това спя по корем (тоест сутрешния к*родръв ми е леееко неудобен ;) )... но ме мързи нечовешки и рано сутрин не ставам преди комбинацията от двете да е станала непоносима (от к*родръва и естествените нужди). Е в крайна сметка комбинацията от “олекотяването” в тоалетната с въпросната тема просто не желая да описвам ;) Това в кръга на майтапа разбира се :) (не че не се случва де)
05.09.04
14:51
#13
хайде първо разберете защо се получава сутрешна ерекция... това няма абсолютно нищо общо с тестостерона. Това се получава заради задържането на уринирането... като се изпикаете не ви ли спада бе?!?!
Мислете!
05.09.04
15:04
#14
Така си е. Само в добавка мога да кажа, че спада и от други работи :lol:
Всъщност, мисля че е време да почнем да си филтрираме инфото. На мен тази тема ми идва малко като базик и затова си приказвам така, но...
За развитието на тялото основно значение ще има храненето и тренировката. Време е да престанем да обръщаме внимание на всяка щуротия, пусната от някого някъде. Тъй, де. Сигурно даже професионалните културисти не обръщат внимание на такива дивотии, даже и верно да имат някакво значение, а ние ги правим предмет на оживена дискусия. Не е толкова страшен тестостерона при ***одръв, нито пък жените като въобще нямат *** за одървяне и да не могат да тренират :)
По тая логика първо да си го надървим, и после да ходим да вдигаме. И от време на време да го лашкаме за да не спадне - хихик :oops:
Темичката е само за забавление според мен, не за сериозна дискусия
[quote author=“D3BEP”]По тая логика първо да си го надървим, и после да ходим да вдигаме. И от време на време да го лашкаме за да не спадне - хихик :oops:
Прав си D3BEP! Само виж колко мацки винаги има около Кирил Вълчев в неговото предаване?! Те са там за да му го държат винаги надървен :lol: :lol: така няма нужда да прави простотии по време на предаването :wink: :lol:
Аааа сега вече си обяснявам защо няма толкова КУРави жени колкото мъже :D :D :D
Евалла за тая тема!Сутрешният ку*родръв се получава именно защото в сутрешните часове е най-високо нивото на тестостерона!!!Обаче лекарят(оплаках му се, че имам постоянен ку*родръв) ми обясни, че при не всички е така(имам предвид сутрешния к-дръв) и ако липсва(к-дръва сутрин) нема место за притеснение.Знаете поговорката - ранно пиле, рано ку**дървее!!!
[quote author=“Freddie”]Евалла за тая тема!Сутрешният ку*родръв се получава именно защото в сутрешните часове е най-високо нивото на тестостерона!!!Обаче лекарят(оплаках му се, че имам постоянен ку*родръв) ми обясни, че при не всички е така(имам предвид сутрешния к-дръв) и ако липсва(к-дръва сутрин) нема место за притеснение.Знаете поговорката - ранно пиле, рано ку**дървее!!!
хахахахахахахаха :)) сутришния ку*о дръв рулира ве !! кофтито е ,че пичето може и да не иска да го будиш тогава
по-здрави