Колко пари ви струва диетата/храната на ден ?

17.06.08
15:16

rтs

Темата беше редактирана от Oldboy на 28.03.11 04:01.

17.06.08
15:33

Добавки - не ползвам.
Храна - около 8-10лв на ден..толкова пари имам сега - толкова давам за храна :)Лично смятам, че с 15лв на ден можеш да си направиш перфектен режим, с който няма да са ти нужни никакви добавки.

Аз се дразна мн деа ядем кво маика ми напраи :) се1 като напраи пиле нещо хубаво аз го изяждам на момента и не оставам за никои а грозно става не разполагам с лични пари и ям каквото има и заради тва не кача кила .. само сила от каде иде тая сила като см качил 1 килце и то е мускол защото нямам никви мазнини :) 177 65/66 кг :)  НЕЗНАЯ :) кокалите ми тежат маи щотото  ми е голем гръдния кош така си го обеснявам :)

Мнението беше редактирано от Стефан Петров на 17.06.08 15:44.

17.06.08
16:13

@Стефан Петров, надявам се все още да си в училище, за да наваксаш пропуснатото откъм правопис, граматика и пунктуация.

Сега по темата, както и да го погледнем, диетата не ми излиза повече от 5-8лв на ден.

Ученик съм и аз нямам достатъчно пари,но съм “инструктирал” майка ми какво да купува за мене (най често пиле грил,пилешки пържоли филенца,рибки консерви и тн).Баща ми и той. Кисело мляко взимат по 2-3 всеки ден. ориз,яйца и ядки почти винаги има у дома и се мъча да си правя.Иначе за закуска разполагам с около 2,50-3.Понякога мъкна и кутйки храна от вкъщи и си вземам още нещо(например пържола,консерва или друго по избор).От време на време ми се явяват и малко джобни,но тях не винаги похарчвам за храни.Немога да кажа точно колко отива за храна при мене щото по голяма част e от  семейния бюджет.Наще не разбират от режими за хранене и за мене просто си мислят че съм гладник :D,ама ме гледат ко да праят :P(Освен другото обичам да похапвам и от мамините манжи,чорбички и др,но не винаги си позволявам особено на вечеря)

Мнението беше редактирано от Велико Иванов на 17.06.08 16:41.

17.06.08
17:25

Направило ми е впечетление,че за правилния режим на хранене се плаща повече. По евтино излиза да си земеш една пица на крак да я хапнеш за 1 лв. Ама аз предпочитам режима да ми е изготвен добре независимо колко пари трябва да дам ! :)

17.06.08
17:34

Около 10 лв. на ден :)

ВН

17.06.08
18:35

10 до 12 лв. на ден, но минавам евтинко, понеже не консумирам месо. Ядките, рибата, зеленчуците и яйцата са най-скъпите продукти в диетата ми.

17.06.08
18:48

Толкова, да..., както при Недков, но аз консумирам и пилешко.

Различно когато баба ми ми даде домашни яйца (които нямат нищо общо с купуваните) може да ми излезе 0 лева за деня.Иначе около 12-15 лева което пак не е малко.

17.06.08
20:10

Средно 10 лв на ден.

17.06.08
20:13

Когато за последно ми се наложи да си покривам 100% от разходите за храна ми излизаше точно 5 лева на ден(вярно, че цените още бяха идеални...по 22 стотинки яйцето ;) ). Иначе, когато една част се поема от родителите ми (тоест ям от общите пържоли и т.н) мисля, че спокойно изяждам 10-15 лева на ден :) Иначе, и рибеното масло като го сложим 20на лева на месец става лоша сметката вече.

Мнението беше редактирано от G33K на 17.06.08 20:14.

18.06.08
04:33

Зависи ...От 8 до 15лв на ден ...

18.06.08
07:04

казано от Иван Шишманов на 17.06.08, 19:46:

Различно когато баба ми ми даде домашни яйца (които нямат нищо общо с купуваните)

и кое точно им е по различното от купуваните :)

А иначе по темата - 15лв. на ден средно. Но някой дни и много повече.

18.06.08
07:51

ОКоло 15 - 20 лева на ден с добавките ;)

18.06.08
08:03

казано от Владимир Недков на 17.06.08, 18:35:

10 до 12 лв. на ден, но минавам евтинко, понеже не консумирам месо. Ядките, рибата, зеленчуците и яйцата са най-скъпите продукти в диетата ми.

