Заместване на няколко яденета

08.09.09
09:48

Здравейте,искам да питам с каво мога да заместя да речем 2 яденета заштото не мога да си искарвам постоянно на работа манджите примерно някакри протеинови вафли или нещто такова ако може някой да помогне :)

08.09.09
10:31

Да не си водолаз,че една вафла да не можеш да извадиш,това е най-компромисния вариянт,ако и това не можеш просто няма с какво друго.

08.09.09
13:42

да е това исках да питам дали стаа да заместя ядене с такаа вафла ;) месри се пак

08.09.09
18:53

е слабо е брат как ще заместя цяло ядене с едно мляко :)

08.09.09
19:23

Вафлите са създадени именно за това.
Проблема е,че са финансово неизгодни...Но пък са най-удобни.

Друг вариянт е Lean Dessert на БСН.А също и казеин...

Мнението беше редактирано от Финдо на 08.09.09 19:38.

08.09.09
20:17

1л. пр. мляко = 30гр. мазнини, 32гр. протеин, 47гр. въглехидрати = 3/4 ядене.
Ако сваляш - спираш въглехидратите през останалата част от деня и ги вадиш само от прясното мляко.
Ако подържаш - просто режеш част от въглехидратите през останалата част от деня.
Ако качваш.. да продължавам ли?

Толкова ли нямаш въображение?

Мнението беше редактирано от ~ DN на 08.09.09 20:18.

08.09.09
23:44

казано от Thrashmetal на 08.09.09, 20:17:

Толкова ли нямаш въображение?

Не всички са родени художници...

Иначе колко струва долу-горе една протеинова вафла и къде може да се закупи? Има ли ги по големи пакети и т.н?

Мнението беше редактирано от El padre на 08.09.09 23:45.

09.09.09
06:22

да е има като обикновенните вафли в кутий http://bodybuilding-bulgaria.com/ разгледай тука

09.09.09
08:16

казано от Pandiz на 08.09.09, 23:44:

казано от Thrashmetal на 08.09.09, 20:17:

Толкова ли нямаш въображение?

Не всички са родени художници...

Иначе колко струва долу-горе една протеинова вафла и къде може да се закупи? Има ли ги по големи пакети и т.н?

Има на Interactive по 40-50 лв кутията.
Една кутия има 12 вафли..

09.09.09
09:57

казано от Finish First на 09.09.09, 08:16:

казано от Pandiz на 08.09.09, 23:44:

казано от Thrashmetal на 08.09.09, 20:17:

Толкова ли нямаш въображение?

Не всички са родени художници...

Иначе колко струва долу-горе една протеинова вафла и къде може да се закупи? Има ли ги по големи пакети и т.н?

Има на Interactive по 40-50 лв кутията.
Една кутия има 12 вафли..

ЪЪЪ, за 50 лева, ще си взема въдица с която ще наловя толкова риба, толкова протеин.. :lol:

Мнението беше редактирано от El padre на 09.09.09 09:59.

09.09.09
10:45

Не всички имат нерви да чакат михаля... :D

Протеинови вафли,които си струват са Detour и Promax.

09.09.09
11:27

Първо се научи да пишеш на правилен български език!Много ме дразнят мнения като ,,Ааам коо да ти каа брааат йам фафла и ни мъ барка’‘

09.09.09
11:29

казано от fe2_vanio на 09.09.09, 11:27:

Първо се научи да пишеш на правилен български език!Много ме дразнят мнения като ,,Ааам коо да ти каа брааат йам фафла и ни мъ барка’‘

Много ти беше объркващ поста? Към автора ли се отнасяше? Или към мен?

09.09.09
11:43

казано от Емил Начев на 09.09.09, 11:33:

50 лева са 5 кг пилешко от нааай-скъпото. 5кг пилешко съдържат примерно 1,25кг истински протеин.
Колко кг “истински” протеин има в 12 вафли?....
Извода е, яжте вафли, по-лесно се ядат, не цапа, не иска чиния, нищо че е прекалено скъпо и не се знае какво има вътре :lol:

Какво говориш, вчера купих 4 замразени скумрии за 3 и 80… за 50 лева ще взема 60 скумрии, излизат около 20 килограма долу-горе, като ги почистиш от вътре и отстраниш костите, остава 12-15 килограма чисто, сметни колко протеин е това.. :lol:

Мнението беше редактирано от El padre на 09.09.09 11:44.

09.09.09
11:45

казано от Емил Начев на 09.09.09, 11:33:

50 лева са 5 кг пилешко от нааай-скъпото. 5кг пилешко съдържат примерно 1,25кг истински протеин.
Колко кг “истински” протеин има в 12 вафли?....
Извода е, яжте вафли, по-лесно се ядат, не цапа, не иска чиния, нищо че е прекалено скъпо и не се знае какво има вътре :lol:

Tи явно не вдяваш? Или се правиш на тъп?
Идеята на протеиновата вафла е да заместиш хранене, на място,
където не е прието да си изкараш пилето, картофите,
водата и прочие на масата и да почнеш да ядеш.

Ясно е, че не е изгодно, но идеята на протеиновия бар не е да е изгоден,
а да е удобен за консумиране на всяко едно място.

09.09.09
12:18

Идеята е да се осигурява на тялото хранителни вещества през целия ден по малки количества.Полза няма и 1 тон протеин а изядеш на 2-3 пъти,натоварваш черния дроб и излишъка е отделя като мазнини.Той няма да яде 6 пъти на ден вафли,става въпрос за макс 1-2 хранения.В повечето случаи вафлите са много по сигурен и евтин източник на хранителни вещества отколкот повечето заведения покрай работа.

09.09.09
13:28

Ние сме хишници,но не живеем в саваната,не ни се налага да ядем веднъж на 24ч.Ясно е че хранта приготвена вкъщи е най-евтиният вариянт и знаеш как си го приготвил и какво си сложил.Но в ежедневието на работа се налагат малки компромиси.
Да не навлизаме в спорове за произхода на месето и яйцата които,КУПУВАМЕ от магазина.Подчертах това,защото храните, които сами си произвеждаме при тях няма спор.Няма смисал да се отрича категорично нищо.
Все пак става дума за една вафла.

Мнението беше редактирано от Biad__ на 09.09.09 13:29.

09.09.09
13:36

Написах 3 думи за протеиновата вафла а вижте се вие, 20 поста, цяла библия изписахте за месото, вафлите, хищници и какво ли не... Стига глупости вече, отклонявате се от темата, мисля, че човека разбра какво му трябва и какво не, няма нужда от излишни спорове. Край!

Мнението беше редактирано от El padre на 09.09.09 13:38.

09.09.09
19:16

да е вие бая задълбахте :P

09.09.09
20:40

Г-н Начев,вие явно сте от тези,които слагат всичко под един знаменател “химия”...
Това,че изяждате 250 гр. мръвка,не означава,че 6 часа може да не ядете.Мускулна маса не се качва с 3 хранения на ден по много и то наистина по много.
Както и колегата го каза,вафлата е идеална,защото точно в този момент можеш да я отвориш и консумираш.
Лично вече с насмешка подминавам твърдения от сорта на “За час,два ако не ядеш нищо няма да ти стане” или пък “От мазнина(олио),колкото да не се залепи мръвката за тавата,нищо няма да ти стане”...Нека не забравяме,че всичко се измерва във визия,а хората твърдящи подобни неща я нямат...

Разбира се,най-добре е храната,но не винаги можем да я осигурим,то тук идват на помощ хр.добавки.

Мнението беше редактирано от Финдо на 09.09.09 20:44.

back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1