ПРотеинови вафли > Заслужава ли си?

28.03.09
18:09

Решил съм да свалям малко и да започна НВД, но не искам изцяло да махам въглехидрат- само ще ги огранича до към 200 грама на ден ( сега приемам повече от 500) . Спрях се на протеиновите вафли. Но се чудя- има ли смисъл от тях? Кажете вашето мнение!  :-)

28.03.09
18:15

Чети това... http://www.bb-team.org/forums/viewthread/37021/

28.03.09
18:28

На тея цени, които ги предлагат тука в България по-добре недей.

28.03.09
18:41

И аз залитнах по тях в един момент, но всъщност са пълни със съмнителни подсладители ...

28.03.09
19:32

Ами, ако наистина имаш парите... Но тия вафли не се ядат просто така.
а) Заместват храната в моменти от деня когато не можеш да ядеш нещо здравословно, например в училище
б) Не можеш да смогнеш с готвенето/яденето през деня и това те спасява за 1 meal

29.03.09
13:14

казано от Ива Павлина на 28.03.09, 18:41:

И аз залитнах по тях в един момент, но всъщност са пълни със съмнителни подсладители ...

НЕ само че цената е гадна ами и последителите дигат инсулина.

29.03.09
13:59

ПРотеинови вафли > Заслужава ли си?

Според мен - твърдо не.
Затова и не ги продавам в моя фитнес.

29.03.09
15:12

казано от mitaka101 на 29.03.09, 13:59:

ПРотеинови вафли > Заслужава ли си?

Според мен - твърдо не.
Затова и не ги продавам в моя фитнес.

Да ама се лишаваш от допълнителна печалба

29.03.09
17:02

Ако залата е от лъскавите определено ще вървят.
Взимаш на долар, долар и 10 цента, продаваш на 5-6 лв.

Абе Petar Cholakov кога ще спреш да я копиташ тази статия, поне я смени с друга бе на няколко места я мяркам вече недей така. За вафлите съм изял доста миналата година удобни са като за на крак, но не са рентабилни една доза качествен протеин без въглехидрати излиза около 2 лева а една вафла в която има въглехидрати и не рядко те са захари макар и фруктоза започва от 4 лева ( изключвам Нутримските вафли) да не говорим че повечето вафли са ужасни на вкус и са твърди, изключвам Промакс те са си прекрасни отвсякъде. Иначе е удобно вадиш белиш ядеш, не е като протеина лъжичка вода бъркаш пиеш. Сам си прецени. Тук в сайта някъде попаднах на рецепта за домашно приготвени протеинови десерти :) идеята ми допада :).

30.03.09
08:34

казано от Wrestling_pro на 29.03.09, 15:12:

казано от mitaka101 на 29.03.09, 13:59:

ПРотеинови вафли > Заслужава ли си?

Според мен - твърдо не.
Затова и не ги продавам в моя фитнес.

Да ама се лишаваш от допълнителна печалба

ще се усетят, че това е нереална цена.....но пък след като има хора, които ги купуват, що да не ги продават по 5 лева.

30.03.09
13:25

казано от Daniel на 30.03.09, 08:34:

казано от Wrestling_pro на 29.03.09, 15:12:

казано от mitaka101 на 29.03.09, 13:59:

ПРотеинови вафли > Заслужава ли си?

Според мен - твърдо не.
Затова и не ги продавам в моя фитнес.

Да ама се лишаваш от допълнителна печалба

ще се усетят, че това е нереална цена.....но пък след като има хора, които ги купуват, що да не ги продават по 5 лева.

А в 1 бензиностанция цената за 1.5л вода беше 1лев и 20 а попринцип е 60-70 и някой хора пак купуват

back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1