И аз горе-долу толкова, но аз пък не консумирам ядки ;)
А защо не ядеш месо, ако не е тайна?

казано от Flask на 17.06.08, 16:13:

@Стефан Петров, надявам се все още да си в училище, за да наваксаш пропуснатото откъм правопис, граматика и пунктуация.

Сега по темата, както и да го погледнем, диетата не ми излиза повече от 5-8лв на ден.

Е да ти кажа мога да пиша и с пунктоация ама бързам се и нямам време.Да в училище см и не см от наи умните. :D

ГЕ

18.06.08
10:05

Както и да смятам,по-малко от 10 лв на ден до 15-тина изчезват - ,но поне това са по-приятните разходи от заплатата :)

18.06.08
15:53

Аз гледам  да не надвишавам  8-10 лв /ден.
Това прави грубо казано около 250-300лв.  месечно  само за мен изядена храна, на  хала в който се намираме според мен и това е много ама айде........ това друга тема.

В тези 10 лв на ден  си осигурявам всички неоходимо,  не консумирам всеки ден месо защото моята идеология за ББ не е прекумерната  консумация на същото всеки божи ден.

грубо казано:  1 кг. извара, 1 хлебче Вита(или други бавни Въгл.), 1-1.5 кг Плодове%зеленчуци,150-300 гр смесени ядки ( не всеки ден ), яйчица 4 5 бройки             
  в ден  с малко извара или изобщо без 300-700 гр. готово пилешко (главно от бутче  по-рядко филе)

Всички Хранителни продукти си ги закупувам от Евтини Хипермаркети като Метро/Кауфленд а плодове/зеленчуци само от борсата до нас:)

19.06.08
11:31

rтс

Мнението беше редактирано от Oldboy на 28.03.11 04:02.

Със залата ми излиза 15 лева, в почивен ден 10 :)

02.07.08
10:10

На мен ми излиза на ден около 8-10 лева , като гледам да има по4ти всеки ден месце,овесени ядки и задалжително на всяко ядене трябва да имам кисело/прясно мляко така сам от малак и така ще си остана :).G33K тва рибено масло на ден как го пиеш - 20 лева на месец?! аз си зех 1 кутиика ли е кво е 200 има ватре по 6 на ден 3 лева е кутииката... излиза ми 5 лева на месец :)

02.07.08
12:30

Учник съм и аз съм инструктирал майака ми кво да ми купува. Винаги имам пилешки гърди във фризера, кисело мляко яйца мюсли в хладилника, понякога извара ям вечерта ама мноо не ми харесва :-)
Излиза към 10-11 лв когато съм на зала и то е за:
2х150 пиле/риба
мляко и мюсли на закуска
яйца
2 кисели млека
2 салати
някой плод
бирена мая+ленино масло
някой дринк-Isoton/Pitbull
А когато не тренирам малко по-малко щото сменям едно от месата с некоя манджа :)
ПП: Да добавя и ориз/картофи към месото и понякога некое корни значи още 2-3 лв :)

Мнението беше редактирано от Vasko на 02.07.08 12:34.

VE

14.07.08
10:55

2лв

14.07.08
21:34

Колко пари ви струва диетата/храната на ден ?

Достатъчно, за да имаме средно по 4-5 скандала/месечно у нас с нашите, че парите не стигат за нуждите ми. Просто не се получава в средностатистическо българско семейство - трябват си повече финанси. Приличните 10-15 лв. дневно (без добавки) правят 300-450 лв. за храна месечно, което не се вписва в бюджета на средния българин.

Но не се оплаквам де, докарвам я някакси :)

TS

15.07.08
07:34

При мен е около 10лв... Ма нещо с толкова малко пари няма как да стане хр. режим перфектен.
Трябват ми около 15-20 лв.

15.07.08
07:42

10-15-20 лв, зависи от периода..

SA

16.07.08
14:14

Напоследък цените на месата скочиха неистово.Стигнал съм до извод,че храната ти струва най-много в период на изчистване(околу 15 лв.)

18.07.08
09:12

Около 12-15лв на ден,трудно е да отдеяш толкова пари но няма начин трябва прогрес.
250гр овесени ядки,15-20яица,3-5банана,1000кг ориз,500-900гр пилешко филе в тарелки,някой път замествам ориза с картофи,и вкарвам някоя салата с яденията с месо.

back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1