23.04.12
22:28
Този път събираме въпроси, за да направим интервю с Веселин Дойчев.
Очаквайте интервюто скоро!
Темата беше редактирана от Ани Костова на 02.05.12 15:28.
27.04.12
00:45
#1
Кога започна да тренираш с тежести? Какво те мотивира тогава? А сега? :)
27.04.12
13:50
#2
На колко години си бил когато си започнал да тренираш? Къде си роден и къде живееш? Колко години тренировки ти отне за тази мъртва тяга 295кг. ? :) Тренирал ли си други спортове? Какво работиш? Имал ли си контузии и как си се справял с тях? В какво семейство си живял? Любим спорт ? :)
Мнението беше редактирано от Стефан Бонев на 27.04.12 13:54.
27.04.12
16:12
#3
1. За разлика от масовите билдъри, ти тренираш доста силово ориентирано, не се изхвърляш с безброй много серии и упражнения, които уж дават детайлите. Как достигна до този начин на тренировка, който очевидно е доста успешен :) ?
2. Мислиш ли за реализация на професионално ниво в културизма ? А за такава, макар и любителска в силов спрот - трибой например ?
3. Как посторяваш една тренировка - какво е водещо, какво е задължително, какво е препоръчително и какво е пожелателно да има в нея ?
4. Как би подходил, ако някой абсолютно начинаеш започне да тренира под твое ръководство ?
p.s. Аз знам някои от отговорите - говорили сме си доста, но смятам, че е хубаво да ги научат и още доста хора...пък явно се срамуват да питат ;)
1.Какво не би жертвал в името на спорта?
2. За какво мечтаеш?
3.Имаш ли пороци?И какви са те....
4.За или против стероидите?
5.Какво би променил в живота си,ако имаше финансовата възможност?
1. Един въпрос който беше зададен и на колегата Михрян
До какви мерки, размери, постижения стигна ‘’на чисто’‘
Много ще се радвам на честен и истински отговор.
2. Какво означава за теб думата мотивация? Губил ли си някога желание за спорт и професионално развитие? Как преодоляваш такъв момент?
3. “Кога умира една мечта?”. Твоето виждане по въпроса, който не е свързан (или може би е) със спорт, а и ще те разбера, ако предпочетеш да не отговориш.
по-здрави Веско. Само успехи!
28.04.12
13:54
#6
1. Чувстваш ли напрежение в съчетаване на работата и тренировките. Кое смяташ за по важно от двете и как се справяш със самото напрежение?
2. Случвало ли ти си е да избираш дали да тренираш или да отделиш време на семейството? Кое избираш по принцип?
3. Какви са ти целите свързани с тренирането, гониш ли някакви конкретни резултати. Смяташ ли да се занимаваш с културизъм. (всички знаем колко не благодарен спорт е това)
4. Помагат ли ти силата и тренировките в ежедневната ти работа?
По-здрави и успех :).
Мнението беше редактирано от Марин Маринов на 28.04.12 13:55.
28.04.12
20:13
#7
1.До каква степен семейство те мотивира да вървиш нагоре в културизма... или напротив семейството ограничава възможностите?
2.Срещаш ли подкрепа от колегите и работодателите що се отнася до тренировките и състезанията?
1. Щом си постигнал всичко това, което си ядейки банички, сандвичи, кюфтета и тн. демек в разрез с диетите от днешните разбирания в културизма, мислиш ли, че ако имаше възможност да се храниш и възстановяваш “по учебник” щеше да си в много по-добра форма и съответно какво ти е мнението за супер изчистените от мазнини и като цяло ВВД диети?
2. Заслужава ли си човек, който няма ген за бодибилдър да се бъхти в залата със сплитове и да си мери калориите като може да постигне много повече в друг спорт? Трябва ли мечтите ни вместо да ни издигат по-нависоко един ден да ни приземят с 200 на земята?
3. Къде е границата м/у тренирането за удоволствие и добра форма и професионалният спорт, трябва ли да прекачваме тази стъпка, когато нямаме данните/възможностите или изобщо намерение да ставаме профита?
Само успехи в професионален и семеен план, бъди себе си :)
30.04.12
10:41
#9
1.Казваш, че си започнал да обръщаш внимание на храната си преди година и половина- означава ли това, че си постигнал този голям успех без някакъв по-специален режим- това ми е интересно, защото би развенчало теорията на повечето хора във форума, че храната е около 80% и 20% тренировки ? Никога ли преди не си се замислял да си подпомогнеш примерно въстановяването с качествена храна?
2.Представял ли си си, че искаш да изглеждаш точно по този начин преди да започнеш да се занимаваш и използвал ли си някакъв добре обмислен подход, за да го постигнеш или всичко е по-скоро плод на случайност- в смисъл- ти си започнал първо с брейк, после си се запалил по тренирането? Имал ли си треньори, консултанти или сам взимаш решенията?
3.Колко процента се падат на генетика, хранене, тренировки, евентуално треньори?
4.Имаш ли такъв грандиозен успех и в работата си (нямам предвид само финансов) и въобще смяташ ли, че нещата са свързани или фитнеса е едно, работата- друго?
Благодаря!
30.04.12
23:42
#10
Какво работиш, мислил ли си да работиш нещо в сферата на спорта(културизма). Какви пари отделяш месечно горе долу за хранене и добавки? Любим културист? :) Тренирал ли си с треньор или от самото начало тренираш сам?
Мнението беше редактирано от Стефан Бонев на 30.04.12 23:44.