Евтин хранителен режим за изчистено качване на мускулна маса.

28.07.13
13:27

Здравейте! Ходя си на зала и си се храня здравословно, но излиза доста скъпо. Постоянно съм в пререкания с нашите относно това че харча прекалено много пари за храна... Отиват дневно около 20тина лева за ядене за мен. Може ли някой да ми препоръча някакъв по-евтин режим. Гледам да ограничавам мазното,сладкото и т.н., просто да си качвам чисто, но всичко вече е доста скъпичко..

28.07.13
13:37

Кажи какво толкова ти излиза по 20 лева на ден, и на мен ми се струва много, а определено може да се мине и с 10

Мнението беше редактирано от Желязото на 28.07.13 13:38.

28.07.13
13:50

Ами ето го сутрин давам около 2-2:50 за ядене ( Кисело мляско с овес или мюсли с прясно + 5 белтъка)
след това да ям някой плод още 50-60 стотинки, по обяд давам за салата и пилешко към 7 лева, след това отново ям да кажем кисело мляко с извара и краставици 3 лв, после вечерта към (8-9) гледам да ям пак пилешко/телешко със зеленчуци, ориз или нещо такова сложи го 7 лева г/д. И вечерта да ям бадеми още 2 и какво стана : 2,50+0,50+7+3+7=20 лв...

ами ако си готвиш храната даже и по-малко от 10 ще ти излезе

28.07.13
15:20

Дам, ако се храниш навън може и 30-40 да стигне, единственият вариант е да се яде домашно, ако трябва и с кутиите да си носиш

28.07.13
16:51

казано от yasensd на 28.07.13, 13:50:

...5 белтъка...

Докато изхвърляш храна ще ти е скъпо, няма как. Един приятел казваше по този повод: “Така като изхвърляш храна, чувстваш ли се по-богат?”А отделно ако бях на мястото на вашите щях и да те набия.

казано от yasensd на 28.07.13, 13:50:

...за салата и пилешко към 7 лева...

Едно цяло пиле на грил дето ще ти е много за целия ден ти е 8лв... Ти къде се храниш?

28.07.13
16:57

500 гр месо - 3,50 (скъпото)
200 гр ориз суров- 40стотинки
1 кг картофи - под 1 лев
5 яйца - под 1 лев
плодове и зеленчуци - 2 лева(ако нямаш домашни)

Опссс какво стана..Храниш се за 6-7 лева на ден.Може и по-евтино ,стига да имаш твои зеленчуци плодове или в крайна сметка аз като нямам пари ям монотонно,демек само месо ориз и излиза много по-евтино.(не че е препоръчително)

28.07.13
16:59

За мен 3лв са достатъчни на ден...

28.07.13
19:45

казано от Veso Pervazov на 28.07.13, 16:51:

Едно цяло пиле на грил дето ще ти е много за целия ден ти е 8лв... Ти къде се храниш?

Аз си ги купувам по 4 лв. от ХИТ. Ако не са на промоция са 5 лв. Е, не са много големи, но стигат за две яденета.
Добави още 5 яйца за левче и за 6-7 лв. си готов с храната.

за 6-7кинта се справяш... с 10лв на ден за храна направо си зобиш... :D

AS

28.07.13
19:53

Допълвам мнението на Петко К:за останалите пари(до 10лв) добавяш мляко(ако намериш домашно още по-добре),сирене,кашкавал и си бомба.

28.07.13
22:52

Човек би си помислил, че само сьомга ядеш така като казваш по 20 лева на ден.
А това по обед 7 лева за салата и пилешко...ами сам ще си направиш или ще ядеш друго, а не само в ресторанта...

29.07.13
00:13

Ще почвам да готвя, мерси за отговорите!

30.07.13
19:51

Не,че се заяждам,но тези цени в кой град са?:) Защото във Варна всичко описано като продукти е +4-5лв от горе.Не,че нещо,но..:)

31.07.13
23:46

Ми не че се заяждам, ама са от София... Колко па да ви в по-скъпо във Варна? Не ми се връзва нещо пилето на грил да е 12-13 лева. А като цяло големите хранителни вериги поддържат относително еднакви цени.

back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1