Алергия

13.07.13
14:28

Алергия какво може да се направи за да се спре има ли начин да се разбере от какво е и защо я има

Темата беше редактирана от Tinka Metodieva на 13.07.13 14:40.

13.07.13
14:38

Да си купиш агнешко за следващия Великден още от сега!

Т. Тодорова

13.07.13
14:41

Първо,не съм убедена,че това е правилния раздел за тоя въпрос и второ - това е питане от сорта на...”Колко струва един Опел?”.

Сподели как се проявява,почети из форума,почети из Google,консултирай се с лекар,за да ти отговори на въпросите защо и от какво я има - правят се тестове.За лечението мисля,че можеш да се поинтересуваш от методи,изключващи лекарства,ако състоянието ти го позволява,разбира се.

На така зададен въпрос,свързан със здравето,никой няма да може и няма да иска да ти отговори.

:)

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 13.07.13 14:44.

13.07.13
14:46

Има лекари, казват се АЛЕРГОЛОЗИ, тях трябва да попиташ, вместо да пускаш теми където и да било. Алергиите се откриват с кожни(подкожни) и/или кръвни тестове.

13.07.13
16:26

Доколкото съм запознат тези “тестове”,не са много евтини.

13.07.13
16:41

казано от Свободомил Затворов на 13.07.13, 16:26:

Доколкото съм запознат тези “тестове”,не са много евтини.

Ми да си къта паричките в дюшека и да си киха тогава!

13.07.13
21:04

Доколкото знам, почти всички алергии са породени от начина на живот, т.е. никой не се ражда с тях, а си ги заработваме.
Консултацията с лекар ще ти даде насоки, чрез които може да резизираш хранителните си навици, средата в която живееш, както и някои ежедневни дребни неща, на коиот обикновено не би обърнала внимание.

Мнението беше редактирано от Margi на 13.07.13 22:19.

14.07.13
16:01

Доколкото знам, почти всички алергии са породени от начина на живот, т.е. никой не се ражда с тях, а си ги заработваме.

Можеш ли да ми препоръчаш някоя статия по въпроса, за да я изпратя на едно момченце, на което от доста време се опитвам да му го обясня :)
Там е работата, че единственото доказателство, с което разполагам, съм аз самата. С положителната промяна на начина ми на живот си замина и алергията ми... Но явно за него това не едостатъчно и искам да го обстрелвам с възможно най-много доказателства :D

14.07.13
18:44

Личния пример е най-добрия.
За съжаление не разполагам със статии, написаното от мен е обобщено от около 15 часова конференция по въпросите за хранене, здраве, дълголетие и т.н., в комбинация с личен опит. :)

back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1