Едно Въпросче?

EK

01.07.09
18:52

Здравейте, има ли смисъл да купувам протеин като не се храня много правилно ? смисъл нямам винаги пари за да си доставя менюто за деня, но гледам да ям месо,риба,мляко,сирене,плодове,зеленчуци,овесени ядки. Цел да кача килограмки :) мерси предварително.

01.07.09
19:09

Xмм,добър въпрос може би протеин най си заслужава,ако храненето не ти е перфектно с него може да запълниш “дупките”.Имай предвид обаче че някой източници като яйца и млечни продукти са сравнително по-евтини за количествто белтъчини което получаваш за опрделена сума спрямо протеина на прах.Ако проблема е до финанси определено това не по-добро решение.

Мнението беше редактирано от Biad__ на 01.07.09 19:14.

01.07.09
19:13

По добре парите ги дай за храна един свестен протеин ти е 50 лева и стига за месец БГ протеините са кам 30 и пак за месец 500гр извара ти е 2лв максимум съдържа 22гр протеин на 100 тоест общо 110 тоест хапни още нещо (например една голяма паница фасул сготвен от милата ти баба) и си готов за деня направи си сметка сам кое е по добре

БГ добавки в никакъв случай не си купувай, изобщо гледай да си дадеш парите за повече храна. Извара за 2-3 лева кг, едно яйце за 18 стотинки, пилешко филе за 7 лв кг. риба за 5-6, плодове и зеленчуци излизат скъпо пък нямат хранителна стойност

01.07.09
19:30

казано от Иван Шишманов на 01.07.09, 19:19:

БГ добавки в никакъв случай не си купувай, изобщо гледай да си дадеш парите за повече храна. Извара за 2-3 лева кг, едно яйце за 18 стотинки, пилешко филе за 7 лв кг. риба за 5-6, плодове и зеленчуци излизат скъпо пък нямат хранителна стойност

Касметлия 7лв пилешко филе аз в момента съм в Хасково и в прословутия КАУФЛАНД и прословутите му ниски цени е 11лв чист обир :О

Мнението беше редактирано от mike89 на 01.07.09 19:31.

01.07.09
19:39

Извара 2-3 лв/кг?Не съм сигурен, че  е от най-качествените, за разлика от тези на мероне, дядо либен, маджаров, на тях килото им е г/д 6 лв!
т.е. 200гр. протеини за 6лв, което значи 1 кг протеини са 30 лв и то от качествена суроватка!А един килограм качествен протеин на прах струва  60 лв=> 2пъти повече.
ПП:В Пловдив в търговията на склад 6лв/кг са пилешките гърди  ;Р

01.07.09
19:45

казано от Biad__ на 01.07.09, 19:09:

Xмм,добър въпрос може би протеин най си заслужава,ако храненето не ти е перфектно с него може да запълниш “дупките”.Имай предвид обаче че някой източници като яйца и млечни продукти са сравнително по-евтини за количествто белтъчини което получаваш за опрделена сума спрямо протеина на прах.Ако проблема е до финанси определено това не по-добро решение.

Стига дупките да не са прекалено много. :)

01.07.09
19:45

казано от alabalaa на 01.07.09, 19:39:

ПП:В Пловдив в търговията на склад 6лв/кг са пилешките гърди  ;Р

ОО НЕ бахти и живота спирам да ям месо(пилешко най вече) от утре на корнфлеикс със сланина :P

01.07.09
20:35

Според мен изварата няма значение колко е цента все пак това е креаен продукт какво могат да сложат в него което се продава по евтино?

back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1